Sayfa 48/59 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 377 - 384 arası.

Konu: EKIZ - Ekiz Kimya Sanayi ve Ticaret A. Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by elmakebabi Yazıyı Oku
    Sonra da orada burada dolasip ‘sakin borsaya girmeyin, borsa kumar yeri’ diye agliyorlar. Borsaya bunlar kadar zarar veren tipler yok. Petun’da tokatlanmis adam gelmis ertesi gun tavandan nasil ekiz hissesi alacagini soruyor. Allah akil fikir versin.
    Öyle deme hacıbaba, 2004 yılında hiç unutmam aynı böyle yatırım ortaklıkları tavan tavan gidiyor, 1 tl değeri olan hisseler 7-8 tl lerde işlem görüyordu, yine tavancı arkadaşlar vardı nerde tavan olan hisse varsa alırdı, içi boş dolu fark etmez, şimdi yine aynı oldu, ama cesaret edip alan kazanıyor, korkaklar ve sağlamcılar kazanamıyor, bir gün gelip sağlamcılarda dayanamayıp alınca başlayacak düşüşler yandım anamlar, gördüğüm kadarıyla daha sağlamcılardan hisse alan yok, yani daha çok tavanlar olacak ve seyredeceğiz....

2. Burda nedense kimse yok ama diğer sitelerde Ekiz forumlarında dünya kadar insan varmış.. bende yeni gördüm.

3.  Alıntı Originally Posted by hergun57 Yazıyı Oku
    Burda nedense kimse yok ama diğer sitelerde Ekiz forumlarında dünya kadar insan varmış.. bende yeni gördüm.
    Ben investing e baktim. Orada epey var. o yuzden tutuyorum. Bir kismini 0,40 tan almistim. Inanilmaz birsey oldu. Satacagim zamani bilmiyorum. Ispanyadaki zentinlerdeki sorundan dolayi bir talep patlamasi deniyor ama piyasa degeri 150 milyon TL ye geldi. Alyag da benzer bir hareket yapiyor. Piyasa degerleri cok uzak degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Vurguncu tayfa ilk üçte hayret nasıl tavan olmadı

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5. Operasyon olmuş geçmiş olsun. Şahsen 20 den girenlere büyük geçmiş olsun. 0.25 kuruşlardan 20 lere giden hisse de çok büyük oyunlar dönmüştür. Daha eski noktaya gelir mi bence çok zor. Çünkü 20 TLlik potansiyel yok. Aşıyı bulsa bile o kadar etmez. Küçük Yatırımcıya çok büyük kitlediler malı. Soluğu nerede alır Allah bilir.

6. Yermi kattan fazla çıkardılar, şimdi ise tekrar yarıdan fazla düştü. Good game! Nasıl olsa bilinçsiz yatırımcı çok bu ülkede! iki grafik muhabeti iki söylence ile hemen kefal gibi oltanın ucundaki şişirilmiş fiyattaki hisseye zıplıyorlar! her fiyattan hisse yedirecek adam kolaylıkla bulunuyor bu ülkede!

7.  Alıntı Originally Posted by klasse Yazıyı Oku
    Ben investing e baktim. Orada epey var. o yuzden tutuyorum. Bir kismini 0,40 tan almistim. Inanilmaz birsey oldu. Satacagim zamani bilmiyorum. Ispanyadaki zentinlerdeki sorundan dolayi bir talep patlamasi deniyor ama piyasa degeri 150 milyon TL ye geldi. Alyag da benzer bir hareket yapiyor. Piyasa degerleri cok uzak degil.
    Sanırım ekiz deki hareketleri bütün forumlarda argunan yapıp, alyağa da bayağı sazan toplayıp verdiker kucaklara! Hacime bakılırsa iyi sağdılar piyasayı! “aldım verdim ben seni yendim” olayları hep

8. investing te şu muhabet dönüyor: "kimse malını satmasın, zaten istesinizde satamazsınız, o yüzden satışı geri çekin, başka yatırımcılar gelsin alsın diyorlar." bir adım öncesinde ise 50-100 tl rakamlarını telaffuz ediyorlardı. çocukluğumuzda oynadığımız oyunlarda bu tarz kandırmacalar olurdu. oradaki yazışmaları gördükçe bu sistemle ve bu yatırımcılarımızla borsada büyüklerin çok rahat para kazanacağını anlıyorsun.
    sen satma ben satayım diyor. borsayı yatırım aracı olarak görmeyen herkse kaybetmeye mahkumdur.
    bu satırlarıda aslında 8 yıl önce almış olduğum Ekiz leri zararsız satmış olmanın mutluluğu ile yazıyorum.
    yıllar gözlemlediğim duruma göre bu saatten sonra Ekiz yatırımcısı mümkün değil parasını geri alamaz.
    bunların oyunları borsaya girme noktalarından başlıyor. aracı kurumları da BİZİM MENKUL DEĞER di.
    hele birde cayman adaları oyunları varki.
    ben otyuduğum yerden bunların türlü oyunlarını sezer ve görürken devletin yetkili kurumları nasıl bir şey yapmaz/yapamaz anlayamıyorum.

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 48/59 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •