Sayfa 29/50 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon
Arama sonucu : 393 madde; 225 - 232 arası.

Konu: Sistemlerle Kazanç Mümkün mü ?

1. Net olarak 20.000 biraksinda ister 60.000 kazanip 20.000 biraksin ister 30.000 kazanip 20.000 biraksin yani 20.000 versinde bana nasil verirse versin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    EMLAK patron tanıştırayım MÜMKÜN DEĞİL

1 dk lık tır...geçen ay 8 trade yaptı...bu ayda ilk işlemi dün yaptı...EYLÜL de 10 trade yaptı...falan filan...geçen ay getirisi overlok eğrisinden anlaşılıyor zaten 10.000 puan aldı hemen hemen...bu ay bakalım ne olacak...opt mopt yok...yani şöyle atıyorum RSI kimisi 14 kullanır kimisi 21 ama bunlar standart değerler sayılır...sistemde RSI falan yokta bunun gibi herkesçe kabul görmüş değerler var...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku

1 dk lık tır...geçen ay 8 trade yaptı...bu ayda ilk işlemi dün yaptı...EYLÜL de 10 trade yaptı...falan filan...geçen ay getirisi overlok eğrisinden anlaşılıyor zaten 10.000 puan aldı hemen hemen...bu ay bakalım ne olacak...opt mopt yok...yani şöyle atıyorum RSI kimisi 14 kullanır kimisi 21 ama bunlar standart değerler sayılır...sistemde RSI falan yokta bunun gibi herkesçe kabul görmüş değerler var...

Sn Türkoğlu geçmiş performansını da paylaşırsanız daha anlaşılır olacaktır,her ne kadar optimizasyon olmasada son 1 2 aylığa göre yapılan sistemler geçmişte çuvallayaniliyor

Poyraz2008

yapısını görür görmez tanıdım.

son 3 5 ay güzel yakalamış gerçi diyecek yok ama geçmişi iyi değil patron.. yani sisteme verdiğin isim doğru bi isim
    Son düzenleme : EMLAK; 04-11-2017 saat: 14:29.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yok bu başka bişey konuştuklarımızdan değil...bu çok gizli bir sırdı...ama artık değil çünkü herkes öğrendi bende böyle bir sistem olduğunu...artık sokakta yürürken dönüp dönüp arkama bakıyorum takip eden falan var mı diye

ÖM kutun dolmuş...

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    yapısını görür görmez tanıdım.

son 3 5 ay güzel yakalamış gerçi diyecek yok ama geçmişi iyi değil patron.. yani sisteme verdiğin isim doğru bi isim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ayda 8-10-12 trade ortalama 10 trade var diyebiliriz...ağustos ayı 14.200 puandı brüt kayma/kom çıkmamış hali ama zaten bunda kayma/kom dert değil...eylül ayı vasattı 10 trade 3.825 puandı ama eylül ayı çok berbat sonuçlar alan sistemler var bende de var...mesela 46 trade yapan ve -900 puan kapatan var falan 46 trade de kafadan -2.000 demek etti mi -3.000 puan...ekim ayı zaten yukarıda görünüyor 8 trade var ve hepside zaten grafik üstünde...bu ay göreceğiz ilk işlem SHORT 141.125 ten..

ağır bir sistem erhanın lafı ile slow trade yapıyor...yani mesela son sinyale göre konuşursak her ne kadar şu anda karda ise de pazartesi döner almaya başlarlarsa karın çok büyük bir kısmını buhar eder...ama o ağır hareket etmeside trend sırasında PALA nın zırt pırt masayı sallaması sırasında avantaja dönüşüyor...

gittiği yere kadar gideriz lastik patlarsa kamyondan atlarız

Alıntı Originally Posted by Doğanay Yazıyı Oku
    Sn Türkoğlu geçmiş performansını da paylaşırsanız daha anlaşılır olacaktır,her ne kadar optimizasyon olmasada son 1 2 aylığa göre yapılan sistemler geçmişte çuvallayaniliyor

Poyraz2008

.......sistemler var bende de var.........
    birden fazla sisten var doğal olarak.
    peki bir soru.
    hangi sistem hangi koşulda kullanaılacak. bu ay sistem 1 mi, sistem 2 mi, sistem 61 mi trade için kullanılacak? bu kararı nasıl veriyrosun merak ettim.

yok bu başka bişey konuştuklarımızdan değil...bu çok gizli bir sırdı...ama artık değil çünkü herkes öğrendi bende böyle bir sistem olduğunu...artık sokakta yürürken dönüp dönüp arkama bakıyorum takip eden falan var mı diye

ÖM kutun dolmuş...
    yanılmış olabilirim.. yinede benzettim. temizledim ÖM.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 29/50 İlkİlk ... 19272829303139 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •