Sayfa 173/300 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,377 - 1,384 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Güzel ekmek yedim sağolsun varolsun....

Sattım ben...

Geride kalan dostlara bol kazançlar dilerim....
    Söylediklerim kendi fikirlerim olup yatırımcı tavsiyesi kapsamında değildir.

2. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. 6.608.668 tl kar açıkladı, hiçte fena değil... Bakalım nasıl yansıyacak..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. yıllar sonra ilk defa kar acıkladı..

5. Bu hengamede 100 milyon tlden fazla zararı 6.608.668 tl kara çevirmek kolay değil.....

Güzel iş doğrusu....

Yalnız fiyatınında geldiği seviyeleri göznünde tutmak lazım diye düşünüyorum.... Fiyatlara büyük oranda yansıdığını düşünüyorum şahsen

6. Dostlar yılsonunda dolar kuru 6 tl civarı idi....

Şu anda 6,50 tl oldu 50 kuruş civarı arttı....

Şirketmizin 30 milyon dolar civarı borcu vardı yani sadece 15 milyon tl kur farkı zararı oluştu.....

7. Oyak yatırım eldeki malın 3 te 1 ni Deniz yatırıma aktarımış.Acaba neden?

8. 5.80 den aldım ne mutlu bana ucuza kapmisim malı ne güzel bayram erken geldi artık 3 ünde altına indi ne güzel haftaya 2 June altına iner bu guzel insanlar tv lerde reklam yapsın iyi düşüyor. Allah biliyo vay ben bunların hepini ne diyim bakalım nereye kadar [IMG][/IMG]

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 173/300 İlkİlk ... 73123163171172173174175183223273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •