Sayfa 146/300 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 2394 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Ne kadar boş konuşan insan var.....

Yatırım fonlarının yöneticileri bu işin okulunu okumuş , uzun yıllardır deneyimi olan profesyonel insanlar.....

Yabancı yatırımcı desem 10 almayacağını bilse 1 koymayan adamlar....

Ama bunların hiçbirisi işten anlamıyor burada dedikodu yapmaktan başka meziyeti olmayan insanlar 1 kelime ile kötüleme yarışına gidiyor....

sonra hisse arttığı zaman peşinden bakıp durursunuz....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. Önemli olan uzun süredir boşa taşımak değil. Doğru zamanda girip taşımaktır. Hele uzun süre taşıyıp dipten hisse kaptırmak var ya çok koyar insana. Bilanço okumayı bilmeyenler böyle hatalar yapar.
     Alıntı Originally Posted by erginkadir Yazıyı Oku
    Borsa fatihi,sen baya iddialı sin bu heyecanın hürmetine Allah gönlüne göre versin, kanaatimde yanilmayi senden çok ben isterim zira hatri sayılır süredir bu kağıdı taşıyorum. Örnek verdiğin hisse rakamlarina yakın zamanda gelir se satarım, olmazsa zaten bende yok hükmünde satmadım satmam, ilgililere duyurulur. Kağıtta olan çok ky da bu minvalde tahmin ediyorum. Filmin adı ne ise hiç önemli değil ( bilanço vs.) başlamasını bekliyoruz.

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bilanço beklenti nedir?

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Her şeyi tek bilançoya bağlamıyorum. Borçların çevrilebildiği cirolara ulaştı. Bir kaç sene beklemek gerekir. Güzel bir hikaye yazılabilir.

5. Şirketimizin en önemli handikabı dolar cinsinden borçları idi.....

Suriye işinin çatışmasız halledilmesi ile kısa vadede bu risk önümüzden kalktı....

3.çeyrek düşen dolar kuru nedeniyle borçlar uzun bir aradan sonra ilk kez artmayacak hatta azalacak....

satışları , ihracatı artıyor birde borçlarını azaltmayı başarır ise şirketimizin önü iyice açılacaktır.

balık sezonunun önceki yıllara göre oldukça kısır geçmesi nedeniyle şirketimizin satış hacminin olumlu etkileceğini düşünüyorum

saygılarımla
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

6. 2 gün öncenin takasında 15 bin lot net alım yapan BGC de aptal bazılarına göre. Yabancı analistlerde

7.  Alıntı Originally Posted by fatihborsa Yazıyı Oku
    2 gün öncenin takasında 15 bin lot net alım yapan BGC de aptal bazılarına göre. Yabancı analistlerde

Arkadaşlar iki ay kadar önce aranıza katıldım, bilanço araştırdım, gelişimine baktım sirketin ve hikayesi hoşuma gitti olur ya da olmaz ama 2 ya da 3 sene kadar taşıyabilirim acelem yok ama hedefim büyük, bol kazançlar...

Sayfa 146/300 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •