Sayfa 15/23 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon
Arama sonucu : 178 madde; 113 - 120 arası.

Konu: RALYH Ral Yatırım Holding a.ş

1. Bu hissede neler oluyor neden taban taban gidiyor.

2. Bilanço açıklandı..4.056.154 tl..
    daha önceki döneme göre çok güzel bir artış yapmış.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/869856

3. Yarın bedelliye katılmak istemezsek nasıl bir prosedür işliyor. zararımıza bir durum oluşur mu?

4. hey masaallah

ral yapi alindi ve akabinde ihale haberi de gonderildi.

5. Bugün saat 10.00 takasına göre hala kullanılmayan 3,5 milyon küsür rüçhan var ve son iki güne girildi. Hissedeki büyük baskı, kullanılmayan rüçhanların birincil piyasada mümkün olduğu kadar düşük fiyattan alınması için olabilir. Yarın saat 18.00 takası herşeyi ortaya çıkaracak o zamana kadar baskıya devam edebilirler. Sonrası iyi olur inşallah...

6. yaklaşık yirmi yıldan beri borsa da işlem yaparım ancak insanın bazen nutku tutuluyor, hata yapıyoruz, buda benim hatam olarak kabul ediyorum artık bakalım ne zaman zararımızı kurtarır, kurtuluruz, my ne. grafiğini baktım son üç yıllık spek tamamen toplamadan çıkarmamış, sonuç olarak hisse net kıdemlilerinden bu şirketi takip eden veya hakkında bilgi paylaşacak yok mu burada yazan sadece ben miyim öteki köyde hep küfür hakaret var ...
    burada yazdıklarım kişisel düşüncemdir , bağlayıcılığı yoktur yönlendirme babında değildir...yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın...

7. Holdingden büyük ihaleler alıyor toki kapsamında devlet ile çalıştığı için sürdürülebilirliği ve devamlılığı aşikar ama tahtacı sürekli oyun peşinde kolay gelsin diyorum
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

8.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    yaklaşık yirmi yıldan beri borsa da işlem yaparım ancak insanın bazen nutku tutuluyor, hata yapıyoruz, buda benim hatam olarak kabul ediyorum artık bakalım ne zaman zararımızı kurtarır, kurtuluruz, my ne. grafiğini baktım son üç yıllık spek tamamen toplamadan çıkarmamış, sonuç olarak hisse net kıdemlilerinden bu şirketi takip eden veya hakkında bilgi paylaşacak yok mu burada yazan sadece ben miyim öteki köyde hep küfür hakaret var ...
    Bugün itibariyle teknik olarak beğendim. Küçük bir miktar aldım. Bol kazançlar dilerim.

Sayfa 15/23 İlkİlk ... 51314151617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •