Sayfa 298/466 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Osmancık78 paylaşımınız doğru değil... Sıkıntılı... Hınç içindeyiz ancak bu tarz yazmışsınız iyi olur bence silseniz iyi olur
    Bedduadan başka bişey yapamıyoruz.Müjdat gibilerin bu ülkeden silinmesi lazım

2.  Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    Bir gün canı fazla yananlardan kim vurduya gidermi, gitmez. Vuran çıkıp aslanlar gibi ben vurdum der saklanmaz, bize de selasını dinlemek kalır. Varmı böyle aslan kişi
    Nasıl siliniyor bulamadım, mesajı dikkate almayın, ailevi nedenlerden hınç içindeyim. Allah bu günün hatırına bin katını müjdata versin

3. Patron İki şirket içinde ayrı ayrı özel durum açıklaması göndermesi gerekiyor Kasım ayında verilmiş iflas kararından sonra ne yaptılar itiraz dışında ne yaptılar itiraz red edildi yani iflas onaylandı bundan sonra ne yapacaklar Sifaş gibi yönetim kurulu kararı ile fesih mi edecekler yoksa yollarına devam mı edecekler bir yükten kurtulduk mu diyecekler

4.  Alıntı Originally Posted by osmancık78 Yazıyı Oku
    Nasıl siliniyor bulamadım, mesajı dikkate almayın, ailevi nedenlerden hınç içindeyim. Allah bu günün hatırına bin katını müjdata versin
    sıkıntı yapma kardeş.. bu dusundugunun bın katını hepımız bın kere dusunup bın kere olması için dua etmısızdır.. böyle düşünüyoruz dıye varsa bır sıkıntı bu hepımızın sıkıntısı olsun..hepımız en azından çoğumuz sen gıbı düşünüyoruz...

ünal Guest
    Vurmak kırmak çözüm olsa, ilk ben vururdum. Bunu Müjdat biliyor. Ama ben ne yaşadım, Allah teker teker ona veriyor. Sıra evlatlarının ona yüz çevirmesinde. Yuvası yıkıldı, sağlığı bozuldu. En güzel intikam alıcı Allah'tır. Vekil Allah. Mübarek günde, sen bilirsin Ya Rab deyin. Beddua etmeyin. Size döner mazallah. Rabbim içimi ferahlatacak intikam alacak haberler versin. Yaşadığım ne varsa, benim halimi anlayacak kadarını Rabbim ona verecektir.

ünal Guest
    Tebligat yapılalı sanırım on gün olmadı. Gerekçeli karar yazılalı 19 gün oldu. Peki mahkeme yazısı ile, icra müdürlüğü ben burayı satacağım deyip, fabrikayı boşalttı mı? Hayır. Herkes orada. Herkes...

7.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Tebligat yapılalı sanırım on gün olmadı. Gerekçeli karar yazılalı 19 gün oldu. Peki mahkeme yazısı ile, icra müdürlüğü ben burayı satacağım deyip, fabrikayı boşalttı mı? Hayır. Herkes orada. Herkes...
    Bosaltmaz belki cilisir vaziyette satar

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    Bosaltmaz belki cilisir vaziyette satar

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Senin hiç bir tanıdığına da mı icra gelmedi. İcra gelen evini gidip satan gördün mü? İcra gelmiş televizyonunu gidip satan gördün mü? Çalışır vaziyette satarmış. Şu an mal onun değil. Mal icra iflas masasının. Orada izin alarak üretim yaptığını bu forumda defalarca arkadaşlar yazdı. Okumadın mı? Nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsunuz arkadaş siz?

Sayfa 298/466 İlkİlk ... 198248288296297298299300308348398 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •