Sayfa 138/300 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. kedi girmiştir kedi kedi balık yemege gitimiş kaçmış

2.  Alıntı Originally Posted by oblakbulut Yazıyı Oku
    carlislecullen sahne senin sana cevap hakkı dogdu bu yazılanrıda bi yalanlasan yatrım tavsiyesi degildir manisalı sen nekadar iyi takip ediyorsun şirkeri carlislecullen şirketin içinden (tahminimce) aldıgı bilgileri paylaşırken bile sizin kadar şeffaf ve net bilgiler paylaşmıyor yazık niyazi önen ve ayrdımcısı hiç yalan konuşmaz dürüst adamlar diye bilirmzin istersen bi çanakkledeki hhalka banka yöneyicilerine çanakkel kala gurubuna çanakkleli iş adamlarını bi soralaım anket yaptıralım istersen
    Carlislecullen şirketin içinden filan değil.....

Hatta ton balığını bir kere merak edip yemek dışında şirketle hiç bir ilgim alakam yoktur.

Çanakkaleye hiç gitmedim şehitliklerini merak ediyorum ama. bir gün gitmek nanasip olur inşallah....

şirketin yöneticilerinide hiç görmedim , konuşmadım , dergi ve gazeteler dışında tanımam....

bunun dışında günahımı alan bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum. biraz daha konuşun da biraz daha günahımı alın....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

3. Şu son bir kaç gündür olan kıpırdanmanin sebebi ne acaba

Tavana kadar yazdım bomboş

Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. Boş konuşma tavan takileri alda gorelim

6. Hayırdır inşallah nedir bu

7. 50 Kr üçe katladı.Sonuc

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 138/300 İlkİlk ... 3888128136137138139140148188238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •