Sayfa 46/59 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 361 - 368 arası.

Konu: EKIZ - Ekiz Kimya Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by hergun57 Yazıyı Oku
    Böyle bir kağıda ve enteresan hareketlere dur diyecek bir devlet kurumu yokmu? yıllar önce 9 liralardan 0,20 lere düşerkende kimse birşey demedi. şimdide kimse birşey demiyor.
    cebimden düşürdüğümü demiyorum cebimden çaldırdığımı düşündüğüm (ki resmen çaldılar) paranın bir kısmı geri geldi ama gözümde yok. nasıl borsaya güvenilipde küçük yatırımcı yatırım yapacak. EY YETKİLİLER!! Param sıfırlansın umrumda da değil. zaten gözden çıkardım bu parayı. ben yandım başkaları yanmasın.
    Sayın hergun57;
    Hisse zaten gözaltı pazarında, düşmesini ve yükselmesini engellemek için tahtasını kapatmaları gerekir...
    Bizim ülkemizde yetkililer ve etkililer işine geldiği gibi , adamına göre davranıyor....

2.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sizin ekiz, Çift karbüratör açtı galiba..Otobanda son sürat ikizli fiyatlara gidiyor..2020 yılında sizi milyonerler arasında görebiliriz... inşallah..
    Valla ben de anlamadim ama satmadim. Investing e bakayim dedim millet alabilmek icin ugrasiyor. Nasil is anlamadim. Tahmimimce bir ara 3 taban yapar sonra yine biraz daha tavan, yerini bulur. 70 milyona cikmis piyasa degeri. Gayrimenkulun degeri vs ne kadar eder bilmiyorum. Sirketi degerleme yapmak cok zor. Ben indirgenmis nakit akisi degerlemesini iyi yaparim ama bunda bir done de yok.

Ustadlar 3 taban yapan kagit alinir derlerdi eskiden. Bakalim nerede trak orada birak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by klasse Yazıyı Oku
    Valla ben de anlamadim ama satmadim. Investing e bakayim dedim millet alabilmek icin ugrasiyor. Nasil is anlamadim. Tahmimimce bir ara 3 taban yapar sonra yine biraz daha tavan, yerini bulur. 70 milyona cikmis piyasa degeri. Gayrimenkulun degeri vs ne kadar eder bilmiyorum. Sirketi degerleme yapmak cok zor. Ben indirgenmis nakit akisi degerlemesini iyi yaparim ama bunda bir done de yok.

Ustadlar 3 taban yapan kagit alinir derlerdi eskiden. Bakalim nerede trak orada birak.

Araba,Bu süratle giderse şarampole uçması yakındır.. üç takla mı atar, kırk takla mı atar bilinmez.😃
    Sizdeki sabıra da hayran kaldım,Tebrik ediyorum.. Umarım sevinciniz dsim olur....
    Borsadaki şirketlerin , ,gayrimenkullerinin, cirosunun, hisse fiyatına pek bir etkisi yok..Deli bir pilot ,istediği yöne uçuruyor kağıtları...Ekiz şirketi de fason üretim yaptırıp para kazanmakta ve ayakta durmakta.. Geleceğini de patronları bilir..

burya yazi yazin insanlarin kafalarini bulandirin, tuzaklara dusurun...90 kurusken ,bilancoyuda gordum..sektorun gelecegine bakarak frigo gibi olabilir dedim. ve 1,5 ay sonra frigo gibi olmus oldu...o donemde benim yaziyi okuyup yararlanan varsa hayrini gorsun,sonucta artik ben zan altinda degilim. aslinda su an o donemde boyle bir iddiali yaziyi yazmami n yanlus oldugunu anladim...bundan sonra ,bu gibi tahralarda onceden olacaklari ,sorumluluk tasidigindan dolayi yazmamaya karar verdim..

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Araba,Bu süratle giderse şarampole uçması yakındır.. üç takla mı atar, kırk takla mı atar bilinmez.
    Sizdeki sabıra da hayran kaldım,Tebrik ediyorum.. Umarım sevinciniz dsim olur....
    Borsadaki şirketlerin , ,gayrimenkullerinin, cirosunun, hisse fiyatına pek bir etkisi yok..Deli bir pilot ,istediği yöne uçuruyor kağıtları...Ekiz şirketi de fason üretim yaptırıp para kazanmakta ve ayakta durmakta.. Geleceğini de patronları bilir..
    Evet haklisiniz. Tam kumarhane. Borsanin tadi yok. Bakalim nereye kadar gidecek. Zaten 10 da birine dusmustu bi ara, o zaman unuttum gitti. Simdi de nereye kadar giderse o kadar. Bu kadar hareketi nasil yaptilar vallahi hayret ettim. Borsa tarihinde kisa suredeki en buyuk yukselislerden birisi olabilir mi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    [QUOTE=klasse;4397876]Evet haklisiniz. Tam kumarhane. Borsanin tadi yok. Bakalim nereye kadar gidecek. Zaten 10 da birine dusmustu bi ara, o zaman unuttum gitti. Simdi de nereye kadar giderse o kadar. Bu kadar hareketi nasil yaptilar vallahi hayret ettim. Borsa tarihinde kisa suredeki en buyuk yukselislerden birisi olabilir mi

Bu hissenin yükselişine benzer hareketi,eski ismiyle ffkrl,yeni ismiyle Q.finans kiralama yaptı... Yıllarca 80.Kuruslarda süründü,sonra Finansbank satıldı, Şirketler el değiştirdi falan derken Korona hikayesi çıkmadan önce borsa yüksek olduğu dönemlerde o hisse 150.TL civarında işlem görüyordu... Şimdi 107.TL..
    Borsada içi boş şirketler uzay roketi gibi uçuyor...Olmaz denilen herşey olabiliyor..
    Ekiz şirketi de bunlardan biri olabilir...Yada tam tersi...Borsa çöplüğü batan şirketlerle dolu..Uzel traktör,Cbs boya, aklıma gelen ilk şirketler.. .
    Geleceği bilemeyiz..Her zaman tedbirli olmalıyız, aç gözlü olmamalıyız diye düşünüyorum.... Saygılar sunuyorum

Vaybe abim benim vallahi çok sevindim inşallah ekiz ve rtalb gibi kağıtların olur tabi dipten almak şartıyla
     Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ben 13.55 seansında çıktım.24 yıllık borsa hayatımda bir ilki yaşadım. 1,12 den 2 ay önce almıştım..az bir miktar.keşke daha çok alsaymışım...8 kat artarak sattım...ha ondan öncede onun yüzlerce katını batırdım o da ayrı mesele ama...güzel bir hazdı...Allah sizlere bereket versin,bol kazançlar...
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hissse uzay mekiği gibi gidiyor,ama Forum sayfasında kimseler yok.Enteresan...Ulusal 30.Endeks Hisselerinin yatırımcıları sürüne dursun.. Gözaltı pazarı kağıtları milleti ihya ediyor..

Sayfa 46/59 İlkİlk ... 36444546474856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •