Sayfa 101/466 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 801 - 808 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Arkadasim uzatma. Koy suraya yazdigim yaziyi. Amma cevirdin ya. Ugrastirtma beni simdi tekrar yazmaya.

Mujdat'in odemesinden bana ne 370 bin lirayi? Okudugunu bile anlamiyorsun. SPK'nin adama cezasi var bilancolarla senelerce oynamis, sahte kalemler koymus, sirketten para kacirmis diye. Yani benim yazdigimin dayanagi var fislenmis sahtekara "sahtekar" derken. Senin onun bunun davasindan mi korkacagim?

Meteak ne cevabi vermis be? Adam kac zamandir agliyor usulsuz borsada atildi diye. SPK'ya, devlete, bilmemneye saldiriyor 2 senedir zaten gozalti pazarinda olan sirket icin. Koydum iste oraya niye borsa kodundan cikarildigini, hangi SPK tuzugune gore cikarildigini aciklamalariyla. 3 sayfa onde.

Koy yazimi hadi.

Alıntı Originally Posted by deniz4837 Yazıyı Oku
    666 sana dava açacağımı söylemedim... " dileyen olursa, senden nasıl tazminat alacaklarını" açıklarım, yol gösteririmm, dedim. ama burdakilere, salla dur, kimsenin umurunda değil....son mesajımda da kendilerine dedim..bir tek METEAK sana cevap vermiş.

müjdat kardeşime, toplamda 426 bin, cezadan nasıl yırtacağını 2 cümleden ibaret bi şekilde açıklayan " HUKUK DEHASI ( anılan kişi kendim oluyorum, övünmek gibi olmasın), senle uğraşmaz dava da....

MESUT KEMAL ULU, 3-5 LİRA için senle uğraşmaz da demişim. BAK DAHA ÖNCEDEN YAZDIKLARIM AŞAĞIDA:

3 üncüsü, çok bilmişsin. Şu olursa bu olur falan filan....diyosun , iyi hoşta.....hani o 370 bin törkiş lira var ya....müjdat kardeşim, o parayı kesinlikle ödemez. ödetemezsin... sistemde açık var.

4 üncüsü, mesajın silindi diye üzülme, belki birileri senden şikayetçi olmak ister felan diye, ben o mesajın ekran görüntüsünü aldım. isteyen herkese, senden 5 kuruş dahi para harcamadan, nasıl tazminat alacağını açıklarım...

işin aslı, ben sana, 370 binde kurtulma yolunu, birebir anlatmıştım bu mesajda. savcılığa gitsen, aynen yukarda yazılanlar gerçekleşecekti.

çünkü, güzel kardeşim.... anayasal hakların var. hem senin var, hemde soyadı USLU olan diğer yönetim kurulu üyelerinin var.

" HİÇ KİMSE, KENDİNİ YADA YAKINLARINI ZORA DÜŞÜRÜCÜ BEYANDA BULUNMAYA ZORLANAMAZ"

2. [attach=confıg]8264[/attach]

resim burda....YÜKLEYENE kadar on kere dnedim. sadece resim yükleyince olmuyomuş, yazıda yazmak lazım öylesine.
    Attached Images Attached Images

[attach=confıg]8264[/attach]

resim burda....YÜKLEYENE kadar on kere dnedim. sadece resim yükleyince olmuyomuş, yazıda yazmak lazım öylesine.
    Sagol. Hizliresim ya da baska bir yere koy ordan indirelim. Okunmuyor. Aynisini yazacagim cunku. Bisiklet ile ilgili kismi cikaracagim, o forum kurallarina aykiri.

Hesaba gerek yok:
    http://imgur.com/
    http://tinypic.com

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Arkadasim uzatma. Koy suraya yazdigim yaziyi. Amma cevirdin ya. Ugrastirtma beni simdi tekrar yazmaya.

Mujdat'in odemesinden bana ne 370 bin lirayi? Okudugunu bile anlamiyorsun. SPK'nin adama cezasi var bilancolarla senelerce oynamis, sahte kalemler koymus, sirketten para kacirmis diye. Yani benim yazdigimin dayanagi var fislenmis sahtekara "sahtekar" derken. Senin onun bunun davasindan mi korkacagim?

Meteak ne cevabi vermis be? Adam kac zamandir agliyor usulsuz borsada atildi diye. SPK'ya, devlete, bilmemneye saldiriyor 2 senedir zaten gozalti pazarinda olan sirket icin. Koydum iste oraya niye borsa kodundan cikarildigini, hangi SPK tuzugune gore cikarildigini aciklamalariyla. 3 sayfa onde.

Koy yazimi hadi.
    bak ufaklık.... gen yatırım, usulsüz bir şekilde, kottan atılmıştır.....işin bu kısmı, teknik bilgi gerektirir ve bunu ben itiraz dilekçemde açıkladım zaten. senin bunu anlayacak kapasiten olması için, müjdat kardeşimi cezadan yırtacak bilgiyi, verebilecek derecede hukuktan anlaman lazım. ama o birikim sende yok. türkiye de 3-5 kişide vardır o yetenek.

mal, şark kurnazı, tip ....... siz aile arasında birbirinizi böyle seviyosanız bilemem, ama bu hakarettir.

gen yatırım hissedarları ne yer , ne içer. esrarkeşmidir , müptelamıdır, aptalmıdır........ sorunun cevabı basit. ben bile genyh hissesi almışım. genyh hissedarları akıllı insanlardır.

hisseler ne kadar değerli sorusunun cevabı............0 elbette değildir...an itibarı 20 kuruşta etmez.

müjdat kardeşimin yediği 370bin cezanın nedeni, spk bültende yazıyo. bilanço oynamasından değil, ŞİRKETİ ZARARA UĞRATANLAR HAKKINDA TAHSİL VE TAKİBE BAŞLAMADIĞİ İÇİN.....

5. spk ya gelecek olursak........

SPK NIN, MARKA HOLDİNG in USUL VE KANUNA AYKIRI SERMAYE ARTIRIMI HAKKINDA, forumda 3-5 bi şeyler karaladık. nasıl ispat edeceğimi yazdım....

sonrasında MARKA FORUMU UÇTU.......

istersen sen git, zeka bakımından ve terbiye bakımından , akranlarınla tartış hukuk konusunda.

marka nın yaptığı sermaye artırımı orda duruyo, hadi git bul bakalım, bunun neresi hukuka aykırı. bana tüzük bilmemne dersi vermeden önce.

2 sene gozalti pazarinda olan batak sirket usuzlsuz atilmis ha:

SPK'nin aciklamasi bu:

A. KAP'ta yayımlanmış olan 2016 yıl sonu finansal tablolarında özkaynaklarının negatif olması sebebiyle Kotasyon Yönergesinin kottan çıkarma şartlarını düzenleyen 23. maddesinin birinci fıkrasının "KAP'ta yayımlanan son yıllık bilançosunda, SPK'nın ilgili düzenlemelerine göre sermayesinin tamamını kaybeden ortaklıklardan, varsa sermaye artırımı/azaltımı ile ilgili sürecin saklı kalması kaydıyla, aktiflerin rayiç değerlerle yeniden değerlenmesi sonrasında sermayenin tamamının kaybının devam ettiğinin anlaşılması veya bu kapsamda yeniden değerleme yapılmaması" şeklindeki (f) bendi ile

B. Finansal ve ticari borçları ile vergi, SGK primi vb. ve personel borçlarını vadesinde ödeyememesi ve hakkında takipler başlatılmış olması sebebi ile Kotasyon Yönergesinin kottan çıkarma şartlarını düzenleyen 23. maddesinin birinci fıkrasının "Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması" şeklindeki (d) bendi kapsamında

İlgili şirketin payları 27/04/2017 tarihinden itibaren Borsa kotundan çıkarılmıştır.
    Ulkenin SPK dururken, onun durmasini birak, sirketin patronu sahtekar diye fislenmisken, adam herkezi dolandirip sirketi batirmisken, gelip ben burda diplomasiz (veya diplomali) avukatin yazdigina mi deger verecegim?

Neymis yaptigin senin, ne yapmaya calisiyorsun net anlat burda. Bir suru yazi birsey anlasilmaz.

bak ufaklık.... gen yatırım, usulsüz bir şekilde, kottan atılmıştır.....işin bu kısmı, teknik bilgi gerektirir ve bunu ben itiraz dilekçemde açıkladım zaten. senin bunu anlayacak kapasiten olması için, müjdat kardeşimi cezadan yırtacak bilgiyi, verebilecek derecede hukuktan anlaman lazım. ama o birikim sende yok. türkiye de 3-5 kişide vardır o yetenek.

mal, şark kurnazı, tip ....... siz aile arasında birbirinizi böyle seviyosanız bilemem, ama bu hakarettir.

gen yatırım hissedarları ne yer , ne içer. esrarkeşmidir , müptelamıdır, aptalmıdır........ sorunun cevabı basit. ben bile genyh hissesi almışım. genyh hissedarları akıllı insanlardır.

hisseler ne kadar değerli sorusunun cevabı............0 elbette değildir...an itibarı 20 kuruşta etmez.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    2 sene gozalti pazarinda olan batak sirket usuzlsuz atilmis ha:

SPK'nin aciklamasi bu:

Ulkenin SPK dururken, onun durmasini birak, sirketin patronu sahtekar diye fislenmisken, adam herkezi dolandirip sirketi batirmisken, gelip ben burda diplomasiz (veya diplomali) avukatin yazdigina mi deger verecegim?

Neymis yaptigin senin, ne yapmaya calisiyorsun net anlat burda. Bir suru yazi birsey anlasilmaz.
    işin daha da enteresanı.......

" avukata sorduk, kazanırmışız" " sen avukattan daha iyimi bileceksin" " sen SPK DAN daha iyimi bileceksin " diyenler.

mahkemede kararları, hakimler verir. onlarda kanunda ne yazıyosa ona göre karar verirler. sen hakkını savunurken, sana yol gösteremezler. eldeki duruma beyanlara göre karar verirler

istatistik olarak avukatların yarısı davasını kazanır. çünkü genelde her davada 2 taraf ve 2 avukat olur. biri kaybeder, diğeri kazanır.

SPK nın her verdiği karar doğru olsaydı, bazısını idare mahkemesi iptal etmezdi zaten. yani, her verdiği karar doğru değil. müjdata kesilen cezayıda spk kesti, AMA MÜJDAT KARDEŞİM ONU ÖDEMEYECEK.( BELKİDE ÖDEMİŞTİR, GICIKLIK OLSUN DİYE 15 GÜNLÜK İTİRAZ SÜRESİ GEÇİNCE BEN AÇIKLADIM CEZADAN YIRTMA YOLUNU. ÖDEMİŞSE BİLE GERİ ALMASI MÜMKÜN AMA BAŞVURMASI LAZIM) ben genyh yönetim kurulu üyesi olsam, spk nın kottan atma kararını iptal ettiririm ama yetkim yok.

ben iflas davasına taraf olsam, TEK CELSEDE MÜJDATA İFLASI YAPIŞTIRTIRIM.

diplomalı yada diplomasız avukat değilim.....İLERİ DÜZEY TEKNİK BİLGİ SAHİBİYİM. belli olmuyomu.

kısaca söylemek gerekirse, GÖLGE ETME......
    Son düzenleme : deniz4837; 09-09-2017 saat: 19:03.

Arkadasim, cevirip durma. Mujdat kardesine de baslatma simdi. Sahtekar pislik insanlar gelip burda savunulmuyor mu beni deli edeceksiniz artik.

Mujdatin SPK'ya odeyip odemememsi onemli degil. Sanki bana oduyor ya da ortaklarina oduyor. Cikar bakalim Mujdat o kararlari iptal ettirmis mi gorelim. Yani senelerce bilanco oynamasi yapmadigini, bos stoklari olmadigini, sirketinden sirketine aktarmadigini ispat etmis mi? Buna karsi bir dava acmis mi?

SPK'nin karalarinni iptal edildigine dair statistik olarak birsey verebilir misin? Kac tane sirketti kottan cikarmislar, kac tanesinde hatali cikmislar da bu sirketler geri acilmis? Boyle bir bilgin var mi?

Tam olarak ne yapmaya calisiyorsun? SPK'ya mi dava aciyorsun? Amacin ne yani? Kac sayfa yazini okudum bu forumda hisseyi arastirken, hala birsey anlamadim. Laf kalabaligi hep.

Net olarak acikla burda.

işin daha da enteresanı.......

" avukata sorduk, kazanırmışız" " sen avukattan daha iyimi bileceksin" " sen SPK DAN daha iyimi bileceksin " diyenler.

mahkemede kararları, hakimler verir. onlarda kanunda ne yazıyosa ona göre karar verirler. sen hakkını savunurken, sana yol gösteremezler. eldeki duruma beyanlara göre karar verirler

istatistik olarak avukatların yarısı davasını kazanır. çünkü genelde her davada 2 taraf ve 2 avukat olur. biri kaybeder, diğeri kazanır.

SPK nın her verdiği karar doğru olsaydı, bazısını idare mahkemesi iptal etmezdi zaten. yani, her verdiği karar doğru değil. müjdata kesilen cezayıda spk kesti, AMA MÜJDAT KARDEŞİM ONU ÖDEMEYECEK. ben genyh yönetim kurulu üyesi olsam, spk nın kottan atma kararını iptal ettiririm ama yetkim yok.

ben iflas davasına taraf olsam, TEK CELSEDE MÜJDATA İFLASI YAPIŞTIRTIRIM.

diplomalı yada diplomasız avukat değilim.....İLERİ DÜZEY TEKNİK BİLGİ SAHİBİYİM. belli olmuyomu.

kısaca söylemek gerekirse, GÖLGE ETME......

Sayfa 101/466 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •