Sayfa 294/466 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    umud fakırın ekmege iste. arkadaslar bisi olacak olsa patron hisseleri toplardi birakin toplamayi elinden gelse elindekileri de satar bu adam. makulli demiski patron alıyim dese kim satar ki. benim bildigim en son görüşmede 1 tl den ne kadar hisse varsa al demisler o da 1 tl ben satiyim size demis. bunlar dedikodu ama tek gercek bisi olacak olsa birileri sizin hisselerinizi coktan toplanaya baslamisti. ytd

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dedikodu, hem de yalan. Para pul konuşulmadı toplantıda. Ayrıca Müjdat a grubu hisseleri bedava verecekti Mesut Kemal ULU'ya. Program yapıldı falan filan. Avukatım devir sözleşmesi hazırlayacak dedi. Önce a grubuna gen gayrimenkul ve cefanın bir şubesi eklenecekti. Sonra gen gayrimenkulden vaz geçti. Sonra cefa şubesinden de vazgeçti. En son hiç bir şey vermiyorum a grubu da vermiyorum dedi. A grubunu bedava veriyorum derken resmen olta attı. Zeka sahipleri sazanlıklarını ispat etti. Adam bunları 3-5 ay oyaladı. Sandöviç yedirdi. Cigara filan içirdi. Şimdi kis kis gülüyor. Hani adamda tek lot yok ya. 1 TL ye ne satıyor kime satıyor??? Söyledikleriniz ve tezleriniz az tutarlı olmalı. Mahulli her şeyi anlattı mı bilmiyorum. Ama YKB ve HSBC olayına hiç girmedi. Turpun büyüğü orada. Ayrıca, battık biz. Umut mumut olmasın boş verin. Ama biz batık durumdayken birisinin ihya olması mümkün olmaz. Olursa gazetelerin 3. sayfa olaylarına döner. Her gün görüyorsunuz, 10 bin lira alacak için falan filan işte...

2. Ben de bu adamın cesaretini anlamıyorum. İsteyen görüşüyor, birileri en özeline kadar dinliyor o kadar yakınına yaklaşılabiliyor. Yine de korkusuzca ortalıkta dolaşabiliyor. Sözlerinde demiş ya gerçek mağdur (gariban) 10 kişi dir diğerleri ava giderken avlandı. O diğerleri sayıca fazla olsaydı bu konuşmaları yapacak durumda olmazdın... kandırdığın kişilerin büyük kısmı gariban ve sende bunun farkındasın... Rabbim yedirmesin, en sevdiklerinin acısıyla yan kavrul... kamyon dolusu paranla ızdırap içinde can vermeye çalış bir yudum su veren olmasın... sen milletin çocuğunun rızkını çaldın Allah da senin çocuklarını senden alsın...

3. Bir şey olduğu yok borsa dışına itilen hiç bir şirket bilgi paylaşımı yapmıyor böyle bir zorunlulukları olmadıkları için herhangi bir bilgi paylaşımı yapmıyorlar

4. Yok mudur arkadaşlar bir haber. İki hissen de.

5.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Yok mudur arkadaşlar bir haber. İki hissen de.
    hisseden haber; istinaf mahkemesi kararıdır.Mahkeme kararını lehte verirse, her şey bu günden daha iyi olur.Bekleyelim görelim.İstinaf dışındaki, hiç bir haber genyatırım tarihini ve talihini değiştirmez.

6. Ondan önce alacaklı bankalarla ve diğer alacaklılarla anlaşma sağlarsa zaten mahkeme de verilmiş olan iflas kararı düşer ama böyle bir yönde bir çaba var mı Patron böyle bir çaba harcıyor mu bütün mesele bu

7.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Ondan önce alacaklı bankalarla ve diğer alacaklılarla anlaşma sağlarsa zaten mahkeme de verilmiş olan iflas kararı düşer ama böyle bir yönde bir çaba var mı Patron böyle bir çaba harcıyor mu bütün mesele bu
    ya mete kardeşim sen 16-17 yaşında birisimisin...hiç bir şeyden anlamıyorsunuz.Mahkeme kararı nasıl düşermiş....offff off....yani biraz da bişeyler anlasanızz.slmlar

8. Sn.Müjdat USLU'ya açık mektup:
    Bey efendi düşünün benim üzerimde 10.000 tl var,bu 10.000 tl yi bir hırsız bir şekilde benden aldı,kandırıp ta almış ta olabilir,el çabukluğu ile de almış olabilir.Hırsızın aldığı 10.000 tl sadece birkaç mürekkepli,boyalı,yazılı bankonotmudur.Yoksa günlerce belkide haftalarca belki de inşaatta amelelikten veya gayrı sıhhı şartlarda harcanan bir emeğin karşılığı değilmidir.Çalan kağıt parçalarını değil,emeği çalmıştır.
    Allah Kuranda çalanların elini kesin diyor;tabiki malı çalınan bu kesme işlemini yapmayacaktır,kamu otoritesi yapacaktır.Hz.Peygamber de emek hırsızlarına Allah lanet etsin buyurmakta.
    Halka açık hisseleriniz den malik olan 3-4 kişi ile iletişimim oldu.Ne acı yıkımlara vesile olmuşsunuz.Yazık.
    Şimdi siz yine "onlar ava giderken avlandılar"diyebilirsiniz.Ama sizin sözünüz doğru değil.Sizin yayınladığınız bilançolardaki kar rakamları 200 trilyonu bulan rakamlardı. Eğer bilançolarınız doğruyu yansıtsaydı ,söylediğiniz iddia edilen sözün bir karşılığı ve sonucu olurdu.Sahte rakamlarla insanları yanılttınız veya ,bilanço rakamları doğru ise trilyonlarca parayı bir yerlere aktardınız.Yani çaldınız.HEMDE ŞEDDELİ ÇALDINIZ,HEM ŞİRKETİ BOŞALTTINIZ,HEMDE BİLANÇOLARINIZA KANANLARIN EMEKLERİNİ HİSSELERİNİZİ ONLARA SATARAK İKİNCİ KEZ ÇALDINIZ.EMEKLERİ VE HAYATLARI DA ÇALDINIZ.
    En azından şu an kısmı telafiler içinde olunuz.
    Yatırımcılarınızı bilgilendiriniz.
    Elan yürüyen çalışmalar hakkında bilgi veriniz.
    Varlık fonuna devredilen miktarlar ve kurumlar hakkında bilgi veriniz.
    Dürüst ve namusluca şirketleriniz hakkında gelecek beklentileriniz nelerdir,bildiriniz.
    İstinafa sunduğunuz son beyan durumu hakkında özet bilgiler veriniz.
    Genel kurulu toplayınız.
    Müteveffa Sakıp sabancı giderken hiç bir şey getirmedi,ama sepeti dolu gitti.
    Üzeyir garih bir tinerciyle veda etti........ve pek çok tefeci aldıklarını bırakıp gittiler sırtlarında odun ve kömürleriyle.
    Sn USLU bu açık çağrı sadece benim çağrım değil pek çok insanın terennümüdür.
    Bilgilendir ve telafi içinde ol.....
    Z.V.T.

Sayfa 294/466 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •