Anket Sonuçlarını Gör: Sizce En İyi Forex Şirketi

Oylayan
30. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Admin Markets

3 10.00%
  • İc Markets

8 26.67%
  • Pepperstone

2 6.67%
  • Klas Fx

1 3.33%
  • Tickmill

4 13.33%
  • Alpari

4 13.33%
  • Fxpro

2 6.67%
  • XM Forex

4 13.33%
  • Fbs Forex

2 6.67%
  • Orbex

0 0%
Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
Arama sonucu : 64 madde; 49 - 56 arası.

Konu: En İyi Yurtdışı Forex Firması

1. Son dönemde spread leri çok düşük diye IC Markets ile çalışmaya başladım. Burada da ilk kazığımı yedim. xauusd pozlarım vardı, fed verisi sonrasında xauusd yukarı doğru güzel bir harekete yaptı. Baktım kara geçti, pozları kapatayım dedim, platform dondu, işlem yapamadım. Donma 12 dakika sürdü. Fiyat tekrar aşağı düşmeye başlayınca platformu tekrar çalıştırdılar, fırsat kaçtı tabii Sonrasında firmaya söylediğimde evet teknik aksaklık oldu, giderdik dediler. eee benim zararım ne olacak? dedim. Bana saçma bir şekilde platform donuk iken pozumu kapatmak için hamlede bulunduğumu ispatlamamı söylediler.
    Sanırım piyasada sağlam bir firma yok. Forex işi bildiğiniz kumarhane mantığı ile işliyor.

Bu gibi durumlarda öncelikle Avustralya ombudsmanına şikayette bulunun, onlar incelesin ombudsmanın linki de bu https://www.afca.org.au/make-a-complaint/

3. Bilgilendirme için teşekkürler. Bu tür şikayetlerde sonuç alındığına dair duyumunuz var mı?

4. ingiltere ve avustralya lisanslı alpari ve axitrader da işlem yaparım yıllardır. ne ekran donması ne slippage hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım. forexchief ve xm group tan benzer aksaklıklar kazığını yedikten sonra bu iki firmaya yöneldim 2 side sııntı çıkarmadı 4-5 senedir. tavsiye ederim alpari ecn ise tek geçerim spread ve komisyon çok düşük.

Tabi Avustralya ombudsmanı için yapılan şikayetlerde haksızlık yapılmışsa,(platform donması,fiyat boşluğu,eksi bakiye.vs. durumlarda müşteri tarafında sonuç genelde olumlu oluyor ,zaten firma şikayeti görünce ombudsmana cevap verip sorunu çözmek zorunda kalıyor

6. xm,admin market,klasfx,fx pro,fxtm şirketler nasıl acaba . Ben 0.01 mikro lotlarla exper çalıştırağım , gerçek hesaba geçiş yapmayı düşünüyorum artık. max 500 usd ile11/50 kaldıraçlı expertle işlem açmak istiyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    xm,admin market,klasfx,fx pro,fxtm şirketler nasıl acaba . Ben 0.01 mikro lotlarla exper çalıştırağım , gerçek hesaba geçiş yapmayı düşünüyorum artık. max 500 usd ile11/50 kaldıraçlı expertle işlem açmak istiyorum.
    Expert çalıştıracaksanız MQL5 topluluğunda genelde en çok İcmarkets , alpari , fxopen , Roboforex, FBS bunları görüyorum araştırabilirsiniz...

8. Twitter'da yazan Sp Trade veya ForexTrkiye kişisi bir sahtekardır,insanların parasını kullanıp batırmaktadır.Aman dikkat edin arkadaşlar,Bilginize.

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •