Sayfa 342/466 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hasanbey Yazıyı Oku
    kaç gündür bunları mı düşünüyorsun

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ünal Bey haklı.. Cok belli ediyorsunuz. Bu sadece onun düşüncesi değil.
    Senin yazdığın derecede kotu bir yazım ancak isteyerek, bilinçli şekilde olur.. Yok gerçekten bu senin normal konuşma - yazma seviyense, bunu okuyup sana cevap veren bizlerde de ağır sıkıntı var..

2. Ben artık anladım onu, ne ÜNAL, ne MURAT, ne HASAN, ne BALMU, nede MAHULİ hiç biririnden fayda yok olmayacakta. BEnim gibi mağdur olan arkadaşlara tek tavsiyem ondan bundan değilde her şeyi yoktan var eden RABBİMİZ ALLAH' A YALVARARAK ÇOK ÇOK DUA edelim arkadaşlar başka çözüm yok bu formda gereksiz polemiklere gerek yok ben şahsen durumu ALLAH'A HAVALE ETTİM gereği elbet yapılır...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Bakın spk ya yazar ip adresinizden filan buldururum sizi.
    Fazla arama. Al. 178.241.210.81

4.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Ben artık anladım onu, ne ÜNAL, ne MURAT, ne HASAN, ne BALMU, nede MAHULİ hiç biririnden fayda yok olmayacakta. BEnim gibi mağdur olan arkadaşlara tek tavsiyem ondan bundan değilde her şeyi yoktan var eden RABBİMİZ ALLAH' A YALVARARAK ÇOK ÇOK DUA edelim arkadaşlar başka çözüm yok bu formda gereksiz polemiklere gerek yok ben şahsen durumu ALLAH'A HAVALE ETTİM gereği elbet yapılır...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu üst Mahkeme devammi ediyor bittimi bunu bir netlestirelim kesin bilgisi olan var ise paylaşsin

5.  Alıntı Originally Posted by kronoss Yazıyı Oku
    Ünal Bey haklı.. Cok belli ediyorsunuz. Bu sadece onun düşüncesi değil.
    Senin yazdığın derecede kotu bir yazım ancak isteyerek, bilinçli şekilde olur.. Yok gerçekten bu senin normal konuşma - yazma seviyense, bunu okuyup sana cevap veren bizlerde de ağır sıkıntı var..
    Genpower jeneratör kurtulması Benim yazımamı bağlı ünal Sen de yandaşı mısın Ünal 4 yıldı ne yazmış bir özetler misin ben sana özetleyim millete hakaret etmekten başka olayları sulandırmaktan başka ne iş yaptın

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Fazla arama. Al. 178.241.210.81
    Dostum onu ben de görüyorum. Ancak o ip hangi bilgisayara bağlı. Reel mi sanal mı? Kişilerin gerçek kimlikleri kim? Bunu spk emniyete yazıp tespit ettirip, derhal suç duyurusunda bulunabilir. Gına geldi artık.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by hasanbey Yazıyı Oku
    sen 4 yıldır yazıyorsun da ne oldu gereksiz boş ya da hakaret küfür elle tutulur bir şey yok yazı yazmak için de üç beş gündür düşünüyorsun sonra kalkmışsın bana laga luga yapıyor sahibinden amcam İzin alabildin

Lan dangalak; ben senin gibi boş gezenin boş kalfası değilim. İşim gücüm bu sayfayı beklemek de değil. İşten güçten fırsat buldukça baktığım yerlerden burası. Başka işim mi yok senin gibi. Sen bu işi iş edinmişsin de, yeni edinmişsin. Yatırımcıyım ayağını geç!! Varsa bir lot kağıdın paylaş dekontu.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by hasanbey Yazıyı Oku
    Genpower jeneratör kurtulması Benim yazımamı bağlı ünal Sen de yandaşı mısın Ünal 4 yıldı ne yazmış bir özetler misin ben sana özetleyim millete hakaret etmekten başka olayları sulandırmaktan başka ne iş yaptın

Benim adım Murat diye bağırıyorsun. Sana dilekçe yazdım. Okulda müstahdem iken, mahkemede avukat muamelesi gördün. Bu bile orta sahadan atılmış bir goldür.

Sayfa 342/466 İlkİlk ... 242292332340341342343344352392442 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •