Sayfa 317/467 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Çünkü üst mah. Kimse başvuran yok

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sonuç olarak bu iki hisseden de bi b.k olmaz hocam. Çünkü sahibi iyi aile çocukları. Levent suphi müjdat al birini vur ötekisine. Olan bizim gibi salak (benim için geçerli) ve aptal yatırımcıya oldu. Çünkü bu ülkenin çivisi yok. Düzen haklının değil paralının güçlünün yanında . biz kimizki

2.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Mahkeme patroncu diyorsun. İflas kararı verdi ya. O bakımdan şey ettim. Hakimin haberi var mı, senin ona patroncu dediğinden?
    madem mahkeme iflas kararı verdi de neden bu şirket kktc bir şube daha açtı bu nasıl iflas acaba

3. selamlar uzunca bir aradan sonra ilk yazım...son yazılanlara bir baktım,değişen pek bir şey yok...Ünal bey,az da olsa umudunu koruyor...Büyük finansman virtüözü Mete beyler,şirketin iflas etmediğini,mahkeme kararının kandırmaca olduğunu söylemekte...veya buralarda ve medyada yayınlanan iflas kararının sanal olduğunu...adaletin içindekilerin de bu işin içinde olduğunu söylemekte.
    ve en önemlisi bence çok değerli bir yatırımcının bu hisseden almak istediğini ve nasıl alacağını b i l m e d i ğ i n i ....söylemesi.Çok kuvvetle muhtemel şirket içinden birileri ile görüşme ve danışma imkanı nı kullansak,bize şu denir" Hiç umut yok,elinizdeki hisselerin 1 kuruş cıvarında bile değeri yok,ama insaniyet namına,büyük zararlara uğramış yatırımcıların 1 kuruş etmez hisselerini Müjdat bey 0.02 kuruşa geri alabileceğini" söyler...Sırf insaniyetlik olsun diye.,,Bir kısa genel araştırma yapacağım,,,önemli duyum ve sonuçlar edinirsem sizlerle paylaşırım.....slm

GENPOWER JENERATÖRÜN TÜM MAHKEME DOSYALARI ALT SINIR 10.000TL OLMAK ÜZERE AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAKTIR... TÜM MERAKLILARA DUYRULUR.. MURAT DOĞAN

[email protected]
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    madem mahkeme iflas kararı verdi de neden bu şirket kktc bir şube daha açtı bu nasıl iflas acaba
    Ne subesi Mete Hocam? Yine gaipten sesler mi duymaya basladin?

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    GENPOWER JENERATÖRÜN TÜM MAHKEME DOSYALARI ALT SINIR 10.000TL OLMAK ÜZERE AÇIK ARTIRMA İLE SATILACAKTIR... TÜM MERAKLILARA DUYRULUR.. MURAT DOĞAN

[email protected]
    Acik artirma bir de ha.

Ne oldugu 2 mesajdan belli olan birine hem 20 bin lira kaptirmak, hem de bu hakaretleri yemek (MKU/Nuri). Muahahahaha.

Burdakilerin aynisini Marka'da da yapmaya calisti. Once patrondan 60 bin lira koparmayi denedi. Bunun icin de forumda magdur olmus yatirimcilari kullandi.

Alıntı Originally Posted by Devran
    deniz ile konuşmalarkmın ses kayıtları bende, şirkete bişi vermedim ama vericem bu ithamlardan sonra. Deniz ile tüm yazışmalarımı burada da yayınlarım inanmayan varsa, o şahısa dedim ki ya sen ya da Mine Hanım mahkemeye gideceksiniz beni de şahit göstereceksiniz bende gelip konuşacağım

Deniz lafım sana iyi dinle, senle ilgili herşey şimdilik bende, mahkemeye gidin Mine Hanım la, yine söylüyorum beni de şahit yazın, gelip anlatayım, o Zamana kadar senle ilgili tüm kayıtlar bende duracak. O gün açıklayacağım

Parayi kopartamadi, bu sefer de forumdan parali magdurlardan kopartmayi denedi.

Ne oldugunu ordakilere anlattigim icin gelip gelip bana "Marka Pazarliyordu" diye iftira atip duruyor. Tam 4 kere yapti bunu, benim de bunlari koymamda sakinca yok artik. (xxxxx'li kisimlari ben degistirdim.)

Bu sahis, her tarafindan pislik akan birisi. 3 mesajdan anlamaniz gerekiyordu bunu, gidip bir de is iliskisine girdiniz onunla.

Alıntı Originally Posted by deniz4837
    mesut ve nuri, bu fırsatı tepti....5 haziranda yayınlanan bilançodan sonrada kafalarını duvara vuruyolar....olan biten bu....

çünkü iki adet dingil şunu dedi. a grubu payları biz alacağız sadece( davada 3 hissedar ve ben vardık).....bende dedim ki, sizin ANANIZ GÜZELMİ.......

zaten bu iki salak, bana doğacak prim borçlarının üzerine yatmak için bilerek kavga çıkardılar. sonucunda da , BEN ALABİLECEĞİM 500 BİNİ YAKARIM, ONLARIN ALABİLECEĞİ 5 MİLYON VE İTİBARINDA xxxxi xxxxxm....KİMSENİN xxxxxi YALAMAM, YALAKALIK YAPMAM.....

mesut konusunda YANILMIŞIM.....KABUL EDİYORUM....( YANILDIĞIM NOKTA İLK ZAMANDAKİ KONU DEĞİL......o salakların hepside, o hisseleri basiretleri bağlanıp, müjdata inandıkları için aldılar.....

müjdat bunlara, jeneratör fabrikası vericem size dedi, babayı verdi

benim gen yatırımdan aldığım para 17 bin 500+ prim+ sonradan bizim bloğa katılacak olanlardan alacağım para+ davaya istediğimi sokup sokmama özgürlüğü idi bu arada.

bu iki salak, sonradan katılanlardan alacağım 35 bin lirayada mani oldular, onları veto ederek ( zati xxxkafalıların veto hakkı bile yoktu).....susup oturup, salağa yatıp, sadece benim dediklerime uysalar, bu gün itibarı ile, müjdat uslu yu, çoktan o fabrikadan xxxxREDERDİM.....ve bunlarda kayıplarına, dava dışı kavuşurdu......

gen yatırımda şunlar olacak sırası ile ....... özsermaye tekrardan , negatife dönecek......
    müjdat genyatırım hissedarlarının yüzde 91 lik payını, yüzde 3 e indirecek.... sermaye artırım yolu ile.....

tabii, bu hissedarlar bunu bilmiyolar. gördüklerinde ise, tekrardan yanıma gelecekler, çünkü buna nasıl engel olabilecekleri hususunda hiç bi bilgileri yok....onlar, her şeyi onlara gösterdiğimi sanıyolar......o kadar da SALAK DEĞİLİZ.....

Sayfa 317/467 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •