Sayfa 345/466 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by define Yazıyı Oku
    İşlerini düzelttikten sonra bence üstündeki kötü izlenimi de silmek için kota dönecek işlemleri yapacaklardır. Bekleyip göreceğiz inşallah

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Umarım dediğiniz gibi olur.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    100.000 tl verseniz o dosyayı size vermem o dosyayı istiyorsanız denize gidin o bana ulaşır...

Amor

Nuri bey dosyayı denizede vermiyorum vazgeçtim... siz nede olsa izmirli arkadaşınızdan alırsınız...buna ihtiyacınız yok nede olsa adliyelerde adamlarınız var... iyi geceler
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Nuri bey dosyayı denizede vermiyorum vazgeçtim... siz nede olsa izmirli arkadaşınızdan alırsınız...buna ihtiyacınız yok nede olsa adliyelerde adamlarınız var... iyi geceler
    Şaka la şaka. Şişman 11 lira vermez o dosyaya. Onun açtığı davaya dosya hakim tarafından talep edileli 1 sene geleli 6 ay oldu. Haa, bu arada izmirlilere dosyayı soktun demek. Helal olsun sana valla. Deniz'e ver. Ne de olsa ortak noktanız var. Sen tos yirken o sigara içiyordu, Müjdat kardeşinin kesesinden.

4.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Şaka la şaka. Şişman 11 lira vermez o dosyaya. Onun açtığı davaya dosya hakim tarafından talep edileli 1 sene geleli 6 ay oldu. Haa, bu arada izmirlilere dosyayı soktun demek. Helal olsun sana valla. Deniz'e ver. Ne de olsa ortak noktanız var. Sen tos yirken o sigara içiyordu, Müjdat kardeşinin kesesinden.
    Tost ve sigara .? Postu çok ucuz a deldirmek diye buna derler tirşikciler (güney doguda)ağa ların irgatlar a verdiği sahte güveç ????

5. Borsaya geri dönmeden 2018 yılı bilançosu açıklanmadan bir şey yazmak doğru olmaz boş laf olur

6. Herkesin yeni yılını en içten dileklerimle kutlarım. Umarım 2019 yılı dertten kederden uzak sağlık sıhhat ve bol kazanç getirir.

ünal Guest
    Bize ne olduysa, Müjdat kardeşimize de o oldu Allah'ın izniyle. Kesin bilgi. Net.

8.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Bize ne olduysa, Müjdat kardeşimize de o oldu Allah'ın izniyle. Kesin bilgi. Net.
    Ne demek istediniz ünal bey açabilir misiniz

Sayfa 345/466 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •