Sayfa 299/466 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Senin hiç bir tanıdığına da mı icra gelmedi. İcra gelen evini gidip satan gördün mü? İcra gelmiş televizyonunu gidip satan gördün mü? Çalışır vaziyette satarmış. Şu an mal onun değil. Mal icra iflas masasının. Orada izin alarak üretim yaptığını bu forumda defalarca arkadaşlar yazdı. Okumadın mı? Nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsunuz arkadaş siz?
    İflas masası faaliyetleri durdurmadan satış yapabilir. Belki teklif gelirse. Bu şirketin iflası uckahutciliktan yokluktan değil tamamen gotlukten iflas memurları bunu dikkate alacaktır diye umuyorum. Benim üçkağıtçı tanıdığım yok çok şükür

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    İflas masası faaliyetleri durdurmadan satış yapabilir. Belki teklif gelirse. Bu şirketin iflası uckahutciliktan yokluktan değil tamamen gotlukten iflas memurları bunu dikkate alacaktır diye umuyorum. Benim üçkağıtçı tanıdığım yok çok şükür

Kapısına haciz gelen herkes üçkağıtçı değildir. Allah sana yada tanıdıklarına vermesin. Her neyse. Hangi keriz icradan 10 liaraya alacağı malı mal sahibinden 1000 liraya alacak? Kardeşim meteak ile sen insanlara beyin krizi geçirtiyorsunuz. Olacak bir şeyi fikir yada ihtimal diye yazın. Olmayacak şeylerle gülünç komik hatta sinir bozucu şeyler yapmayın. Yeter da..

Gen Yatırım Holding A.Ş. 31.12.2017 tarihli konsolide bianço ve gelir tablosu

http://www.spk.gov.tr/SiteApps/Sirke...umAciklamalari

ünal Guest
    Borsada işlem görüyor olsa, fiyatı da mesela 3.5-5 lira arası olsa, bu bilançoya bakar, ev satar yine senet alırdım. Tıpkı eski günler gibi. Tuhaf enterasan bir bilanço. Ayrıca 1 ocak 2018 itibari ile. O saatten sonra şu banka borçlarının da önemli ölçüde yok olduğunu sanıyorum. Tuhaf hemde tuhaf kere tuhaf. Bizden ilave para mı isteyecek yoksa.

5.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Borsada işlem görüyor olsa, fiyatı da mesela 3.5-5 lira arası olsa, bu bilançoya bakar, ev satar yine senet alırdım. Tıpkı eski günler gibi. Tuhaf enterasan bir bilanço. Ayrıca 1 ocak 2018 itibari ile. O saatten sonra şu banka borçlarının da önemli ölçüde yok olduğunu sanıyorum. Tuhaf hemde tuhaf kere tuhaf. Bizden ilave para mı isteyecek yoksa.
    Ne bilanço be. Bu bilançoya göre zenginmişiz de haberimiz yokmuş. Bu bilançoyla iso 500 de olması hem de yıldız ana pazarda olması lazım.Spk ilk bültende hemen kota döndür.ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by succesful Yazıyı Oku
    Ne bilanço be. Bu bilançoya göre zenginmişiz de haberimiz yokmuş. Bu bilançoyla iso 500 de olması hem de yıldız ana pazarda olması lazım.Spk ilk bültende hemen kota döndür.ytd.
    Aynen katılıyorum. Artık ali cengiz oyunlarını bıraksınlar. İki şirketi de kota sokmalı. Neyi bekliyor ne yapmaya çalışıyor anlamsız kere anlamsız.

7.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Kapısına haciz gelen herkes üçkağıtçı değildir. Allah sana yada tanıdıklarına vermesin. Her neyse. Hangi keriz icradan 10 liaraya alacağı malı mal sahibinden 1000 liraya alacak? Kardeşim meteak ile sen insanlara beyin krizi geçirtiyorsunuz. Olacak bir şeyi fikir yada ihtimal diye yazın. Olmayacak şeylerle gülünç komik hatta sinir bozucu şeyler yapmayın. Yeter da..
    Ben kimlerin kapısına icra gider iyi bilirim sen merak etme. Borcu olan üçkağıtçı olmayan aç kalıyor ölüyor ama serefinden taviz vermiyor arada 3 beş kişi istisna olur onlar kaideyi bozmaz. Burda şirkete paranı yatırıp icraya düşersen sende uckagitcisin dir tuprasi ASELSANi Petkim'i THY yi bırakıp burda piyango peşinde koşarken paranı batırıp icraya dustuysen uckagitcinin daniskasisin. İcra satışına gelince iflas masası ilana çıkar şirketin mallarını satmak için şirketi faaliyete devam eder vaziyette satacak müşteri bulursa illa ben fabrikayı sokecegim dağıtıp parça parça satacağım diye uğraşmaz. Usul ekonomisine aykırı olur bu şirket parasızlıktan iflas yemedi serefsizlikten iflas yedi. Ytd

8. Bşlanço Ünal beyin de dediği gibi ballı börek;
    Ancak şirket hala hukuken iflas etmiş durumda.(bu gerçek).
    Beklentiler ne olabilir.
    Kanatim odur ki,istinaf mahkemesi iflası onaylamamış ve temyiz yolunu açmıştır(bu son derece olumlu,umut artırıcı)ayrıca istinaf mahkemesi 1.derece mahkemenin gerekçelerinde eksiklik tespit etmiş ve kısmı düzeltmeler istemiştir(bu da son derece olumlu,çünkü mahkeme kararında istifamlar oluşturmuştur.)
    Temyiz yolunun açılmasıyla ,şirket bence bolca hormonlu bir bilançoyu göndermiştir.Bu da şu demek 6 aydan bu yana gönderilmeyen bilançoyu istinaf mahkemesinin temyiz yolunu açmasıyla şirket bu bilançoyu göndermiştir.Bu durum da şunu gösteriyor şirket temyize baş vuracaktır.Bu bilanço ve bizim vakıf olmadığımız bazı bilgileri temyiz mahkemesine aktarılarak iflas kararını tekrar eksiklerin giderilmesi kararıyla temyizin iade etmesini sağlama yoluna gidecektir.
    Benim umudum 2 yıl öncesine oranla daha fazladır.Ancak bu süreç bayağı bir zaman alacaktır,en az bir buçuk yıl,bu süreçte şirket dürüstçe üretimine devam eder ve düzeltmeler sağlarsa 2020 li yıllarda zararlarımızı kurtarabiliriz...Hayırlısı olsun.

Sayfa 299/466 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •