Sayfa 346/466 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Ne demek istediniz ünal bey açabilir misiniz
    Ne demek istediğimi Müjdat bey kardeşimiz düşünsün. Az da onun uykuları kaçsın. Sen boşver kardeş.

2.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    Ne demek istediğimi Müjdat bey kardeşimiz düşünsün. Az da onun uykuları kaçsın. Sen boşver kardeş.
    Bilmiyorum ki ünal bey. Bu adamın uykuları falan kaçmaz diye düşünüyorum. Bekle bekle bizi mahvetti. Hala ortada hiçbir şey yok.

3. Bu Müjdat nasıl hasta ettiyse bizi uyumaz olduk. Gecenin yarısı 5 takipçi sabahın körü 5 takipçi. Beşimizi fena dolandırmış demekki.

4.  Alıntı Originally Posted by DEEPİMPECT Yazıyı Oku
    Bu Müjdat nasıl hasta ettiyse bizi uyumaz olduk. Gecenin yarısı 5 takipçi sabahın körü 5 takipçi. Beşimizi fena dolandırmış demekki.
    Sayın deepimpect ben acık söylüyorum bütün yatırımı bu üçkağıtçının beş para etmez kağıtlarına yatırdım. Şu anda benim umutsuzluğum hıncım o kadar büyük ki. Kaybettiğim maddi değerin bile önüne geçti. Gecenin 3 ünde haber olur mu diye bakılır mı. Ben bakıyorum. Bir şey olacağından değil onuda biliyorum. Ne denilir ki Allah a havale etmekten bile sıkıldım. Tez zaman da umarım hakkettiği pisliği bulur içinde boğulur.

5. Memsa bugun Kota döndü

''Şirketimizin 20.04.2017 tarihli genel kurul toplantısına katılan bir grup yatırımcının Yönetim Kurulu'nun önerdiği bağımsız denetim şirketi seçimini engellemesi ve buna bağlı olarak mali tabloların yayımlanamaması nedeniyle, mevzuat hükümleri uyarınca 19.06.2017 tarihi itibariyle işlem sırası geçiçi olarak işleme kapatılan ve 27.12.2017 tarihinde kot dışı kalan şirketimizin MEMSA kodlu hisse senetlerinin, şirketimiz muhasebe departmanının ve 04.12.2018 tarihli genel kurul toplantısı sonucunda yetkilendirilen bağımsız denetim firması personelinin özverili çalışmaları ile düzenleyici otoritelerin iyi niyetli yaklaşımları neticesinde, 03.01.2019 tarihi itibariyle yeniden Borsa kotuna alınmasına ve işlem görmeye başlamasına karar verilmiştir.''

6. Darısı genyh ve genpwr başına inşaallah...
    Ytd

7. Demekki özverili çalışınca iyi niyetli olunca kota dönebiliniyor. Sayın uslu siz ne yapacaksınız. Bu eziyeti sürdürmeye devammı edeceksiniz.

ünal Guest
    Minik bir özet geçeyim.
    Memsa iflas etmedi. İflas masasına konu olmadı. Sadece mali tabloları gönderemediği için kottan atıldı. Tabloyu düzenleyince de kota geri döndü. Memsa son 1 yılda borsa dışı halka açık şirket bildirimlerinde lider. Sık sık yatırımcısını bilgilendirdi.
    Genyh a gelince; Bağlı ortağımız genpower jeneratör firması mali sıkıntıya girdi. Patron alacaklılardan kaçmak için iflas erteleme istedi. Kanunen 2 yıl alacaklıdan kaçabilecek idi. Dava açar açmaz tedbirli iflas erteleme verildi. Peki 1.5 yılda ne yaptı. iflas erteleme alacağım diye evrak peşinde koştu. Borcu sermayenin yarısından fazlasına çıkartmalıydı ki iflas erteleme alabilsin. Baktı olmadı sermayeden fazla borç açıkladı. Eeee dedi hakim. Senin 450 milyon borcun var ve senede 20 milyon kazanıyorsan, bu borcu 20 senede ödeyemezsin. İflas et daha iyi amq dedi. İflas verdi. Bu sefer patron; valla ben üçkağıtçının önde gideniyim. Yalan beyanda bulundum. Borçlarım 200 milyon civarında. Alacak ve varlıklar 500 milyon civarında. Benim 310 milyon özkaynağım var iflası iptal edin filan dedi. Şimdi yalancının mumu hala sönmediyse, hadi len etme bakalım diyecekler. Alacaklılar ümüğüne çökecek. Yok ettin iflas, senin yalanlarına doyduk derlerse, her şey satılacak. Villalar, arsalar, fabrika, eski fabrika, hatta sincan civarında benim ikametim dediği ama işçilerin lojman olarak kullandığı mekan da dahil satılacak. Memsa kıyaslaması yapmayın. Siz şeytanı ekber ile ortaksınız.

Sayfa 346/466 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •