Sayfa 47/50 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon
Arama sonucu : 393 madde; 369 - 376 arası.

Konu: Sistemlerle Kazanç Mümkün mü ?

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    herkes site adresine takmış site adresinin bir önemi yok.

geceden beri 10 tane msj aldım. herkes site adresin ne diye soruyor.

bunun ne önemi varki. ? önemli olan sitene hit varmı ? asıl soru bu.
    iste hangı sıteye bu kadar hıt var onu merak edıyor herkes, ben merak ettım sahsen ornegın... yazmamanızın bır sebebı var mı.. bir mahsuru var mı yanı sıze...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    iste hangı sıteye bu kadar hıt var onu merak edıyor herkes, ben merak ettım sahsen ornegın... yazmamanızın bır sebebı var mı.. bir mahsuru var mı yanı sıze...
    üstat yayın politika gereği kimse buna itibar etmez.

çünkü adsense size reklamınız için bir kimlik oluşturur ve bu arka planda işler. bu kodu başkasının eline ( en azından az çok php bilgiis olan ) herkes reklam kimliğinize ulaşabilir. ve bu kodu başka sitelerde reklam politikasına karşı olacak şekilde koopyalayıp ( yapıştırıp) sizin adsense kimliğinize banlanmasına neden olabilir

google ın tam saymadım ama belki 1000 tane yayın politikası vardır.

bu kadar hit derken .. ? bu forum emin olun benden daha fazla hit alıyor. ama TR de.

TR siteler para getirmez.

TR de aldığın 100 bin hit. günlük dünyada 100 hite belki eş değerdir. günlük anlamda.

Tr de 1000 hit alacağına dünya çapında 100 hit al o bin hit alan siteye 5 e katlarsın.

çünkü abd den bağlanan biri bir reklamı tıklarsa ortalama 30 tl kazanırsınız. ama tr den bağlanan biri bir reklemaa tıklasa 0,2 kuruş kazanırsınız.

abd de bir sigorta şirketi mesela tıklama başına 100 tl verebilir . yada bir mortgage firması 200 tl dahi verebilir. ama kaşılığında 50 milyon dolarlık iş bağlar.

vb.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    üstat yayın politika gereği kimse buna itibar etmez.

çünkü adsense size reklamınız için bir kimlik oluşturur ve bu arka planda işler. bu kodu başkasının eline ( en azından az çok php bilgiis olan ) herkes reklam kimliğinize ulaşabilir. ve bu kodu başka sitelerde reklam politikasına karşı olacak şekilde koopyalayıp ( yapıştırıp) sizin adsense kimliğinize banlanmasına neden olabilir

vb.
    valla benım web sıtem vs yok, hıc anlamam bu ıslerden... ama adsense reklam kodunuzu vs degıl sadece sıtenızı merak ettım ben... www.hisse.net gibi yani, web adresını... bu adresı vermenızın mahsuru var mı dıye sormustum ben...

bir de... bu 10 gunluk koydugunuz kazanc az cok duzenlı bır gelırse vobda sıstemle mıstemle cok da ugrasmanıza gerek yok gıbı duruyor sankı...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

valla benım web sıtem vs yok, hıc anlamam bu ıslerden... ama adsense reklam kodunuzu vs degıl sadece sıtenızı merak ettım ben... www.hisse.net gibi yani, web adresını... bu adresı vermenızın mahsuru var mı dıye sormustum ben...
    politikalar arasında bir kullanıcının sürekli olarak reklamı gıcıklığına tıklamasıda var. ve bu ban nedeni.

önemli olan tekil hittir. yoksa ben 100 tane vps adresinden kendim tıklayabilirim başka ip ler ile.

çok sürmez 2 günde banlanırsınız.

bir de... bu 10 gunluk koydugunuz kazanc az cok duzenlı bır gelırse vobda sıstemle mıstemle cok da ugrasmanıza gerek yok gıbı duruyor sankı...
    anlık ekran görüntüsü atayım..söylediklerimi daha iyi anlamanız açısından.

viop sistem hikayesi bambaşka konu. web site açınca öyle bir günde kazanmaya başlamıyorsunuz. aynı sistemler gibi.

googleın algoritması çok kapsamlı. hangi siteye zamanla ne vereceğini belirlemesi gibi.

yeni bir web sitesi açın.. en çöp reklamlar yayınlanır en başta. zamanla geliştirip page rank değeriniz yükseldikçe tıklama başı maliyetinizde yükselir. ve dolar euro gibi kavramlar cabası.

ben bir günde bu parayı kazanmaya başlamadım senelerim aldı. ve seneler geçtikçede yükselecek. çnkü siteniz yıllanmış şarap gibi değer taşır.

sitenizin https mi yoksa http mi olması bile kuruş fark ettirir.

bu gibi sırlar 100 bin tıklamada yekunde çok büyük mebla yapar.

halbulki tıklamada kuruş oynar. vb vb.

TBM ( tıklama başına maliyet)

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    anlık ekran görüntüsü atayım..söylediklerimi daha iyi anlamanız açısından.

viop sistem hikayesi bambaşka konu. web site açınca öyle bir günde kazanmaya başlamıyorsunuz. aynı sistemler gibi.

googleın algoritması çok kapsamlı. hangi siteye zamanla ne vereceğini belirlemesi gibi.

yeni bir web sitesi açın.. en çöp reklamlar yayınlanır en başta. zamanla geliştirip page rank değeriniz yükseldikçe tıklama başı maliyetinizde yükselir. ve dolar euro gibi kavramlar cabası.

ben bir günde bu parayı kazanmaya başlamadım senelerim aldı. ve seneler geçtikçede yükselecek. çnkü siteniz yıllanmış şarap gibi değer taşır.

sitenizin https mi yoksa http mi olması bile kuruş fark ettirir.

bu gibi sırlar 100 bin tıklamada yekunde çok büyük mebla yapar.

halbulki tıklamada kuruş oynar. vb vb.

TBM ( tıklama başına maliyet)
    usta dil sorununu nasıl yapıyorsun

Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    usta dil sorununu nasıl yapıyorsun
    site yabancı. yabancıların davranışlarıda bir başka tr gibi değil. içerik ingilizce içeriği girenlerde tüm dünyadan insanlar.

ben birşey yapmıyorum. arada modluk yapıyorum beğenmedim yada gereksiz içerikleri kaldırıyorum.

8. Emlak hocam tebrikler,gercek bi yatirimcisin.
    bang bang you shot me down..

Sayfa 47/50 İlkİlk ... 374546474849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •