Sayfa 19/50 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon
Arama sonucu : 393 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Sistemlerle Kazanç Mümkün mü ?

1. Bir kaç kişi sistem getirisini koymuş. Bende koyayım dedim ama foto koyamadım. Link işine de üşendim. Robota bağladığım 10 sistemim var. Komisyon düşülmüş ve 60 dk lık barlar ile 2011 den bu yana 100 bin puan ile 30 bin puan getiri arasında kazanç sağlayan 10 farklı robotum var. Sizlerde durum nedir?

bugünde böyle.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Alıntı Originally Posted by siradanhisseler Yazıyı Oku
    Bir kaç kişi sistem getirisini koymuş. Bende koyayım dedim ama foto koyamadım. Link işine de üşendim. Robota bağladığım 10 sistemim var. Komisyon düşülmüş ve 60 dk lık barlar ile 2011 den bu yana 100 bin puan ile 30 bin puan getiri arasında kazanç sağlayan 10 farklı robotum var. Sizlerde durum nedir?
    bana sorarsanız geçmişin bir önemi yok .

şu tarihten itibaren gelecekte ne yapacağı önemli. geçmişi bir şekilde yüksek tutmaya çalışmamışsanız eğerki. benim gözümde budur.
    Son düzenleme : EMLAK; 19-10-2017 saat: 20:34.

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    bana sorarsanız geçmişin bir önemi yok .

lu tarihten itibaren gelecekte ne yapacağı önemli. geçmişi bir şekilde yüksek tutmaya çalışmamışsanız eğerki. benim gözümde budur.
    yok yok kumpas yok bir senedir kullanıyorum. makine çalışıyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Aslında geçmişinde bir önemi oldugunu farkettim şöyleki piyasa tamamen rasgelelik içermiyormuş.

rasgele grafikler üzerine yaptıgım testlerden berbat sonuçlar ürettim.

Optimizasyonlar dahi verimli sonuçlar elde etmek cok cok güç.

Yani piyasa gerçekten bazı dinamikelere göre hareket ediyor aslında sisteminizi bu dinamiklere göre kurgulamanız yararımıza oldugunu farkettim.

Tabiki tüm bunları yaparken curve fiting ihtimali en aza indirgemek gerekiyor buda bıraz tecrübe ettikçe ortaya çıkıyor.

Gerçek piyasadaki durumda bu konu hakkında fıkır veriyor.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

erhan iyi bir sistem yazmak bana göre dünyanın en zor ama en zor işlerinden biri.

bu kadar zor olan birşeyi. sadece x30yvade nin geçmişini analiz ederek ( kısmen opt ile ) gelecekte aynı başaları sağlamasını beklemek bence hata olurdu.

böyle bir sistemi başaranlar binde 1 değil milyonda sayılı ifade edebiliriz ancak.

tabiki iki tane ortalama kullanmakta bir sistem ve en azından batırmaz.

demek istediğim bu değil

8. Sistem de bence optimizasyon olmaz. Sistem psikolojiye oynar. İnsanların psikolojik tepkileri de piyasadan piyasaya göre değil de kazanç ve zararlarına göre şekillenir. O yüzden tek sistem herşey de çalışmalı ve kazandırmalı yoksa o sistem sistem değildir.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 19/50 İlkİlk ... 9171819202129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •