Sayfa 136/300 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 1,081 - 1,088 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. zaten bankaların kucagında yola devam ediyor zaten bi katarlı gurup mu ne geçen bankalara dardanelin arasa alım hakkında bilgi edinmeye çalısıyorsu bankalara arsayı keşke başkasına satsa niyazini elinden alsalar arsayı hak ediyor gerçekten yatrım tavsiyesi dedildir bence gitsinle bankaya niyazini alım ücretinin üstünden
    %20 fazla verip alsınlar arsayı niyazinin elinden yatımcıyı bari arsayı lan kişi kandırmaz ben yatrımcı olarak arsayı bankalardan baş kabirinin alması taraftarıyım keşke alsa

2. Arsayı 2019 Aralık ayında almazlarsa ki almayacaklarını düşünüyorum. Ocak ayında herkes gidip bankalardan arsayı alabilir. Şimdi herkesin gözü arsa üzerinde. Dardanel 15 milyon dolar ödeyip arsayı alacak durumda değil. Zaten arsa bankalara rehin verilirken arsa fiyatları çok yüksekti. Şimdi düştü. Geri almanın bir esprisi kalmadı.
    Başkaları alsın.

3. ben bankaların yerinde olsam dardanel asaalımını zaten 5 yıldır erteliyor arsayı 12 milyon dolra*kur1,50 alacakken şimdi artık uzatırsa 20 milyon dolar *6 dan alacak bayagı daradnel güzel iş yapmış muasebe bölümü ben banka yerinde olsam arsayı 3 bir kişye satar hem sat mış olurum birde adam kredi ile veririm hem arsanın mesulüyetinden kurutlulrum bankalar emlak çı oldı lerinde arsa daire hemde para çevirmiş olurum niyazi önen gibi sözünde durmayan birisin den kurutl muş olurum yatrım tav siyesi degilçdir

4. Arsayı Dardanel geri alsa muhterem arsayı yok pahası na kendi taşeron firmasına satarak kendi kazanacak. Yatırımcı zaten bundan faydalanamayacak. Muhterem de kazanmasın. Arsayı bankalardan başkası alsın.

5. Arsayı almazlar,bankalarla anlaşma yoluna giderler.Gene alım süresi uzatılabilir.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bankaların bir daha uzatma yapmayacakları kanaatindeyim. Yada uzatırsan 25 milyon dolar deme hakkı var. Onu yapacaklar. Zaten 7~8 sene bunlar arsayı boşaltamıyor. Arsa başkasının olursa sıkıntı büyür. Ya kira ya da almanyadan oğlum gelecek.

7. ben tahmin ettigimim bir insaat firması dardanel firması ile ilsi olmayan bir firma hazır imarı hazır arsaiçin bankalara yoklama ya yaptı ya yapacaktı 20 milyon dolar verip yatrım için bekleyecekti zanedersem arsa giderse şapkada gider yatrım tavsiyesi degildir

8. ortalama 100 bin metre kare inşat lanı var burayı arsa olarak lasa imarrı degişmiş bir arsa metre karesi 1000 tl ye gelir bedava 20 milton dolara havada satar banka ü kşiye arsayı bizde kurtuluruz niyazide yatrım tavsiyesi degildir

Sayfa 136/300 İlkİlk ... 3686126134135136137138146186236 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •