Sayfa 330/466 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Sıkıntı da bu zaten. Polisacı iki yıldan daha fazla sürede taşıyamadı. Ama ne hikmetse jeneratör yapımına son gaz devam ederken jeneratörlerin saçlarını sanırım dış piyasadan satın alıyor. Bu müjdata göre mi tabiki değil. Senin elinde zaten bunun fabrikası var. Zannetmem ki fason mal alıp yapacağını. İzmirdeki polisac fabrikasına ulaşılamıyor . kardeşim niyetin nedir senin yaw. Neden işi yokuşa sürüyorsun. Elinde milyonlar milyarlar kazanacağın iki tane şirketini hangi akla hizmet bu hale sokarsın. Buna ne hakkın var. Ulan ülkenin ekonomisine faydanız olacakken üçkâğıtçı konumuna niye sokarsın kendini.
    Sevgili kardeşim;
    Genpower jeneratörün kendine ait sac kesim, sac katlama, sac puntalama ve mamule dönüştürme ekipmanı var. Hatta hiç çalıştırılmamış 35 milyon euro değerinde bir robot makinesi var. O makine insan müdahalesi olmadan ürün yapabiliyor. Polisac'ı alırken, çok yoğun üretim olursa (ayda 1000 jeneratör) kullanmak için. Yani yetiştiremediği sac imalatı için. Ayrıca polisacın kendine ait patentleri var. Merdiven vs gibi. Onların üretimi için. Polisac'ın tüm makineleri Ankaraya taşındı. Kuruldu kurulmadı polemiğine girmeyeceğim. Kuruldu dese kim inceleyecek. Kurulmadı deyince kim gidip bakıyor. Genpower holdingin tüm hisselerini adam rehin verdi. Aktif hale gelse hemen Çevikler edimlerini yerine getirmediği için senetleri borsa üzerinden satış izni alır. Genpower holdingden filan umudu kesin. Adamın tek derdi, iflasına göz yumduğu genpower jeneratörü kurtarmak. Yok İzmir'deki fabrikayı aradık. Yok Manisadaki yere baktık filan komik. Oralar elden çıkartılalı 4 sene oldu. Hiç mi kap haberlerine bakmıyorsunuz.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    tevafuk;hemen şimdi edindik lerimi kısa notlar notlar halinda yazayım.
    1-Bey efendi g.poweri kurtarmak için ne var ne yok ,ek deliller olarak üst mahkemeye taşımış.
    (hepimizden çok kurtarmayı o istiyor)
    2-genpowerhodingi en kısa sürede aktif hale getirecekmiş.
    (galiba 50 milyon lot kadar rehin vermiş birilerine;baskı altındaymış)
    3- 4-5 sene önce mykraft ve bir tane daha varmış(isimler hatalı olabilir)onları aktif hale getirip genpoweri feda edecekmiş,tüm borçlardan kurtulup GENPOWER HOLDİNG olarak devm edip ohhhh diyecekmiş,genyatırımı olanlar soğuk soğuk terlerliyeceklerdi ,ancak bazı yatırımcılar imkb ye ve spk ya,mal kaçırıyor ihbarı yapmışlar,takip altına alınınca plan işlememiş.(işlese idi şu an elinde genpower holding hisse si olan arkadaşlar baya bir zengin olacaklardı)
    4- beyefendinin elinde Ünal beyin dediği kadar %60,70 hissesi yokmuş...1 milyon 400 bin civarında bir rakama malik miş(aldatıcı olabilir,şu an kanıtlanamaz)
    5-Burada yazan 2-3 meczup, sıfır etkinliği olan,kendini fasulye hisseden arkadaşlardır,itibar etmeyin.
    6-Her şey üst mahkemenin vereceği karara bağlı,davayı iade ederse ballı börek,etmezse hepimize sağlık olsun.
    Tekrar dan yazıyorum...BEYEFENDİ BİZDEN ÇOK İSTİYOR İFLASTAN KURTULMAYI...
    Artık işıklar ve televizyon açık olmadan uyuyamıyormuş(başka şeylerde var ama sonra yazarım...YATIRIMCI ARKADAŞLAR MAHKEMEYİ BEKLİYECEĞİZ...GERİSİ FASA FİSO...SLMLAR
    Sayın Mahulli, Maykraft ve Genpower Holding hesabını bozan, mal kaçırma ihbarını yapan yatırımcı benim. SPK Başdenetçisi Kemal AYENGİN denilen şahıs tarafımı tehdit bile etmiştir. Sırf bu ihbarlarımı sonlandırmam için. Ayrıca senedim var yok mavallarını rüyasında bile kendisine yalan söyleyebilecek bir adamdan dinlemiş dinleyen. Kimine tek 20 tl lik senedim var. Kimine %82.5 senedim var deyip duruyor. Ama şuna dikkat çekmek isterim. Bu adam yanlışlıkla tam 5 kere kap ta %82.5 hissem var diye beyanda bulundu. Yanlışlıkla. Yersen..

3.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Sevgili kardeşim;
    Genpower jeneratörün kendine ait sac kesim, sac katlama, sac puntalama ve mamule dönüştürme ekipmanı var. Hatta hiç çalıştırılmamış 35 milyon euro değerinde bir robot makinesi var. O makine insan müdahalesi olmadan ürün yapabiliyor. Polisac'ı alırken, çok yoğun üretim olursa (ayda 1000 jeneratör) kullanmak için. Yani yetiştiremediği sac imalatı için. Ayrıca polisacın kendine ait patentleri var. Merdiven vs gibi. Onların üretimi için. Polisac'ın tüm makineleri Ankaraya taşındı. Kuruldu kurulmadı polemiğine girmeyeceğim. Kuruldu dese kim inceleyecek. Kurulmadı deyince kim gidip bakıyor. Genpower holdingin tüm hisselerini adam rehin verdi. Aktif hale gelse hemen Çevikler edimlerini yerine getirmediği için senetleri borsa üzerinden satış izni alır. Genpower holdingden filan umudu kesin. Adamın tek derdi, iflasına göz yumduğu genpower jeneratörü kurtarmak. Yok İzmir'deki fabrikayı aradık. Yok Manisadaki yere baktık filan komik. Oralar elden çıkartılalı 4 sene oldu. Hiç mi kap haberlerine bakmıyorsunuz.
    Biz Üzerine su içeriz de hisseleri rehin alan Çevikler üzerine su içer mi? Karanlıkta korkma sebebi bu olmasın?

4.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Biz Üzerine su içeriz de hisseleri rehin alan Çevikler üzerine su içer mi? Karanlıkta korkma sebebi bu olmasın?
    Bravo ağzımdan aldınız. Bakalım bu işin sonunda ne olacak. Ben zaten iki hisseden de umudu kestim. Kocaoğlanlar da kesti mi. Belki de el altından paralarını müjo dan alırlar.

Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Eğer benim elimde bilgi ve belge varsa ve bu buradaki değerli gerçek yatırımcıya yarayacaksa çıkar paylaşırım. Gerçekten canım yandı. Hem param hem zamanın hem psikolojim gitti. .. Alengirli yolları deneyen zor duruma düşmüş yatırımcının bu durumundan faydalanmak isteyenleri de kendi vicdanı ile baş başa bırakıyorum.
    Abi ozetlemissin, aynen bu. Umarim sen ve gercekten magdur olanlar paralarinizi burdan olmasa bile baska bir yerden telafi edersiniz.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    666 ve Mahulliden yeni ataklar bekliyorum.
    Sirket ile ilgili detayli bilgilere sahip degilim. Unuttum gitti zaten vaktinde okuduklarimi. Sizlere takaslari falan cikardim vaktinde gostermek icin adamin yaptigi sahtekarligi.

Ama direktoru, oynayanlari, figuranlari, konusu degisse bile.. filmin nasil bitecegini bilmek icin basindan sonuna seyretmeye gerek yok.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Abi ozetlemissin, aynen bu. Umarim sen ve gercekten magdur olanlar paralarinizi burdan olmasa bile baska bir yerden telafi edersiniz.

Sirket ile ilgili detayli bilgilere sahip degilim. Unuttum gitti zaten vaktinde okuduklarimi. Sizlere takaslari falan cikardim vaktinde gostermek icin adamin yaptigi sahtekarligi.

Ama direktoru, oynayanlari, figuranlari, konusu degisse bile.. filmin nasil bitecegini bilmek icin basindan sonuna seyretmeye gerek yok.
    Sayın 666 öyle inanmış ve güvenmişiz ki neyimiz var neyimiz yok sahtekarların eline vermişiz. Artık borsa diye bir şey benim için yok hükmündedir. KY olarak o kadar çok dolandırıldık ki bir tane yetkili de dur demedi demiyor. Sistem ezelden ebede güçlünün yanında. Kusura bakma pek muhterem müjdat uslu sana verecek maddi anlamda bir şeyim yok. Yoksa sen daha da zengin ol daha rahat yaşa diye elimizden geleni yapardık. Hırsın ve açgözlülüğün sınırı yok maalesef. harammış helalmiş önemli değil nasıl olsa senin için. Sana söyleyeceğim tek şey Gözünü toprak doyursun .

7. Borsaya açılma zaten baslibasina kâr kredi çekmek faiz vermek yerine senet veriyor lar o da yetmezmiş gibi alavere Dalavere yapıp senetleri de battık zarar ettik deyip sifirliyorlar yani deveyi hamuduyla yutuyorlar buna spk da IMKB da bir şey yapamıyor o zaman kapatın IMKB yi mağdur yatırımcılar bir olun insan haklarına mahkeme sine başvurun

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    [email protected]

Geceleri yatamıyorum nasıl rahatlarım, Uykumda jeneratörler kovalıyor ne yapabilirim, GENYH sonu ne olur, Hissemi nasıl satarım, Nasıl GENYH hissesi alırım, Genpower Mahkemeleri ne oldu, Bamda neler yaşandı, Genpowerın Yargıtay boyutu ne aşamada, bundan sonra bu duruma düşmemek için ne yapmalıyım, Belge istiyorum nasıl alırım konuları ile ilgili Yatırım desteği ve Piskolojik destek almak isteyen yatırımcılar mailime not bıraka bilirler... Saygılarımla AMOR
    Psikolojik destek istiyorum. Yetiş ya Murad hocaefendi hazretleri.

Sayfa 330/466 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •