Sayfa 319/466 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Beklenti gerçekleşti artık olması gereken seviyelere taşırsa hissesini hem itibarını kazanır hem de şirketine değer katar. Tabi bunu ky avlamak için değil şirketine hakettiği değeri katmak için yaparsa kalıcı fiyatlar oluşur yoksa gelir çevik gider takara...

2. Üstad yanlış anlamayın lütfen. Hangi beklenti bu bahsettiğiniz. Adam zaten hissenin büyük bir bölümünü KY ye kitleyip iflasa sürüklemiş veya öyleymiş gibi göstermiş. Sizce bu zat bu hisseye gün yüzü göstermek için çabalar mı. Bilemedim.

3. Umutlar hiç bitmiyor... yanlış mesaj yazmışım silemedim

ünal Guest
    Deepimpect; Allah yazdırdı. Her şey cuk oturdu. Merak etme. Çevik meselesi de dahil.

5. Bugün gene canım sıkıldı. Genpower holdingi aradım. Orada ki bi yetkili ile görüştüm. Nedir durum hocam sabrımız kalmadı nezaman dönecek veya uğraş var mı diye. Adam hocam her iki hissenin de kota geri dönme gibi bir durumu yok. Üstüne soğuk su için der gibi. Bide bak hepinize cevap veriyoruz. Biz sizi kandırmak istemeyiz ama boşuna beklemeyin dediler. Kamu oyuna saygıyla duyulur. Vay arkadaş vayyy.

6. Hadi bizde 3 5 bin lot var Ama Mali Müşavir de 1 milyon lot kaldı bu adam neden gömsün bu lotları Kaldı ki adam okumuş insanlar dan 4 sene okulu var onun ve sınavı var böyle biri neden gömsün parasını halay çekmek için mi gömdü bu Unal Murat la falan

7.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Hadi bizde 3 5 bin lot var Ama Mali Müşavir de 1 milyon lot kaldı bu adam neden gömsün bu lotları Kaldı ki adam okumuş insanlar dan 4 sene okulu var onun ve sınavı var böyle biri neden gömsün parasını halay çekmek için mi gömdü bu Unal Murat la falan
    Bence çok ta bisey aramamak lazım. Adam da bizim gibi bir kumar oynamış. Ya tutarsa diye. Herkes parasına göre kumarını oynar. Kıyas yapmamak lazım. Şu güne kadar dıştan olmasa da içten hep bir ümidim vardı. Ama artık o ümidim de kayboldu. Ben varsam bir işin içinde kusura bakmayın o işten bi b.k olmaz. Sansım o kadar iyidir.

8. Kumar oynamak derken ? Gözaltına alındıktan sonra hisseye girenler için evet kumardır ama önceki bilançolar ve olmayan kar durumuna aldananlar için dolandırılmaktır. Allah’ım dan bulsun daha da diyecek bir şey yok.

Sayfa 319/466 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •