Sayfa 16/23 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon
Arama sonucu : 178 madde; 121 - 128 arası.

Konu: RALYH Ral Yatırım Holding a.ş

1.  Alıntı Originally Posted by alpaslan Yazıyı Oku
    yaklaşık yirmi yıldan beri borsa da işlem yaparım ancak insanın bazen nutku tutuluyor, hata yapıyoruz, buda benim hatam olarak kabul ediyorum artık bakalım ne zaman zararımızı kurtarır, kurtuluruz, my ne. grafiğini baktım son üç yıllık spek tamamen toplamadan çıkarmamış, sonuç olarak hisse net kıdemlilerinden bu şirketi takip eden veya hakkında bilgi paylaşacak yok mu burada yazan sadece ben miyim öteki köyde hep küfür hakaret var ...
    Teknik olarak 4,45 hissenin göreceği dibidir ki bugün gördü. Buradan tepki yükselişi beklerim. Ama sahibi tam bir puşt. 4.40 altında stopploss. Velhasıl tahtacının keyfini bekliyoruz.

üç aylık takas

5. Bunlar oyun içinde oyun oynuyor ancak Kendi anladığım şu birleşme yaptığı iştiraki bu holdingin TOKİ taşeronu sürekli ihale alıyor ve devletle iş yaptığı için yaptığı işin sürdürülebilirliği de var ama hissede sürekli bir baskı unsuru var hızlı spekler durumu mu fark etmedi başka bir şey mi var ama baskı bir şekilde bu hissenin gerçeği ancak konsolide bilançosunu takip edeceğim muhtemelen 4ç kar ile biraz daha baskı kuracak konsolide ile prim yaptıracak bence ederinin çok altında hayırlısı olsun asla yatırım tavsiyesi değildir
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

6. Açıklık karşılıgı olmş 80milyon 2 sandalye 1 masa şirketmisn sen.bomboş kalmış ortalık ne zamandır vaktin susayıp mı gelcen yine izleyelim bakalm holdingcik cik.

7. Biraz zamanımı aldın ama geriye dönük uzun uzun inceledim seni.Bırak bu oyunları sür aşağı parsel artsın.10 beladan kurtulacan diye 20 bela edinme gücün artsın.Beklentine değer mi baskın şanın artsın.Uzat madem süreyi dallarımız çiçek açsın.3kuruşa razı gelmem hızlanma yükün artsın. 🥰 Şiir yazan doğayla yaşar zamanını rahat geçirir saygılar bu da burda dursun.

Sayfa 16/23 İlkİlk ... 61415161718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •