Special Days Image
Sayfa 12/466 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 89 - 96 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Bağlı Ortaklığımız GENPOWER JENERATÖR SAN.TİC.A.Ş nin Ankara Batı Asliye Ticaret Mahkemesi 2016/306 esas dosya ile devam eden iflas erteleme tedbir ara kararı duruşması 15.03.2017 tarihinde yapılmış olup eksikliklerin giderilmesi için 05.04.2017 tarihine duruşma günü verilmiştir.

2.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Tühh ya hala iflas kararı çıkmadı nisan 5'e ertelenmiş mahkeme. 1 yıldır tedbir var -121 mlyn zarar var erteleme olsa ne olur olmasa ne olur...
    sn. deepimpect iflas çıkmasın be. bizlerin elinde hisse var , fabrikada çalışan işçiler ve aileleri ekmek parasını bu fabrikadan kazanıyorlar. Genpowerin iflas etmesi kime yarayacak ki... Patron sn. müjdat uslu 2001 yılında kurduğu küçük bir fabrikadan ,kapalı alan olarak dünyanın en büyük jeneratör fabrikasını kurmuş. Sonra başarıları daha da artmış organizasyonlar vs.. Ama ne olduysa sonra film kopmuş ve bugün piyasa değeri yaklaşık 5 milyon ytl olan bir şirket olmuş. Acaba şirketin bu kadar kötü durumda olmasının hikayesini detaylı olarak bilen var mı ? aydınlatırsa sevinirim
    yatırım tavsiyesi değildir..

3. Evine ekmek götüren kimsenin işsiz kalmasını elbetteki istemem lakin duruma bakılırsa her ay -10 mlyn zarar eden bir şirketin(piyasa değeri 5 mlyndan az) çalışanına ücret ödediği bile belirsiz yani eve ekmek götüren tek kişi Müjdat gibi görünüyor. Ben iflas etmesini istiyorum öyle yan gelip yatmayacak alıp ceketi gidecek. Bundan bize hayır yok 300 mlyn kar açıklayınca ne faydası olmuş ki. Göz göre göre genpower i kot dışı bıraktı oradaki yatırımcının ekmek götürecek evi yok mu? Er geç müjdatın akibetini duyarız bu kadar ah la sağlıklı Mutlu yaşaması mümkün olmayacak.Gerçek adalet değilsede İlahi adalet yerini bulur.

4.  Alıntı Originally Posted by aquaculture4153 Yazıyı Oku
    onlar 4-5 sene öncesinin işlemleri. onun üstünden bide müjdat la- sütşurup geçti.

5. korkusuz, küçükyatırımcı dostu borsagundem, nedense 3 aydır vakfn de dönenleri yazmıyo- yazamıyo.

6. ben hangi hisseyi alıyosam, onu doluyo diline. adese aldım geçen , onuda fetöcü ilan edecek nerdeyse. kafayı bana takmış.

7. sn. deniz4837 portföyünüzdeki genyh miktarı nasıl, ve mahkeme sonucu hakkında görüşünüz nedir?
    yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 12/466 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •