Sayfa 650/658 İlkİlk ... 150550600640648649650651652 ... SonSon
Arama sonucu : 5263 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Kim kime inanırsa inansın.
    ...........,.,......................
    .......,.....,......,................
    100K takipçili adam evliya mı? hayır kurumu mu? Sana neden kazandırmak istesin ya?
    Azıcık kafasını çalıştırsın tecrübesizler, bir oyun planın yoksa, onun bunun demesiyle alıp satmaya çalışıyorsan illa ki paket olacaksın, isterse bu hisse 10 tl ye çıksın, sen faydalanamazsın, mümkün değil.
    Görünümün ne zaman güzelleştiğini, ne zaman bozulduğunu kendin görmelisin.
    Gördüğünde, haber-yorum ne olursa olsun giriş-çıkış ya da yerinde oturabilecek trader disiplini yönetebilmelisin, yoksa yine olmaz.
    Borsa ile yeni tanışıp 70-80K aldım diyenler gördüm orada. Alırlar kardeşim elinden paranı.
    Demiştim Aralık ayinda. Dusuncelerimde santim değişiklik yok...

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

"Boğa piyasaları karamsarlıkta doğar, kuşkuyla büyür, iyimserlikle olgunlaşır ve coşkuda ölür" demiş John Templeton.
    Bu kadar millet sırada beklediğine göre coşkuyu albarakanın yükselişinde görüyorum.
    O zaman gelince bu boğa piyasası hikayesinin neresinde oluruz bilemem.

Bunların işini en çok kolaylaştıran ve ekmeğine yağ süren platform twitter oldu. Eskiden forumlarda yazdıklarında saçmaladığını anlayanlar cevap verirdi ve seslerini keserdi veya küsüp giderlerdi.
    Yeni moda ky avlama mekanı twitterde değerlemelere eleştiri yönelttiğinde veya "bu nasıl böyle oluyor" diye milleti uyandırmaya çalıştığında hemen engelleyip geçiyorlar. Herkes kendi dersini kendi almalı borsada yapacak bişeyimiz yok.
    Bu şekilde istedikleri gibi at koşturabiliyorlar ve gerekli müdahaleyi yapacak yetkili bir kurum/makam vs yok.

5. Albaraka 1.75 , Verbaraka 1.74
    Dön baba dönelim , dönüp dönüp aynı şeyi söyleyelim

Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Bunların işini en çok kolaylaştıran ve ekmeğine yağ süren platform twitter oldu. Eskiden forumlarda yazdıklarında saçmaladığını anlayanlar cevap verirdi ve seslerini keserdi veya küsüp giderlerdi.
    Yeni moda ky avlama mekanı twitterde değerlemelere eleştiri yönelttiğinde veya "bu nasıl böyle oluyor" diye milleti uyandırmaya çalıştığında hemen engelleyip geçiyorlar. Herkes kendi dersini kendi almalı borsada yapacak bişeyimiz yok.
    Bu şekilde istedikleri gibi at koşturabiliyorlar ve gerekli müdahaleyi yapacak yetkili bir kurum/makam vs yok.
    Adam haklı, zaten 18 ay süre vermiş, alın unutun diyor, daha 1 ay olmamış, niye millet ekran başında bekliyor ki.

7. Ben hak vermiyorum, bunların ve benzerlerinin hiçbirini de iyi niyetli görmüyorum. 18 ay vade vermiş: Misal, 2. Ayda %100 pirim yapsa, "ya ben 18 ay vade verdiydim" demezler "faydalananlar hayırını görsün " derler hemen. E, birader sen 18 ay vade verdiydin 18 ay sonra bakalım o zaman 18. Ayda hisse fiyatı yarıya düşecek belki. Hangi vade ile konuştuysa , o vade sonunda artistlik yapsınlar.
     Alıntı Originally Posted by Qie Yazıyı Oku
    Adam haklı, zaten 18 ay süre vermiş, alın unutun diyor, daha 1 ay olmamış, niye millet ekran başında bekliyor ki.
    İnsan iki şeyi bilmelidir:
    1.Haddini. 2.Hesabını.

8.  Alıntı Originally Posted by TeTRa Yazıyı Oku
    Ben hak vermiyorum, bunların ve benzerlerinin hiçbirini de iyi niyetli görmüyorum. 18 ay vade vermiş: Misal, 2. Ayda %100 pirim yapsa, "ya ben 18 ay vade verdiydim" demezler "faydalananlar hayırını görsün " derler hemen. E, birader sen 18 ay vade verdiydin 18 ay sonra bakalım o zaman 18. Ayda hisse fiyatı yarıya düşecek belki. Hangi vade ile konuştuysa , o vade sonunda artistlik yapsınlar.

18 ay çok uzun bir vade bazı hisselerde 36 ay vade de vardı yanlış hatırlamıyorsam en fazla 2, 3 bilanço dönemi ve de fiyat içermesi gerekir bence de esasında bu da kısa bir vade değil çok az ky bu vade ile bekleyebilir bu durumda şöyle düşünmek lazım day trade parasını ayırıp kullanılmayacak miktarı temeli sağlam hisselere aktarmak temel sağlamsa er geç fiyatını bulur mesela icbct ile Albaraka arasında çok fazla sermaye piyasa değeri açısından fark var

Sayfa 650/658 İlkİlk ... 150550600640648649650651652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •