Sayfa 176/300 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. buda aylık bazlı dolar grafik tarihi zirve 1,43 dolar seviyesi 1,43*6,76= 9,66
    https://www.tradingview.com/x/ClqpJmzb/

2.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    buda aylık bazlı dolar grafik tarihi zirve 1,43 dolar seviyesi 1,43*6,76= 9,66
    https://www.tradingview.com/x/ClqpJmzb/
    Sn. Volkan çok teşekkürler . Emeğinize sağlık. Sizin bir ongorunuz var mı bu hedefler için tarih olarak

Yatırım tavsiyesi değildir..

3. Ayrıca 2,80 den başlayan bu yükselişin bir düzeltme si olabilir mi teknik olarak .

4.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn carlislecullen bu yazısında 30 milyon dolar borcu var diye yazmış ama. Kendisi hisseye daha hakimdi. Yeni yorumlarını bekliyoruz..

haklısınız eksik olmuş.....

şöyle yazayım.....

Şirketmizin 31 aralık 2019 tarhi itibarı ile toplam finansal borcu.... 279.278.280 tl....

dolar cinsinden toplam borcunun tl karşılığı ( kısa ve uzun vadeli ) 102.034.501 tl.... ( yaklaşık 15 milyon dolar )

euro cnsinden toplam borcunun tl karşılığı ( kısa ve uzun vadeli ) 80.716.491 tl.... ( yaklaşık 12 milyon euro )

tl cinsi toplam borcu ( kısa ve uzun vadeli ) 89.450.384 tl....

faktöring borcu : 7.076.904 tl....

böylesi daha doğru olur sanırım.....

( bilgiler kapta yayınlanan faaliyet raporundan alınnmıştır )
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

5. 1 milyar ciroya ulaşan dünya markası şirket borçlarını ödüyor 1 aya kalmaz gözaltı pazarından çıkışını ister öz sermaye artıya geçer ve şirketin olması gereken en az fiyat 5,5 tl. Değil 100 bin-150 bin.buda aralıksız 2 ay tavan demek..YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by carlislecullen Yazıyı Oku
    haklısınız eksik olmuş.....

şöyle yazayım.....

Şirketmizin 31 aralık 2019 tarhi itibarı ile toplam finansal borcu.... 279.278.280 tl....

dolar cinsinden toplam borcunun tl karşılığı ( kısa ve uzun vadeli ) 102.034.501 tl.... ( yaklaşık 15 milyon dolar )

euro cnsinden toplam borcunun tl karşılığı ( kısa ve uzun vadeli ) 80.716.491 tl.... ( yaklaşık 12 milyon euro )

tl cinsi toplam borcu ( kısa ve uzun vadeli ) 89.450.384 tl....

faktöring borcu : 7.076.904 tl....

böylesi daha doğru olur sanırım.....

( bilgiler kapta yayınlanan faaliyet raporundan alınnmıştır )
    Sn carlislecullen çok teşekkürler. Kabaca şöyle mi anlamalıyız: bankalara olan TL borcu bitti. Dolar ve avro borcu duruyor. Bunlarda yaklaşık faktoring borcu ile 190 milyon TL ediyor.

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    1 milyar ciroya ulaşan dünya markası şirket borçlarını ödüyor 1 aya kalmaz gözaltı pazarından çıkışını ister öz sermaye artıya geçer ve şirketin olması gereken en az fiyat 5,5 tl. Değil 100 bin-150 bin.buda aralıksız 2 ay tavan demek..YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.
    Sn. Egecballh1, acaba yakın izlenme pazarından çıkış şartları şu an tutuyor mu veya hangi tarihte tutabilir? Ben kotasyon yinergesini okudum ama anlayamadım 😭
    Şimdiden teşekkürler.

8.  Alıntı Originally Posted by nicomedia Yazıyı Oku
    Sn. Egecballh1, acaba yakın izlenme pazarından çıkış şartları şu an tutuyor mu veya hangi tarihte tutabilir? Ben kotasyon yinergesini okudum ama anlayamadım ��
    Şimdiden teşekkürler.

sevgili kardeşim tek mesele uzun süreli borçlar şirketin zararı ve eksi öz sermaye idi....bu ay kapatılacak borçlardan sonra arazi ve gayrimenkullere yeniden değerleme yapılacak..fazlasıyla öz sermaye artıya geçecek ve hiçbir sorun kalmayacak...şuan dardanelin önünde hiçbir sorun kalmadı lakin yatırımcılar hala olayı çözemedi....1 milyar ciro çoookkk büyük rakammmm...

Sayfa 176/300 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •