Sayfa 328/466 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. tevafuk;hemen şimdi edindik lerimi kısa notlar notlar halinda yazayım.
    1-Bey efendi g.poweri kurtarmak için ne var ne yok ,ek deliller olarak üst mahkemeye taşımış.
    (hepimizden çok kurtarmayı o istiyor)
    2-genpowerhodingi en kısa sürede aktif hale getirecekmiş.
    (galiba 50 milyon lot kadar rehin vermiş birilerine;baskı altındaymış)
    3- 4-5 sene önce mykraft ve bir tane daha varmış(isimler hatalı olabilir)onları aktif hale getirip genpoweri feda edecekmiş,tüm borçlardan kurtulup GENPOWER HOLDİNG olarak devm edip ohhhh diyecekmiş,genyatırımı olanlar soğuk soğuk terlerliyeceklerdi ,ancak bazı yatırımcılar imkb ye ve spk ya,mal kaçırıyor ihbarı yapmışlar,takip altına alınınca plan işlememiş.(işlese idi şu an elinde genpower holding hisse si olan arkadaşlar baya bir zengin olacaklardı)
    4- beyefendinin elinde Ünal beyin dediği kadar %60,70 hissesi yokmuş...1 milyon 400 bin civarında bir rakama malik miş(aldatıcı olabilir,şu an kanıtlanamaz)
    5-Burada yazan 2-3 meczup, sıfır etkinliği olan,kendini fasulye hisseden arkadaşlardır,itibar etmeyin.
    6-Her şey üst mahkemenin vereceği karara bağlı,davayı iade ederse ballı börek,etmezse hepimize sağlık olsun.
    Tekrar dan yazıyorum...BEYEFENDİ BİZDEN ÇOK İSTİYOR İFLASTAN KURTULMAYI...
    Artık işıklar ve televizyon açık olmadan uyuyamıyormuş(başka şeylerde var ama sonra yazarım...YATIRIMCI ARKADAŞLAR MAHKEMEYİ BEKLİYECEĞİZ...GERİSİ FASA FİSO...SLMLAR
    Son düzenleme : Mahulli; 06-12-2018 saat: 23:01.

2.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    tevafuk;hemen şimdi edindik lerimi kısa notlar notlar halinda yazayım.
    1-Bey efendi g.poweri kurtarmak için ne var ne yok ,ek deliller olarak üst mahkemeye taşımış.
    (hepimizden çok kurtarmayı o istiyor)
    2-genpowerhodingi en kısa sürede aktif hale getirecekmiş.
    (galiba 50 milyon lot kadar rehin vermiş birilerine;baskı altındaymış)
    3- 4-5 sene önce mykraft ve bir tane daha varmış(isimler hatalı olabilir)onları aktif hale getirip genpoweri feda edecekmiş,tüm borçlardan kurtulup GENPOWER HOLDİNG olarak devm edip ohhhh diyecekmiş,genyatırımı olanlar soğuk soğuk terlerliyeceklerdi ,ancak bazı yatırımcılar imkb ye ve spk ya,mal kaçırıyor ihbarı yapmışlar,takip altına alınınca plan işlememiş.(işlese idi şu an elinde genpower holding hisse si olan arkadaşlar baya bir zengin olacaklardı)
    4- beyefendinin elinde Ünal beyin dediği kadar %60,70 hissesi yokmuş...1 milyon 400 bin civarında bir rakama malik miş(aldatıcı olabilir,şu an kanıtlanamaz)
    5-Burada yazan 2-3 meczup, sıfır etkinliği olan,kendini fasulye hisseden arkadaşlardır,itibar etmeyin.
    6-Her şey üst mahkemenin vereceği karara bağlı,davayı iade ederse ballı börek,etmezse hepimize sağlık olsun.
    Tekrar dan yazıyorum...BEYEFENDİ BİZDEN ÇOK İSTİYOR İFLASTAN KURTULMAYI...
    Artık işıklar ve televizyon açık olmadan uyuyamıyormuş(başka şeylerde var ama sonra yazarım...YATIRIMCI ARKADAŞLAR MAHKEMEYİ BEKLİYECEĞİZ...GERİSİ FASA FİSO...SLMLAR
    Hoşgeldiniz Sayın Mahulli. Değerli bilgileriniz içinde teşekkür ederim. Umarım iki hisse de de olumlu adımlar atılır ve bir an önce geri dönüş yaparlar. İnsanların emeğini kaybolan psikolojileri bir nebze de olsa geri gelir belki.

3. Sayın Mahulli anladığım genyh için mahkeme kararını bekleyeceğiz bu ne kadar sürer belli değil. Gnpwr hol. İçin en kısa sürede aktif etmeyi düşünüyorsa beyfendi kota geri dönüş yapabilecek mi. Bu mümkün mü.

4. Teşekkür ederim Sayın mahulli beyefendi ve ayrıca balmu beyefendi sizi doğru adres olarak göstermek te haklı çıktı lafı dolandırmadan konuyu özetlemeniz çok güzel mahkeme tarihi ne zaman bilginiz varmı veya nasıl öğrenebilir iz ve üst mahkemeyi etkileyecek mağdur küçük yatirimcinin BİMER veya CIMER E VS YAZACAGI Bir şeyler varsa herkesi bilgilendirme yapalım birlikten kuvvet doğar misali çünkü bayagi mağdur küçük yatırımcı var çok. 5 yıl önce iş tazminati alıp yatıran dan daha bir çok hikaye.duydum Filmin sonu iyi olması dilegiyle samimi olanlara ve samimi olarak emek sarfeden lere eline ve emeğinize sağlık

5. Bence mümkün artog kota geri döndü sermayeyi guclendirmedigi ve gerekli şartları sağlanamadığı için tekrar kot dışı kaldı diye hatırlamıyorum yani top yine mujdatta olacak

6. Arkadaşlar ,bakın gene söylüyorum Sayın Mahulli aradaşım genpower hol davası[U] istanbul 23 .Hukuk Mah.dosya NO.2014/44GÖRÜLDÜ VE SONUÇLANDI İKİ TARAFDA ÜST MAHKEMEYE BAŞ VURMADI ANLAYACAĞINIZ ANLAŞTILAR ERDOĞANLAR LA Bütün bunlar nedemek oluyor ben çözemedım tahminim bu olay kapanmıştır fuzuli ışık beklemeyelim beyhude olur.

7. günaydın; Tuta beye:Benim bahsettiğim genpower jeneratörün iflas davasıdır,konu şu anda üst mahkemededir.Genpower holdingin mahkemeleri genel belirleyici değildir.Davaların anası üst mahkemedeki jeneratör davasıdır.Davanın ilk derece mahkemeye iade edilmesi bizim beklentimizdir.

8. Balmu kardeşime;jeneratör davası ne zaman biter sorusunun cevabı şu an için karşılığı yoktur.Ancak çok uzun sürmeyeceği kanatındayım.En çok 6 ay içinde karar çıkar diye düşünmekteyim(sadece benim yorumum,bilgiye dayalı değil)

Sayfa 328/466 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •