Sayfa 11/466 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 81 - 88 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Denetim şirketinin görüşlerinde hiç bir olumlu görüş yok, şirket borca batık

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Alış-satış kademelerini paylaşabilecek arkadaş var mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. İnşallah iflas kararı çıkarda hacizle ne var ne yok satılır resmen komedi olaya bak sen genel yönetim gideri yüklüce turangüneş te trt ye komşu ofisi niye kullanıyorsun Yaptığınız bir işte yok yatırımcı ilişkileri çalışmıyor kap bildirimi yok ofiste ne işiniz var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

GENYH Gen Yatırım Holding A.Ş.

5. sevgili kardeşim müjdat.

senin bu genyatırım hissedarların,enteresan insanlar. ne yaparsan yap, satmıyolar. adamlar azimli. son gönderdiğin bilançoya baktım, seni bi kez daha takdir ettim. eskiden bilançoyu makyajlar, 300 milyon karda gösterirdin, şimdi ters makyaj yapıp, her bilanço zarara 50 ekliyosun.

ama dediğim gibi, bunlar entresan ky. genpower i yok yere kot dışı bıraktın, yine satmadı bunlar. ömrümüz vefa ederse, mayısta senden 750 milyon gibi bi zarar bekliyorum. 750 zarar yaz, söz ben satıcam.
    .
    dikkatini çektimi bilmem, bunlar yetmiyomuş gibi, bugün yenileri sıraya girmiş hisse almak için.

gözlerinden öperim, yengeye selamlar.... kardeşin deniz.

6. sen sonuçta bu hisseyi, 300 milyon karda iken, 6 ay boyunca tabanlarla 38 liradan 60 kuruşa düşürmüş adamsın.

son 2 senedir doğru düzgün tek tabanın da yok. formunumu kaybediyosun. bu sabah dedim, nihayet kesin tabanız, sevincim yarım kaldı. taban bozmakta ne demek.

şöyle 3 taban çekte, alem müjdat görsün.

7. [QUOTE=deniz4837;129808]sevgili kardeşim müjdat.

senin bu genyatırım hissedarların,enteresan insanlar. ne yaparsan yap, satmıyolar. adamlar azimli. son gönderdiğin bilançoya baktım, seni bi kez daha takdir ettim. eskiden bilançoyu makyajlar, 300 milyon karda gösterirdin, şimdi ters makyaj yapıp, her bilanço zarara 50 ekliyosun.
    ama dediğim gibi, bunlar entresan ky. genpower i yok yere kot dışı bıraktın, yine satmadı bunlar.

Genpower kot dışı buna rağmen 1 ay içinde el altından alım satım yapılmış. Dün genyh satıcı olan gedik kot dışı hisseden 50 bin küsür alım yapmış. Müjdatın aklından geçenleri tahmin etmek zor tek bir gerçek var oda kimse 2 lerden aldığı kağıdı küsürat fiyatına satmaz. Olumsuz durumların tamamı gerçekleşti bundan daha kötüsü yok iflas etse bir umut alacağımızı tahsil ederiz bu şekilde imkansız gibi.

8. Tühh ya hala iflas kararı çıkmadı nisan 5'e ertelenmiş mahkeme. 1 yıldır tedbir var -121 mlyn zarar var erteleme olsa ne olur olmasa ne olur...

Sayfa 11/466 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •