Sayfa 1/2 12 SonSon
Arama sonucu : 10 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Hisse hesabı kullanırken aracı kuruma ödediğiniz tüm masraflar

1. Hisse hesabı kullanırken aracı kuruma ödediğiniz tüm masraflar

Selam arkadaşlar,
    Borsada hisse al-sat yaparken aracı kurumunuza ödediğiniz tüm masrafları yazarsanız sevinirim, şöyle bir formatla herkes kendi aracı kurumuna ödediği ücretleri yazarsa kim ne ödüyor, hangi aracı kurum müşterilerinin hesaplarından daha çok para tırtıklıyor böylece ortaya çıkar.

Benim aracı kurum: Ata yatırım
    1) Hisse alış ve satışında ödediğim komisyon miktarı: Binde 1
    2) Takasbank hisse saklama hizmeti bedeli : Aylık 10TL (bu takasbanka gidiyor ama hepsi mi bilmiyorum)
    3) Aylık telefon & sms ile bilgilendirme hizmeti bedeli (senelerdir hiçbir bilgi telefonu ve sms'i almadım) : Aylık 10 TL

Şimdilik aklıma gelenler bunlar, siz de bu formatta yazarsanız en iyi aracı kurumu bir şekilde ortaya çıkaracağımıza inanıyorum.

2. Aracı Kurum : Sanko Menkul
    1) Hisse alış ve satışında ödediğim komisyon miktarı: On Binde 4,5
    Başka da ücret yok.

3. merhaba arkadaşlar,
    online sitesi sorunsuz çalışan ve anında hisse alım satımı yapabileceğim ve "eft-hesap işletim-hesap bakım-takasbank saklama" gibi ıvır zıvır ücretler, para tırtıklayıcı ücretler alıp müşterisini bıktırmayan ve sadece alım satım komisyonu alan, uygun komisyon oranı ile işlem yapabileceğim bir aracı kurum arıyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. hisse portföyüm büyük sayılacak düzeyde, lütfen uygun tekliflerinizi bekliyorum.

4. Yeni konu açmak istemedim... Borsaya ilk defa giriyorum, aracı kurum olarak bankalardan biriyle çalışmak istiyorum. Hacmim 50.000 i geçmez, hangi banka daha avantajlı olur?

5. İş bankasını kullanıyorum menüsü çok kolay kesintisi de orta halli diyelim

6. Ben de İş bankasini kullanmayı düşünüyorum, İş yatırım herhalde bahsettiginiz... Biraz daha bilgi verebilirmisiniz, komisyon oranı haricindeki kesintileri merak ediyorum hesap işletim ücreti, hisse saklama bedeli gibi... Teşekkürler.

7. A1 capital'de onbinde 1 ile çalışıyorum, fakat bazı kesintiler var.
    1- aylık masraf adı altında 7.5 TL'lik kesinti
    2- Günlük olarak boşta kalan paranızın gecelik repodaki getirisinin yüzde 25' ini direk alıyorlar(yasal mı bilemiyorum)

8. A1 Capital on binde 8

Aylık 7.5 lira kesiyorlar ayrıca hesap işletim bedeli gibi birşey galiba.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •