Sayfa 3/50 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 393 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Sistemlerle Kazanç Mümkün mü ?

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    silas hocam siz reelde ne yaptığınızdan çok sistemin kendisi ne yapıyor amaç o ;)

yarış topici değil yada nerden aldın nerden sattın amac değil.

tek grafik yeterli en çok hangsini beğeniyorsan. katkı için tşk.
    ben teşekkür ederim
    Ne teknik analiz, nede insanlar 1 dakika sonrasını bilemez. Grafikler sadece "ne olursa ne yapmanızı yada yapmamanızı" gösterebilir. Fazlası değil...

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    low Tf derken ?

Düşük zaman periodları, 1-5-15-30-60 gibi

not* oklar manuel

sn cengiz manuel konmuş sinyalleri kesinleşmiş sinyal olarak baz almak doğru olmaz.

kesinleşmemiş veya teyit olmayan bir sinyali ( bar kapanışı ile ) ölçemeyeceğimiz için gelecekte net kar/zarar ı hesap edemeyiz.

indikatörünüzün sistem haline getirilmiş hesaplaması olan bir yapıya döndürürseniz ozaman topic amacına uygun hali alır.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4. 11 ekim 2017 günsonu
    15 dakikalık sinyal durumum

Ne teknik analiz, nede insanlar 1 dakika sonrasını bilemez. Grafikler sadece "ne olursa ne yapmanızı yada yapmamanızı" gösterebilir. Fazlası değil...

teşekkürler sevgili silas.

bende ekran başındayken ekleyim görüntüyü. bugün iyi büzüldü.

sizinki gayet güzel yakalamış tebrikler.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
    sn cengiz manuel konmuş sinyalleri kesinleşmiş sinyal olarak baz almak doğru olmaz.

kesinleşmemiş veya teyit olmayan bir sinyali ( bar kapanışı ile ) ölçemeyeceğimiz için gelecekte net kar/zarar ı hesap edemeyiz.

indikatörünüzün sistem haline getirilmiş hesaplaması olan bir yapıya döndürürseniz ozaman topic amacına uygun hali alır.

Onlar teyitli median value (teyit aldıktan sonra/teyit koşulu current bar closing ile) indic. sinyalleridir sn emlak.
    Gerçi ben matriks kullanmıyorum. Tradelerimi buna göre yapmıyorum.
    mt4-5 kullandığım için hobi olarak katılımcı oldum. Dün sell sinyali vardı
    nitekim gerçekleşti, ben bunun zaman periodlarını da çözemedim misal bugün 9 h yazan barda tekrar buy olmuş.
    Sinyal koşulları çok farklı açıkçası bi miktarda karışık fakat gösterge %92 başarı ile çalıştığı için ok vs fantezi
    benim için. Dediğim gibi matriks kullanmıyorum bunun %94 başarılı olanı mt terminalde.
    Bu durumda izninizi rica edip çekiliyorum. Bol şans

istediğiniz platformla katılabilirsiniz sn cengiz.

sadece ben gönderi yapsam topic amacına ulaşmaz benim sistemime göre sistemcilik kazandırıyor kaybettiriyor gibi bir durum çıkar ortaya benim sistem kötü olabilir iyi olabilir bu ortaya net birşey çıkarmaz bu nedenle ne kadar çok katılımcı o kadar iyi.

ancak sisteminize göre nerden al sat yaptı bunu ölçebilmemiz lazım benim sistemde overall bölümünde zaten görünüyor k/z.

demek istediğim o.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    kullanmıyorum dediğin sistem buysa kullandığını hiç koyma buraya...bu ne abi? allah seni bildiği gibi yapsın...

teşekkürler sevgili silas.

bende ekran başındayken ekleyim görüntüyü. bugün iyi büzüldü.

sizinki gayet güzel yakalamış tebrikler.

Sayfa 3/50 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •