Sayfa 329/467 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 3729 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. hisseler kota dönermi;Belirleyici olacak olan jeneratör davasıdır.Karar iade edilirse,yerel mahkeme tekrar karar verme durumunda olacak, 6 ay sonunda iade kararı çıksa,yerel mahkeme en az 1 yıl sonunda kararı tekrar verir.Dava aynen yerelde kabul edilse,tekrar temyiz v.s.....yerel mahkeme bizim beklediğimiz kararı verirse,davacılar temyize gitmese ki mutlaka alacaklılardan biri gider....bu şekilde 3-4 yılı bulur.
    Hisselerin kottan çıkış gerekçeleri ortadan kalkarsa;geri dönüşe bir engel kalmaz.Ancak engeller kalksa da ,kota geri dönme müracaatını patron yapacaktır.Müracat olmadığı müddet,kendiliğinden kota dönülmez.İşte o aşamaya gelindiğinde Beyefendi nin menfati ne uygunsa hisseler kota döner...sorunsuz şekilde.
    Tüm süreç beklentilerimiz doğrultusunda olumlu seyrederse,seneye yıl başına kalmaz Bist kotunda oluruz veya önümüzü görürüz düşüncesindeyim.Üstüne basarak tekrar ifade ederim ki,Büyük ölçüde her şey yargıtay kararından sonra oluşacaktır.Bizlerin meşruiyet içnde yapacağı bir şey yoktur....

2. Gen yatırım hisseleri miktarında dün gece yazdığım Ünal beyin beyefendide %60 civarında hisse var görüşüne karşılk 1.400 civarında olduğunu söylemiştim...Keşke Ünal beyin dediği oran gerçek olsa ,her şey bizlerin lehine olurdu.Umarım Ünal bey haklıdır.

3. Bir kulis sohbetinden, Beyefendi" Körfezde,kuzey ırakta ve uzak doğuda ileri derecee itibar yüklü imiş,ancak Türkiyede ki yaşananlar itibarını yurt içinde kısmen olumsuz etkilemiş olsada...Yurt dışı itibarı aynen devam ediyormuş"şeklinde konuşmuş...selamlar.....(buradan baktığımda her şey güzel olacak gibi)

4.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ,bakın gene söylüyorum Sayın Mahulli aradaşım genpower hol davası[U] istanbul 23 .Hukuk Mah.dosya NO.2014/44GÖRÜLDÜ VE SONUÇLANDI İKİ TARAFDA ÜST MAHKEMEYE BAŞ VURMADI ANLAYACAĞINIZ ANLAŞTILAR ERDOĞANLAR LA Bütün bunlar nedemek oluyor ben çözemedım tahminim bu olay kapanmıştır fuzuli ışık beklemeyelim beyhude olur.
    Sayın tuta uslu erdoğanlarla anlaşmış olabilir. Sayın Mahulli nin bahsettiği 50 milyon rehin artı yatırıma verilenler diye biliyorum. Dolayısı ile artı yatırımda rehinli olarak aldıkları 50 milyon lotun hesabını soruyor olabilirler. Ben gene söylüyorum gnpwr hol. Kote etmesi için spk nında sorduğu polisactır. Aktif hale getircekmisin getirmeyecekmisin. Çok zor değil adam ben polisacı aktif hale getirdim üretimleri yapıyorum karım zararım bu demesi belkide kote olmak için yeterli olacak. Alacak verecek davalarıda bir şekilde devam eder. Ancak beyefendi istiyorsa.genyh içinde artık sn. Mahulli nin anlattığı gibi mahkeme kararlarını bekleyeceğiz. Sonuç ne olur bence üzerine soğuk su içeceğiz gibi. Vicdan vicdan vicdan. Allah herkese nasip etsin

5. Bu yazılanları Müjdat okuyorsa bir fikir edinebilir tabi niyeti önemli veya diyeceksin iz o bizden iyi biliyor mücadelesi ne yönde fikri olan varmı acaba işi ucuza kapatmakmi istiyor vergi borçları yapılandırma veya af borç silme vs muhakkak sirket avukatı vardır. ?

6. Müjdat polisaci aktif hale getirirse spk kabul ederse ozaman yol açık demek oluyor

7.  Alıntı Originally Posted by Üstad99 Yazıyı Oku
    Müjdat polisaci aktif hale getirirse spk kabul ederse ozaman yol açık demek oluyor
    Sıkıntı da bu zaten. Polisacı iki yıldan daha fazla sürede taşıyamadı. Ama ne hikmetse jeneratör yapımına son gaz devam ederken jeneratörlerin saçlarını sanırım dış piyasadan satın alıyor. Bu müjdata göre mi tabiki değil. Senin elinde zaten bunun fabrikası var. Zannetmem ki fason mal alıp yapacağını. İzmirdeki polisac fabrikasına ulaşılamıyor . kardeşim niyetin nedir senin yaw. Neden işi yokuşa sürüyorsun. Elinde milyonlar milyarlar kazanacağın iki tane şirketini hangi akla hizmet bu hale sokarsın. Buna ne hakkın var. Ulan ülkenin ekonomisine faydanız olacakken üçkâğıtçı konumuna niye sokarsın kendini.

8. Müjdat okuda harekete geç geceleri de rahat rahat uyu yok başka plan içerisinde isen onuda açıkla yada hakkınızı helal edin de (bende rahmetli büyük babam in dedigi gibi kuru kuruya helaleşmek yok) Derim

Sayfa 329/467 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •