Sayfa 302/466 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    müjdat la adliye koridorlarında karşılaşmaya korkuyormusun.. Bence korkma kendisinin adalete saygısı var adalet ne diyorsa onu yerine getiriyor.
    Yeter be bu fisli sahtekari savundugunuz. Adam herkesin parasini dolandirdi, faktoringlere bankalara bile yuzmilyonlar takti ne adalete saygisi.

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    satarım 0.50 kuruş tan 5000 lot 2500 tl verirsen olur elektrikli bisikleti almış olurum
     Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    tamam alıyorum. Ama söz ver. Bir daha bu genyh sayfasına gelmeyeceksin. Yazmayı bırak, okumayacaksın bile.
    niye yazayım elimde hisse kalmayınca sen gerçekten alacaksan özelden mesaj yaz bana oradan halledelim
     Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    ünal almadı mı .?

Lenovo a6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mesaj bile atmadı ne almasından bahsediyon
    söz namustur.. Bak burada bile sözünde durmamışsın.. Metaak; nuri bey hisselerini aldıysa söyle ben özür dileyim.. Işiniz gücünüz yalan ve bu durum kişiliğinize yansımış herkesi kendin zannediyorsun..
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 09-06-2018 saat: 14:24. Sebep: İMLA
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Bu sirket kadar alaverali dalaverali saibeli insanlarin bulundugu baska bir sirket yoktur borsada. Eh, kilavuzu karga olanin burnu boktan cikmazmis demisler.

Yazik birkac masum yatirimcisina.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yeter be bu fisli sahtekari savundugunuz. Adam herkesin parasini dolandirdi, faktoringlere bankalara bile yuzmilyonlar takti ne adalete saygisi.
    sayın 666 o konuda bende seninle bir fikirim. Demek istediğim şu mağduriyetin varsa forumlarda hak aramayacaksın T.C nın adaletinde şüphemi var git başvur yargı değerlendiriyor.. Bak izmirli aile müjdatı dava açmış davasını kazanmış almış tazminatını..

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    sayın 666 o konuda bende seninle bir fikirim. Demek istediğim şu mağduriyetin varsa forumlarda hak aramayacaksın T.C nın adaletinde şüphemi var git başvur yargı değerlendiriyor.. Bak izmirli aile müjdatı dava açmış davasını kazanmış almış tazminatını..
    Oyle mi? Kimmis bu Izmirli aile? Kim ne yapmis anlatsana ortaklarina.

Ben senin bu forumda kosusturma, takip etme, vs ile hakkini maddi olarak istemene hicbirsey demedim. Bu da bilinsin. Ama hisse alim satimina girmen yanlisti. Aldigin mallara ne oldu?

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    oyle mi? Kimmis bu ızmirli aile? Kim ne yapmis anlatsana ortaklarina.

Ben senin bu forumda kosusturma, takip etme, vs ile hakkini maddi olarak istemene hicbirsey demedim. Bu da bilinsin. Ama hisse alim satimina girmen yanlisti. Aldigin mallara ne oldu?
    böyle bir bilgiyi sana ve 3 şahıslara veremem doğru olmaz ancak burada anlatmak istediğim konu şudur. Bir haklı , bir haksız vardır - bir davacı bir davalı vardır. Kimin mağduriyeti varsa yargıda araması gerekli.. çevreme bakıyorum bu hisse işinde herkes mağdur tek yaptıkları bimere ve cimere başvurmak oda bir yere kadar... Siz mağdurlar gerçekten de mağdur sanız gerçek avukatlarla yola devam etmiş olsaydınız adalet muhakkak tecelli edecektir. çakma avukatlarla ancak bu kadar oldu.. Geçmiş olsun

7. Bu mübarek Kadir Gecesinde dileğim odur ki; Rabbim en amansız dertlerle sınasın Müjdat seni... çocuklarının burnundan gelsin bizden çaldıkların ... bunca kandırdığın insanın ahı seni rahat bırakmasın huzur bulama Günyüzü göreme...tüm kalbimle amiin...

8. Ankara-Eskişehir yolu üzerindeki dev Genpower Jeneratör yön tabelası yeniden konulmuş. 1 yıl önce sökülmüştü...Ne yapılmaya çalışılıyor anlamak mümkün değil...

Sayfa 302/466 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •