Anket Sonuçlarını Gör: Sizce En İyi Forex Şirketi

Oylayan
30. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Admin Markets

3 10.00%
  • İc Markets

8 26.67%
  • Pepperstone

2 6.67%
  • Klas Fx

1 3.33%
  • Tickmill

4 13.33%
  • Alpari

4 13.33%
  • Fxpro

2 6.67%
  • XM Forex

4 13.33%
  • Fbs Forex

2 6.67%
  • Orbex

0 0%
Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 64 madde; 17 - 24 arası.

Konu: En İyi Yurtdışı Forex Firması

1.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    kesinlikle burada anlattığım ve paylaştığım grafiklere bir bakın en BAŞTAN:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

benim 2019 sonu ile 2020 nin ilk 3 ayında doların görmesi gereken fiyatı hem TEMEL hem teknikte analizim sonucu ulaştığım noktadır..
    yani ben LONG u bastım bugün hepsi SATILDI...tekrar yüklendim..
    KAR cepte anapara yine longta..
    BAKIN şuan aracı kurumlar kapınıza KADAR gelip (haberlerini alıyoruz ) 5 - 10 bin lira için hesap açalım komisyon onbinde 2 olsun hatta 1 yapalım demeye başladıysa kazanmıyorlar...çünkü büyükler zaten SIFIR komisyon ile işlem yapıyor...
    rastgele...
    hocam valla grafikler biraz zor gozukuyor
    ama eline saglik cok detail yazmissiniz
    bakalim ne olacak
    bir az sasirmali bu rakam

2.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    kesinlikle burada anlattığım ve paylaştığım grafiklere bir bakın en BAŞTAN:
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...68#post2913168

benim 2019 sonu ile 2020 nin ilk 3 ayında doların görmesi gereken fiyatı hem TEMEL hem teknikte analizim sonucu ulaştığım noktadır..
    yani ben LONG u bastım bugün hepsi SATILDI...tekrar yüklendim..
    KAR cepte anapara yine longta..
    BAKIN şuan aracı kurumlar kapınıza KADAR gelip (haberlerini alıyoruz ) 5 - 10 bin lira için hesap açalım komisyon onbinde 2 olsun hatta 1 yapalım demeye başladıysa kazanmıyorlar...çünkü büyükler zaten SIFIR komisyon ile işlem yapıyor...
    rastgele...
    hocam bu inisler neden oluyor?
    5.21 tl support oldugun soylemistiniz.
    kesinlikle siz hala dusunceleriz aynimi?

3. Dukascopy diyebiliyorum. (Yurtdışı broker firmalarından alım satım yapmanın cezası büyük diyebiliyorum.)

4.  Alıntı Originally Posted by DoubleDragon Yazıyı Oku
    Dukascopy diyebiliyorum. (Yurtdışı broker firmalarından alım satım yapmanın cezası büyük diyebiliyorum.)
    turkiyede cezasi varmi?!!!
    yabancilar icin yoksa turkler icin? yabancilar turkiye bankalarinda hesap olursa onlarada sorun olurmu?
    birde turkiye firmalari 50 k istiyor!

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    yabancilar icin yoksa turkler icin? yabancilar turkiye bankalarinda hesap olursa onlarada sorun olurmu?
    ceza yok para transferinde engel var ona dikkat ederseniz sıkıntı cıkmaz. tabi en önemlisi dogru firma...
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

6.  Alıntı Originally Posted by WarWorn Yazıyı Oku
    ceza yok para transferinde engel var ona dikkat ederseniz sıkıntı cıkmaz. tabi en önemlisi dogru firma...
    dediginiz firmalarin birinin websitesi engelli olmus devlet tarafinden!

Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    dediginiz firmalarin birinin websitesi engelli olmus devlet tarafinden!
    vpn ile girebilirsiniz benim bu zamana kadar calıştıgım en iyi iki firma hiç sorun yaşamadım nerdeyse...
    Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur! Mustafa Kemal Atatürk

8.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Tespit edilirse cezası var olarak biliyorum. Öyle okumuştum. Arama motoruna arattırdım. İlgili sonuçlardan böyle çıktı. Resmi gazetede yayınlanmış. Türk parasının kıymetini korumaya yönelik mevzuatta yapılan düzenleme ile ilişkilindirilmiş. Link: https://www.neoldu.com/yurt-disinda-...dur-31962h.htm

Yerli broker firmalarının çoğu üçkagıtçı . Sizin paranızı deve yapma peşindeler. Spk' ya bildirilen bir çok şikayet var. Bankaların foreks bölümleri daha iyi gibi. Tabiki o da fazlaca araştırılması lazım. İyi bir broker firması bulmak kolay değil.

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •