Sayfa 636/668 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646 ... SonSon
Arama sonucu : 5338 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Sayın Kitapci34 son durum nedir.Burada kimse kalmadımı acaba
    Hocam kitapçı..dergıcı ..gazeteci hepsi satıp kaçtı..dayanamadı kimse hareketlerıne...yürek ister cesaret ve sabır...daha geçenlerde Endex (-) iken..bu tiki +7 idi...derinci hocanın kağıtları patladı gitti..bazıları bugün bürüte Girdi..sabırlı olmalı

2. 1.53 maliyetle bekliyoruz biz. Daha yolu uzun. Bilanço gelsin bakalım... Bedelliden 460 milyon geldi. Startup yatırımları, katılım sigortası, %15'ini bir Arap sermayesinin alması ve dünyada beklenen katılım bankası büyümesi... Güzel yerlere gelecek...
     Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Hocam kitapçı..dergıcı ..gazeteci hepsi satıp kaçtı..dayanamadı kimse hareketlerıne...yürek ister cesaret ve sabır...daha geçenlerde Endex (-) iken..bu tiki +7 idi...derinci hocanın kağıtları patladı gitti..bazıları bugün bürüte Girdi..sabırlı olmalı
    SM-M105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Sayın unsali dergici gazeteci kalmadı ama kitapçı34 biryere gitmez diye düşünüyorum. Kağıt hakkında bukadar araştırma yapan insan istediğini almadan nişanı zor bozar.

1.16 maliyet 1 lot satmam

ytd

6. Kitapçı ,dergici ,gazozcu şinanay ,sinanay

7. Ben de buradayım hala ve bugün güzel bir gün olabilir diyorum.
    Geçen hafta çok kişinin dökülmüş olabileceğini düşündüğümü ifade etmiştim ve sanırım haklıydım.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

8.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Ben de buradayım hala ve bugün güzel bir gün olabilir diyorum.
    Geçen hafta çok kişinin dökülmüş olabileceğini düşündüğümü ifade etmiştim ve sanırım haklıydım.
    Güzel bir yıl olabilir ama güzel bir gün olmayacak gibi

Sayfa 636/668 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •