Sayfa 298/300 İlkİlk ... 198248288296297298299300 SonSon
Arama sonucu : 2396 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Eski firmalardan, zor tahtalardan. Abartmadan, göz ucuyla bakılacaklardan.

Esen kalın.

2. Gecen hafta 5 kusurlerden topa girdim. Bakalim mahcup olmayiz ins. Orta uzun vade tasiyacagim.

Ytd

3. iskontolu geldi yerimi aldım. YTD

tarihe not: 4,98 TL

Dardanel, bir dış ticaret şirketi kurulmasına karar verdi

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:
    Şirketimizin 05.01.2024 tarihli Yönetim Kurulu Toplantısında;

Şirketimizin kısa sürede hızla artırmayı hedef aldığı ihracatına odaklanmak ve bu hedef doğrultusunda faaliyetlerde bulunmak üzere hisselerinin %100'ü şirketimize ait 1.000.000 TL kuruluş sermayeli Dardanel Dış Ticaret A.Ş. unvanı ile bir şirket kurulmasına,
    Kuruluşunu müteakip mevcut ihracat organizasyonumuzun bu şirkete aktarılmasına,
    Karar verilmiştir.

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1233...ldirim/1233370

5. Dardanel, MSB'nin düzenlediği konserve ve hazır yemek ihalesinde toplam bedeli 513,7 milyon TL tutarlı ihale kazandı

6.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Dardanel, MSB'nin düzenlediği konserve ve hazır yemek ihalesinde toplam bedeli 513,7 milyon TL tutarlı ihale kazandı
    %20 'de artırılabilir diyor. enflasyonist ortam düşünüldüğünde bu artırımında kullanılacağını düşünüyorum

yani 616 milyon tl lik ihale aldı tek seferdeki müthiş bir rakam bu...
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    %20 'de artırılabilir diyor. enflasyonist ortam düşünüldüğünde bu artırımında kullanılacağını düşünüyorum

yani 616 milyon tl lik ihale aldı tek seferdeki müthiş bir rakam bu...
    Ilk gunu tavan kapadik. Bakalim kac gun daha bu seriyi goturebilecegiz.

Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Gecen hafta 5 kusurlerden topa girdim. Bakalim mahcup olmayiz ins. Orta uzun vade tasiyacagim.

Ytd
    5 kusurlerden topladigim mali 8 kusurden ciktim. Uzun vade de 20 yi gorebilir.

Kalanlara bol kazanclar.

Sayfa 298/300 İlkİlk ... 198248288296297298299300 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •