Sayfa 102/466 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 809 - 816 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

"Idiocracy" filmini seyreder gibi oldum bunu okurken.

* 1. 3. 46. 77. uyari verilmeden kapatildi diye SPK'ya saldiranlar mi (2 senedir gozalti pazarinda, daha ne yapsinlar, faks mi ceksinler, telex mi gecsinler cep telefonunuza)...

* 30 sene mali musavirlik yapmis, amma zerre kadar akil mantik sahibi olamamis, elinde 300 bin lot mal patladi diye maliyet dusurmek icin ala ala; SIFIR degeri olan seye 500 bin lira koyup yine SIFIR degeri olan 1 milyon lota sahip mallar mi...

* Gunes tutulmasi ile birlikte gokyuzunden inen Cebrail'in gece yarisi gizli numarasindan arayip butun hisseleri kapanis fiyatindan alacagini soyledigi insanlar mi...

* Cebrail'in vahiyinden sonra 0 degeri olan 1 milyon lotu 10 TL'den 10 Milyon liraya satarim diyen tipler mi...

* SIFIR degerli mali 0.95 liradan satacagini zanneden sark kurnazlari mi...

* Grup acip portfoy dokumu, yemin, savciliktan temiz kagidi isteyen cinsler mi...

* 800 km yolu yuruyup fabrikaya giden, minibus duraginda baska bir fabrikanin amelesinden GAMA HOLDING'e satildi bilgisini alanlar mi...

* Bu bilgiye inanip 100 sayfa forumda yorum yapanlar mi...

Yahu ne yersiniz, ne icersiniz? Yemeklere sulara katiyorlar demek artik.

Sirketin aciklik oranina bakayim dedim... %100!!! 1 lotunu bile birakmamis!!!
    Adam gecirmis iste piyasaya butun mali yalan haberlerle, 300 milyon liralik olmayan stoklarla planli programli olarak 40 liradan beri. Birsey kazanmakla, sirketi dogrultmakla ne ugrassin.

----
    BUYRUN SILINEN YAZIM. YAZDIKLARIMIN HEPSI FORUMDAN ALINMISTIR. HEPSININ ARKASINDAYIM (Cebrail haric!). ISTEYENE BULUR KOYARIM GOZUNUN ONUNE.

SIRKET BORSADA ISLEM GORUYORKEN BU HISSEDE COK KOTU MANIPULASYON YAPILMISTIR GAMA HOLDING ALACAK DIYE (Art niyetli oldugunu zannetmiyorum yazanin, ama yine de manipulasyon).
    Son düzenleme : 666; 09-09-2017 saat: 19:51.

2. Sevgili kardeşim Müjdat,

beni belki de TEK ANLAYAN sensin.

seni savunduğumu sanmış, AKLIEVVEL ler.

sabahta dediğim gibi, YAZMAK YETMİYO, AÇIKLAMAKTA GEREKİYO. tane tane....

kaardeşin DENİZ.

* Bisiklet parasi 500 lirayi kaybetti diye gunde 70 tane post yazanlar mi ...
    (kardesim meteak, git hamallik yap, 2 ayda yine kazanirsin o parayi, 3 ayda motosiklet alirsin, burda oksijen tuketecegine, burda kac sene sinirlerini yipratacagina)

Bu kismini da meteaka yazmistim. Burda tonla parasini kaybetmis insanlar verken boyle ufak seyler icin o kadar yaygara cikarmak, durmadan SPK;ya bilmemneye satasmak ne gerekli yani. Git amelelik yap harcadigin zamanda onu cikarsin dedim. Yapmadigimiz sey degil vaktinde bu bizim. Simdi ayni durumda olsam yine de gider amelelik yapardim cikarirdim o parayi 2 sene aglayacagima ustune. Yanlis mi demisiz?

4. Sevgil kardeşim MÜJDAT,

ART NİYETLİ OLMAYAN MANÜPİLASYON terimi, bizim genyh sayesinde literatüre girdi.

bu durumda senin de payın var. öyle bi adamsınki sen:

kottan atılmış, forumun kuş uçmaz kervan geçmez yerine konulan şirketinin bile, reytingi var. sen bi şirket kur, millet sıraya geçmezse hisse almak için, GEL YÜZÜME TÜKÜR.

Yazan/giden sahis art niyetli degil GAMA ile ilgili. Kendisi de inanmis caresizlikten.

Evet, yazim orda, aynen resimden yazdim satir satir.

Nerde hakaret etmisim ya da kotu birsey soylemisim Genyh ortaklarina? Benim yazdigim sadece burayi bir sirke cevirmis olanlar ile ilgili. Bunlar harici Genyh ortaklarina hitaben yazdigim hicbir sey yok.

NOT: Bende Genyh hissesi hic olmadi. Birkac saat bos vaktim vardi, okudum geriden dogru meraktan.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Evet, yazim orda, aynen resimden yazdim satir satir.

Nerde hakaret etmisim ya da kotu birsey soylemisim Genyh ortaklarina? Benim yazdigim sadece burayi bir sirke cevirmis olanlar ile ilgili. Bunlar harici Genyh ortaklarina hitaben yazdigim hicbir sey yok.

NOT: Bende Genyh hissesi hic olmadi. Birkac saat bos vaktim vardi, okudum geriden dogru meraktan.
    kardeşim biz ne diyoruz sen ne diyorsun
    biz borsadan usulsuz biçimde atıldı diyoruz sen spk yı bist yönetim kurulunu savunuyorsun
    sende hisse yok galiba
    nasılsa hissen olmayınca atmak basit oluyor
    biz borsada işleyiş tarzını anlatıyoruz sen başka şeylerden bahsederek curcuna karışıklık yaratıyorsun
    borsa bir kumar
    ama bu kumarın kanunları yok gibi
    borsa yönetim kurulu keyfi kararlar alıp istediği hisseyi istediği zaman borsadan çıkarabiliyor
    buna gerekçe bahane üretmek bizim işimiz değil borsa yönetim kurulu üretiyor
    güya 3 defa uyarıldığında borsadan atılır cümlesi vardı
    bir kere bile uyarmadan borsadan attı
    hani kural nerde
    ne oldu kurala
    hani kanunlara saygı vardı
    demek hepsi boşmuş
    kafasına göre istediğin hisseyi at
    şimdi böyle bir borsaya güven olur mu
    bence güven olmaz
    etrafımda ki lere söylüyorum borsadan hisse almayın diyorum
    çünkü kanunlara uyulmuyor diyorum
    kafalarına göre hareket ediyorlar
    şunda küçük yatırımcı çok hemen borsadan atalım mal küçüklerde kalsın patlasın
    şunda küçük yatırımcı az mal küçük yatırımcıya gelirse atarız şimdilik göz altı pazarına koyalım
    böyle bir sürü örnek ler var
    böyle bir borsaya güven olmaz

he bundan sonra şirket batmış yada batmamış çok ta önemli değil
    bizim zararlarımızı kim karşılayacak
    borsada batmadan atılan bir sürü hisse var
    sadece bu değil
    ama onlarda bile uyarılar vardır
    bunda bir tane uyarı bile yok
    aniden borsadan çıkardık var
    ben adalet beklemiyorum
    güvenmiyorum zaten
    patrona da güvenmiyorum
    oda tek bir cümle tek bir spk ya yazısı var mı o bile belli değil
    yani kaldık mı tek başımıza
    giden gitmiştir artık
    yapacak bir şey yoktur

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    kardeşim biz ne diyoruz sen ne diyorsun
    biz borsadan usulsuz biçimde atıldı diyoruz sen spk yı bist yönetim kurulunu savunuyorsun
    sende hisse yok galiba
    nasılsa hissen olmayınca atmak basit oluyor
    biz borsada işleyiş tarzını anlatıyoruz sen başka şeylerden bahsederek curcuna karışıklık yaratıyorsun
    borsa bir kumar
    ama bu kumarın kanunları yok gibi
    borsa yönetim kurulu keyfi kararlar alıp istediği hisseyi istediği zaman borsadan çıkarabiliyor
    buna gerekçe bahane üretmek bizim işimiz değil borsa yönetim kurulu üretiyor
    güya 3 defa uyarıldığında borsadan atılır cümlesi vardı
    bir kere bile uyarmadan borsadan attı
    hani kural nerde
    ne oldu kurala
    Kardesim yayip durma bu sacmaliklari burda. 6 aydir ayni seyi yapiyorsun sus bir. SPK'nin bir sucu yok burda. Sirketin sahibi hirsiz.

Quake mi oynuyorsun FPS mi oynuyorsun 3 kere cizilince yanasin? Nerde var boyle bir kanun? Cikar yaz buraya kanunu.

Burda IMKB-50 hissesi Lio kapatildi bir gun bir yerde cikan haberden. Muthis bilancolar yollarken, rekor uzerine rekor kirarken. Dunyada Zeytinyagi ureitiminde 2. siradaydi. Bir daha da acilmadi. Ne gozaltisi var, ne suc bulteni var, ne uyarisi var, ne birseyi var. Zart diye kapadilar. Sonra ortaya cikti. Sahipleri butun dunyayi dolandirmis bankalar dahil. Gittiler depoyu actilar 50 Ton Zeytinyagi stogunun yerine 3 tane zeytin buldular.

Size daha ne uyarisinda bulunsunlar?

1) GOZALTI PAZARINDA ISLEM GORUYOR ZATEN 2 SENEDIR

2) SIRKETIN 2016 BILANCOSUNDA OZSERMAYESI EKSIDE (Belki 2015'te de boyledir, bakmadim)

3) SIRKET SAHIPLERI HAKKINDA 2016 SENESINDE SUC DUYURUSUNDA BULUNULDU SIRKETI BOSALTMISLAR, SAHTEKARLIK YAPMISLAR DIYE (asagida koydum yaziyi).

4) SIRKETIN SAHIBINE 2015 SENESINDE CIHAN SUTTURSUSU MUYDU NEYDI 2.5 Milyon Lotu IZINSIZ DEVRETTI DIYE CEZA VERILDI. Ben bile hatirliyorum bunu adam geldi 4 liradan 0.8'e kadar basti mallari aciklama yapmadan sey yapmadan. Sonra da cikti patronun borcu vardi, onun yerine verdi dedi.

5) DAHA BILEMEDIGIM, VAKIT HARCAYAMAYACAGIM TONLARCASI.

Ne yapsinlar daha sana jeton dusmesi icin? Adamlar bundan sonra 8 tane uyari verseler, yarin kapatiyoruz deseler anca aklina gelir satarsin. Sattigini da allah bilir yolda yururken kanalizasyon cukuruna dusurursun herhalde. Sizin gibileri hicbir kanun koruyamaz.

11 Kasım 2016 - 20:47
    SPK haftalık bülteninde Gen Yatırım Holding hissesi ile ilgili olarak Müjdat USLU'ya suç duyurusunda bulunulmasına karar verildi

SPK haftalık bülteni yayınlandı. Bülten'e göre, Gen Yatırım Holding A.Ş (Gen Yatırım veya Şirket) ve bağlı ortaklıkları ile ilgili olarak yapılan inceleme sonucunda, aşağıda yer alan suç duyurularının yapılmasına karar verilmiştir.

Müjdat USLU hakkında,

Gen Yatırım ve bağlı ortaklığı Genpower Jeneratör'ün emsallerine uygunluk, piyasa teamülleri, ticari hayatın basiret ve dürüstlük ilkelerine aykırı olarak farklı fiyat uygulayarak kârlarının veya malvarlıklarının ilişkili taraflar lehine, faiz hariç toplam 5.431.542 TL azaltılması nedeniyle, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun 21 inci ve 110/c maddeleri gereğince

Gen Yatırım muhasebe kayıtlarının fiili durumu yansıtmaması, Gen Yatırım bünyesinde konsolide edilen şirketlere ilişkin alış ve satışların içerik ve tutar olarak gerçeği yansıtmaması, satışların gerçeğe aykırı olarak yüksek gösterilmesi, mali tablolarda yer alan kalemlerin tam ve doğru olmaması, stok sayımına ilişkin çalışma yapmaması suretiyle mali tabloların gerçeğe aykırı düzenlenmesi nedeniyle, 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun 112/2 maddesi ile 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu’nun 207’nci maddesi gereğince,

Gen Yatırım ve bağlı ortaklığı Genpower Jeneratör'ün 35.677.241 TL ve 7.000.000 TL alacağı için herhangi bir işlem yapılmamış olması nedeniyle, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'€™nun 155'€™inci maddesi gereğince suç duyurusunda bulunuldu.

Bültende, Gen Yatırım Holding AŞ (Gen Yatırım veya Şirket) ve bağlı ortaklıkları nezdinde Sermaye Piyasası Kanunu (SPKn) ve ilgili mevzuat çerçevesinde yapılan inceleme sonucunda; Kurulumuzca tespit edilen suçlar nedeniyle (varsa) zarara uğrayan yatırımcıların, genel hukuk hükümleri çerçevesinde, yasal koşulların oluşması halinde, mevzuata aykırılık teşkil eden bahse konu işlemlerde sorumluluğu bulunan Şirket yöneticileri aleyhine dava açabilecekleri hususunun Kurulumuz Bülteni ile kamuya duyurulmasına karar verildiği belirtildi.

Sayfa 102/466 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •