Sayfa 48/50 İlkİlk ... 384647484950 SonSon
Arama sonucu : 393 madde; 377 - 384 arası.

Konu: Sistemlerle Kazanç Mümkün mü ?

1. emlak her koldan çalışıyor... bende tebrik ederim..

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Emlak hocam tebrikler,gercek bi yatirimcisin.
     Alıntı Originally Posted by NUTCRACKER Yazıyı Oku
    emlak her koldan çalışıyor... bende tebrik ederim..
    Teşekkürler dostlar..

umarım sizde geç kalmadan bir köşesinden başlarsınız. emin olun vobdan yada borsadan 10 bin kat daha heyecanlı birşey.

her saniye para kazanıyorsunuz. raporu yenile tuşuna bastığınızda tl tl gıdım gıdım kazancınızın artışını izlmek çok büyük bir zevk.

7/24
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    herkes site adresine takmış site adresinin bir önemi yok.

geceden beri 10 tane msj aldım. herkes site adresin ne diye soruyor.

bunun ne önemi varki. ? önemli olan sitene hit varmı ? asıl soru bu.
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    site yabancı. yabancıların davranışlarıda bir başka tr gibi değil. içerik ingilizce içeriği girenlerde tüm dünyadan insanlar.

ben birşey yapmıyorum. arada modluk yapıyorum beğenmedim yada gereksiz içerikleri kaldırıyorum.
    emlakcım bahsttiğin konulardan bilgim var.

merak ettiğim şey siten hitinin kaç olması bana hiçbir fikir vermes.

ben sitene ne koydunda kim ne yazıyor onu merak ediyorum cunku benim ilgi alanım ilgi alanım derken aslında yatırım alanım.

BAK

https://kucukyatirimcilar.com/
    http://www.thedailycelebrities.com/

iki sitenin her şeyini komple ben tasarladım.
    Ancak işi ilerletemedim ingilizce makale yazarına para ödemek özgün içerik üretmesini saglamak vesaire vesaire hepsi sorun ve maliyet.

Sen nasıl çözüyorsun bu problemleri bu arada 10 günlük kazancın kaç TL idi 27,000 (Bin TL) mi ?

Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

erhan sitelerine baktım şimdi bunlar hazır Wp temaları bunlar iyi iş görür.

makale vb gereksiz. en küçük forumdan başla. forex öneririm ..

sitene bu şekilde hit alamazsın siteni senden başkası bilen yok çünkü. forex forumu ile başlasan mt4 ea lar vs. dünyadaki tüm forex forumlarına link verirsin böylelikle günlük 1000 hite ulaşabilirsin.

dünya çapında 1000 hit demek günde 300-400 arası para yapar.

forum demenim bir nedenide sayfa gösterimin çokolur içeriğide zamanla sen değil kullanıcılar girer.

facebook dünyanın en büyük içerik kaynağı şuan. ama facebook şirketinin tek bir içeriği yok içeriği oluşturan insanlar.
    makale yazmak bunlar boş iş bana göre.

çünküdünya çapında birşey yapmak istiyorsan her konuda bilgin olması lazım buda imkansız en iyisi sektörel başlamak para kazanmay başladıkça yabancı site satın alırsın böyle böyle bu iş.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    erhan sitelerine baktım şimdi bunlar hazır Wp temaları bunlar iyi iş görür.

makale vb gereksiz. en küçük forumdan başla. forex öneririm ..

sitene bu şekilde hit alamazsın siteni senden başkası bilen yok çünkü. forex forumu ile başlasan mt4 ea lar vs. dünyadaki tüm forex forumlarına link verirsin böylelikle günlük 1000 hite ulaşabilirsin.

dünya çapında 1000 hit demek günde 300-400 arası para yapar.

forum demenim bir nedenide sayfa gösterimin çokolur içeriğide zamanla sen değil kullanıcılar girer.

facebook dünyanın en büyük içerik kaynağı şuan. ama facebook şirketinin tek bir içeriği yok içeriği oluşturan insanlar.
    makale yazmak bunlar boş iş bana göre.

çünküdünya çapında birşey yapmak istiyorsan her konuda bilgin olması lazım buda imkansız en iyisi sektörel başlamak para kazanmay başladıkça yabancı site satın alırsın böyle böyle bu iş.
    Wp den uzaklas form sitesi ac diyorsun birde foreks uzerinemi acayim.

Vbulletin uzerinden form acayim
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..

6. hemende pes ettın EMLAK battın mı naptın

sistemcilik işi 6 ayda zengın olacagınız bır ıs değildir.

7. Yazan yokmu
    twitter/borsasihirbazi

8.  Alıntı Originally Posted by peneskertli Yazıyı Oku
    Yazan yokmu
    Arasira atarim foto

Sayfa 48/50 İlkİlk ... 384647484950 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •