Sayfa 51/59 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon
Arama sonucu : 465 madde; 401 - 408 arası.

Konu: EKIZ - Ekiz Kimya Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Alıntı Originally Posted by Flama Yazıyı Oku
    Bugün gelen bilanço ile özsermayesi biraz daha arttı. 36.8 M oldu. Doğal olarak pd/dd 1.75' e geldi. Rasyolar anlamında en ucuz Yakın İzleme şirketlerinden birisi EKIZ.

EKIZ>7.00 üzeri olursa birşeyler satın alınmaya başlandı demektir.
    bende kopuş yapacak şirketler arasında görüyorum...

2. Benimde beklentim çok yuksek.
    Bi anda kopacak
    Arkasindan baktiracak..

SM-G985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bugun az aldım ama eger hızı hareket etmezse azar azar gozden çıkarabıleceğım mıktarda parayı buraya aktaracağım..emnıs vs den hıcbır eksığı yok fazlası var bence ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. nerde bu ekızcıler..en son cosmoydu sanırım bır başladı ,sonra kımse tutamadı...bakalım ekızde neler olacak..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. 64459 lot bekleyen

6. Dün taban bugün tavan??

ispanyada zeytin yagi krizi.hasat azmis..dunyada fiyatlar artacakmis.turkiyede hasat iyi imis sira nihayetinde ekize geldi..ekizin degeri ortaya cikacak.

8. ekızcıler hadı iyisiniz..bakalım ılk durak neresı olacak

Sayfa 51/59 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •