Sayfa 354/466 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Alamıyorsa bu şirket nasıl almış ozman. Açın grnpower jeneratörün ana sayfasını bakın. Adam bir yıl süreli mayıs 2018 de imalat belgesi almış.

2. İflas eden şirket ticaret odası onaylı 48 bin kapasiteli imalat yetki belgesi alıyor. Bülent uslu nerdeyse her gün satılan jeneratörlerin fotoğraflarını facebook tan paylaşıyor. Sadece Bülent uslu değil. Onun gibi bir kaç kişi daha. Kardeşim şirketi toparladıysanız düze çıktıysanız çıkında adam gibi açıklama yapın yatırımcılarınızı bilgilendirin. Kota dönecekseniz dönün geri alım yapacaksanız yapın. Artık birşeyler yapın. İnsanların sabrını zorlamayın.

3.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    İflas eden şirket ticaret odası onaylı 48 bin kapasiteli imalat yetki belgesi alıyor. Bülent uslu nerdeyse her gün satılan jeneratörlerin fotoğraflarını facebook tan paylaşıyor. Sadece Bülent uslu değil. Onun gibi bir kaç kişi daha. Kardeşim şirketi toparladıysanız düze çıktıysanız çıkında adam gibi açıklama yapın yatırımcılarınızı bilgilendirin. Kota dönecekseniz dönün geri alım yapacaksanız yapın. Artık birşeyler yapın. İnsanların sabrını zorlamayın.
    Facebookta bir sürü satışla ilgili paylaşın var.Yeni şube paylaşımları var. Bir an önce kamuyu aydınlatmada konu ile ilgili bilgilendirme yapılmalıdır.

4.  Alıntı Originally Posted by succesful Yazıyı Oku
    Facebookta bir sürü satışla ilgili paylaşın var.Yeni şube paylaşımları var. Bir an önce kamuyu aydınlatmada konu ile ilgili bilgilendirme yapılmalıdır.
    Bu firma kottayken girdiği ihale tekliflerinden tut, sattığı 1 adet jeneratörü bile kapta yayınlarken, malları küçük yatırımcıya kitleyip, zorla kendini kottan attırdıktan sonra iflas davasının seyri dahil bir tek açıklama göndermiyor. Sn. Müjdat Uslu bir an önce şeffaf bir şekilde şirketle ilgili tüm gelişmeleri yatırımcılarla paylaşmanız gerekmekte. Keza bu şekilde kaybolan prestijinizi geri kazanabilirsiniz. Aksi davranışlar size daha büyük kayıp verir. Yüzlerce insanın ahı üstünüzde.ytd.

5. slm

Anlaşılan önemli dezenformasyon yaşanmakta,genpower üretim yapıyormu,yapmıyormu;Bir görüş üretim çok kısıtlı,yönetim giderlerinin karşılanacağı kadar,diğer görüş ise peynir ekmek gibi satışların yapıldığı.Hangisi doğrudur,şirket kap bildirimi veya basında bir yayın olmadığından bilgi sahibi olmak imkansız.
    Bence önümüzde gerçek olan.İflas davasının henüz yargıtayda olmasıdır.Yargıtay kararı henüz sonuçlanmadığından,genpower jeneratör henüz iflas etmemiştir.(iflasa konu olan gen yatırım holding değil).
    Yargıtay 1.derece mahkemenin kararını bozarsa(kanatim büyük ihtimalle bozacaktır) işte o zaman bizim için esas sorun başlayacak.Acaba Sn.USLU genpower jeneratörü ,genyatırım holding bünyesinde tutmaya devam edecekmidir, bence eğer genyatırım holding b tipi hisselerinde ki kontrolü önemli miktar üzerinde değilse,gen yatırım bünyesinde genpoweri tutmaz,tutması şahsi ekonomik menfatlerine uygun olmaz.
    Gen yatırım holdingin bünyesinde genpower jeneratör olmazsa,genyatırım holdingin çöp kadar değeri kalmaz.Mahkemenin kaararı somut olacaktır,onay veya iade,bu aaşama daha çok patronu ilgilendirir.Ama kararın iadesinden sonraki süreç bizim açımızdan heyecanlı olacaktır.
    Tahtanın açılmasına çok takılmayınız,jeneratör kurtulsun ve genyatırım holding bünyesinde kalsın borçları önemli oranda azalsın,tahta açılmasın,babanızın oğluna 20.00 dan satarsınız.Tahtanın kapalı olması sıkıntı oluşturmaz.
    yATIRIMCININ YAPACAĞI BİR ŞEY ŞU AŞAMADA GÖZÜKMEMEKTEDİR.BEKLEYİP GÖRECEĞİZ VE YAŞAYACAĞIZ....

6.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Anlaşılan önemli dezenformasyon yaşanmakta,genpower üretim yapıyormu,yapmıyormu;Bir görüş üretim çok kısıtlı,yönetim giderlerinin karşılanacağı kadar,diğer görüş ise peynir ekmek gibi satışların yapıldığı.Hangisi doğrudur,şirket kap bildirimi veya basında bir yayın olmadığından bilgi sahibi olmak imkansız.
    Bence önümüzde gerçek olan.İflas davasının henüz yargıtayda olmasıdır.Yargıtay kararı henüz sonuçlanmadığından,genpower jeneratör henüz iflas etmemiştir.(iflasa konu olan gen yatırım holding değil).
    Yargıtay 1.derece mahkemenin kararını bozarsa(kanatim büyük ihtimalle bozacaktır) işte o zaman bizim için esas sorun başlayacak.Acaba Sn.USLU genpower jeneratörü ,genyatırım holding bünyesinde tutmaya devam edecekmidir, bence eğer genyatırım holding b tipi hisselerinde ki kontrolü önemli miktar üzerinde değilse,gen yatırım bünyesinde genpoweri tutmaz,tutması şahsi ekonomik menfatlerine uygun olmaz.
    Gen yatırım holdingin bünyesinde genpower jeneratör olmazsa,genyatırım holdingin çöp kadar değeri kalmaz.Mahkemenin kaararı somut olacaktır,onay veya iade,bu aaşama daha çok patronu ilgilendirir.Ama kararın iadesinden sonraki süreç bizim açımızdan heyecanlı olacaktır.
    Tahtanın açılmasına çok takılmayınız,jeneratör kurtulsun ve genyatırım holding bünyesinde kalsın borçları önemli oranda azalsın,tahta açılmasın,babanızın oğluna 20.00 dan satarsınız.Tahtanın kapalı olması sıkıntı oluşturmaz.
    yATIRIMCININ YAPACAĞI BİR ŞEY ŞU AŞAMADA GÖZÜKMEMEKTEDİR.BEKLEYİP GÖRECEĞİZ VE YAŞAYACAĞIZ....
    bunlar hayallerin hayalleri tabikide. o gunleri beklemek gokten para yagmasini beklemek gibi birsey bence.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by manyax Yazıyı Oku
    bunlar hayallerin hayalleri tabikide. o gunleri beklemek gokten para yagmasini beklemek gibi birsey bence.

Arkadaş yazdıklarım hayal mahsuli değil ,anlamadınız yazdığımı galiba,hayal neresi,yargıtayda olması hayal mi.yargıtay iflasa evet veya hayır şeklinde karar vereceği mi hayal...yargıtay iflasa evet derse 1/3 bize kalacağımı hayal, Yargıtay iflasa hayır derse kozların Müjdat uslu da olacağımı hayal,iflastan kurtulan genpower jeneratör,genyatırım holding bünyesinde kalırsa ,gen yatırım holding hisselerinin büyük pirimlere ulaşacağımı hayal......

8. evet hepsi hayal otesi hatta. bu ulkede adalet yok arkadasim hala anlamadinizmi adalet olsa bu adam bu kadar rahat at kosturabilirmiydi. hadi iflastan kurtuldu diyelim. bildigin genyatirim yuzde 40 i ky da. sence ky hediye edermi fabrikasini bole bi cakal. ha bize lutfetmesine gerekte yok onuda soleyim genyatirim doneminde jenatatirun bedelsiz artirimini yaptim dedi bize 100 veya 200 milyon borcu var mujday beyin once onu versin sonra jenarator benim desin. neyse bunlari 100 defa yazdik daha konusnaya gerek yok. ytd

Sayfa 354/466 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •