Sayfa 662/667 İlkİlk ... 162562612652660661662663664 ... SonSon
Arama sonucu : 5332 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

Benim maliyet 1,13 duvar oldu resmen atamıyorlar oradan yukarı, neyse artık elbet bir gün gelecek oralar da inşallah..
    Eğitim=> Girişim=> Çalışma=> Tasarruf=> Birikim=> Yatırım=> Üretim=>Gelişim
    "Babilin En Zengin Adamı" okunması gereken bir kitap...

2. B a r a k a....

3. Herkese selam dostlarım. Ne dediysek çıktı gördüğünüz gibi ve artık mal alma zamanı gelmişse limandan, hedeflerine giden bir gemi kalkar bu limandan ...
    "Doğruyu gördükleri halde düşüncelerini değiştirmeyenler cahillikleriyle mutluymuş gibi yaşarlar." Albert Einstein

4. Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

Maydonozcu Kamil

"Doğruyu gördükleri halde düşüncelerini değiştirmeyenler cahillikleriyle mutluymuş gibi yaşarlar." Albert Einstein

Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Herkese selam dostlarım. Ne dediysek çıktı gördüğünüz gibi ve artık mal alma zamanı gelmişse limandan, hedeflerine giden bir gemi kalkar bu limandan ...
    Allah sabırlar versin o zaman kaplumbağa gibi bir ileri iki geri bir yüzyıl sonra iyi yerlere gelebilir bekliyoruz ağaç olduk diyebilirim
    Eğitim=> Girişim=> Çalışma=> Tasarruf=> Birikim=> Yatırım=> Üretim=>Gelişim
    "Babilin En Zengin Adamı" okunması gereken bir kitap...

6. Dönem para saçma dönemi, yani inovasyon ve karlılık hedefli yeni yeni şirketler bulup onları destekleme ve bu yolla para kazanma dönemi. Yani bankaların dönemi dostlarım. Ben bunları o başka "üstadlar" gibi hisse 1.60-1.70 lerde gezelerken yazmıyorum farkındaysanız. Oralarda yazanlar malı gayet güsel; derin derin pazarladılar millete. Allah var iyi kitlediler milletin sesi soluğu kesilmiş.

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Yalan yok, benden kaptılar 500K'yı. Sabredenlere bol kazançlar.
    Güzel günlerdi, burada en az 100-150 kişi olurdu. Derin derin analizler yapılırdı. Sayın patronların hissesine ne kadan da güzel sahip çıktığına ilişkin paylaşımlar yapılır hatta başka sitelerdeki haberler yapıştırılırdı. Milletin sesi hakkaten çok feci kesilmiş.

8. ICBCT'nin patronu hissesine sahip çıkıyor gördüğünüz gibi bakalım BİZİM patronlar da aynı duruşu gösterebilecekler mi ? Patron iyi günde değil kötü günde yatırımcısının yanında olandır.

Sayfa 662/667 İlkİlk ... 162562612652660661662663664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •