Sayfa 213/300 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon
Arama sonucu : 2395 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: DARDL Dardanel Önentaş Gıda San.

1. Bu arada şunu belirtmek isterim ki benim değer olarak baz aldığım hisse dardanele en yakın bulduğum KERVT dir. Onunda bugün itibarı ile PP/DD=3,41 F/K= 21,36 dır

2.  Alıntı Originally Posted by Orta537 Yazıyı Oku
    Doğru aklınla alay ediyorum 12.ayda görüşürüz 😂😃😎
    Sn. Orta sizin yazdiklarinizdan, sanki 25-30 lu yaşlarda borsaya gireli 1 -2 yıl olmuş genç bir arkadaşımız gibi algılıyorum. İnşallah 12. ayda burada hep birlikte kazanırız.😊

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Bu arada şunu belirtmek isterim ki benim değer olarak baz aldığım hisse dardanele en yakın bulduğum KERVT dir. Onunda bugün itibarı ile PP/DD=3,41 F/K= 21,36 dır
    Sn. Volkan sizin teknik analizler oldukça başarılı. Bu brüt takas döneminde teknik olarak ongorunuz nelerdir? Şimdiden çok teşekkürler 😊

4. Yanılıyorsun azizim 40 'ın üstündeyim 18 yıldır da sermaye piyasalarında işlem yaparım 😀😉

5.  Alıntı Originally Posted by Orta537 Yazıyı Oku
    Yanılıyorsun azizim 40 'ın üstündeyim 18 yıldır da sermaye piyasalarında işlem yaparım 😀😉
    Gerçekten yanılmışım 😀😀 baktım yeni üye görünüyorsunuz bir de farklı bir bakış açınız var( matematik benim gibi biraz zayıf sanırım 😂😂) dedim herhalde borsaya yeni giren bir arkadaş .

İnşallah bu gemiden furtinalarda sağ çıkarsak dediğiniz gibi yıl sonunda tüm ortaklar kazanır.

6.  Alıntı Originally Posted by Orta537 Yazıyı Oku
    Yanılıyorsun azizim 40 'ın üstündeyim 18 yıldır da sermaye piyasalarında işlem yaparım 😀😉
    Azizim yasin kadar olsun yeter Allah uzun ömürler versin aynı gemideyiz👍
    Fırtınada ağaçlar nasıl çatırdar bilirmisin yeğen

7. İnşallah beklentim yaşımı 2 ile çarpıp çıkan sonuçta dardanelimi yeni sahibine teslim etmek 😂😀😉😎

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by volkan_izmir Yazıyı Oku
    Bu arada şunu belirtmek isterim ki benim değer olarak baz aldığım hisse dardanele en yakın bulduğum KERVT dir. Onunda bugün itibarı ile PP/DD=3,41 F/K= 21,36 dır
    yok artık.. dardanel ton balığı yapıyor kerevitaş binbir çesit dondurulmuş gıda.. twitter daki pazarlamacının yancısımısınız.. tüm çinlilere ton balığı yedirten !
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 213/300 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •