Special Days Image
Sayfa 175/300 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Bu ay borçlar ödenecek. Güzel yanı ödemeler TL olarak sabit olduğu için doların yükselmesi olumsuz etkilemeyecek.

2.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    Dostlar yılsonunda dolar kuru 6 tl civarı idi....

Şu anda 6,50 tl oldu 50 kuruş civarı arttı....

Şirketmizin 30 milyon dolar civarı borcu vardı yani sadece 15 milyon tl kur farkı zararı oluştu.....
    Sn carlislecullen bu yazısında 30 milyon dolar borcu var diye yazmış ama. Kendisi hisseye daha hakimdi. Yeni yorumlarını bekliyoruz..

Yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Geymeneli acaba fabrika arazisi kaç dönüm? Ben kendi sayfasında göremedim. Eğer ogrenebilirsek yeni dönüm fiyatları ile bir tahminde bulunabiliriz diye düşünüyorum.

70-80 dönüm arası bir arazisi kaldı.emsali 1.8...önce müteahhide verdiği arazi 22 dönümdü..emsal 1.1 diye hatırlıyorum..ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by geymeneli Yazıyı Oku
    70-80 dönüm arası bir arazisi kaldı.emsali 1.8...önce müteahhide verdiği arazi 22 dönümdü..emsal 1.1 diye hatırlıyorum..ytd...
    Çok teşekkürler sayın geymeneli. Bakalım şirketin 2020 hedefi olan 1 milyar ciroyu yapabilecek mi?.

5. Eğer 2,87 seviyesinden başlayan bu yükselişi Elliot 3. Dalga olarak değerlendirirsek 3. Dalga hedefi 10,16 dan kısa olamaz diye düşünüyorum.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Eğer 2,87 seviyesinden başlayan bu yükselişi Elliot 3. Dalga olarak değerlendirirsek 3. Dalga hedefi 10,16 dan kısa olamaz diye düşünüyorum.

Mi A2 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn. Volkan teknik olarak grafik üzerinde yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Volkan teknik olarak grafik üzerinde yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkürler.

ekranın alt tarafı sığmadı. Tabi bu durum mevcut hareketin elliot dalga prensibinin 3. dalgası olduğunu düşündüğümüzde geçerli
    https://www.tradingview.com/x/qLqlghwO/

8. ayrıca haftalık bazda yakın geçmişteki dolar zirvesi 1,24 dolar seviyesine denk geliyor ki bugünkü kur ile yaklaşık 1,24*6,76= 8,38 seviyeleri demek
    https://www.tradingview.com/x/xZpLn8Sd/

Sayfa 175/300 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •