Sayfa 366/466 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Mahkemeyi takip etmesinin nedeni Murat ın neydi neden diğer küçük yatırımcılar takip etmezken sen niye takip ettin hatta 1 milyon lot alan mali müşavir bile takip etmezken sen niye takip ettin bana patronla bağlantın olabilir gibime geldi bilmek imkansız ama mahkemeyi neden küçük yatırımcı takip eder şurada takip edecek biri varsa oda 1 milyon lot alan mali müşavir olurdu az para değil 0.60 ortalama maliyetle almış 600 bin tl yatırmış adam o takip etmiyorsa bunda bir iş var demektir

2.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Mahkemeyi takip etmesinin nedeni Murat ın neydi neden diğer küçük yatırımcılar takip etmezken sen niye takip ettin hatta 1 milyon lot alan mali müşavir bile takip etmezken sen niye takip ettin bana patronla bağlantın olabilir gibime geldi bilmek imkansız ama mahkemeyi neden küçük yatırımcı takip eder şurada takip edecek biri varsa oda 1 milyon lot alan mali müşavir olurdu az para değil 0.60 ortalama maliyetle almış 600 bin tl yatırmış adam o takip etmiyorsa bunda bir iş var demektir
    Sn Meteak;Mahkemeyi tabi ki takip ediyorum. Diğer yandan Ticaret Siciline göre şirket merkezi halen İstanbul olduğundan İstanbul 8. Ticaret Mahkemesinde devam eden bir davam da bulunmaktadır. Müjdat Uslu ile birlikte şirkete % 12 oranında ortağım ve uzun vadeli bir yatırımcı olarak da ortağı olmaya devam edeceğim. Hisse alış maliyetim tahmininizin üzerindedir. Bilgi almak ve görüşmek isterseniz (watssup gruplarında da yer aldığım) numaram 0532.3131330 dur. İş yoğunluğum nedeniyle takdir edersiniz ki forumda hiç yazmak gereği duymamaktayım. Saygılarımla.

3.  Alıntı Originally Posted by MeKeULU Yazıyı Oku
    Sn Meteak;Mahkemeyi tabi ki takip ediyorum. Diğer yandan Ticaret Siciline göre şirket merkezi halen İstanbul olduğundan İstanbul 8. Ticaret Mahkemesinde devam eden bir davam da bulunmaktadır. Müjdat Uslu ile birlikte şirkete % 12 oranında ortağım ve uzun vadeli bir yatırımcı olarak da ortağı olmaya devam edeceğim. Hisse alış maliyetim tahmininizin üzerindedir. Bilgi almak ve görüşmek isterseniz (watssup gruplarında da yer aldığım) numaram 0532.3131330 dur. İş yoğunluğum nedeniyle takdir edersiniz ki forumda hiç yazmak gereği duymamaktayım. Saygılarımla.
    Peki sayın ULU

Siz müjdat beyefendinin büyük ortağısınız. Görünen de bu işin baya bir uzayacağı veya tamamen biteceği yönünde. Sizin görüşünüz nedir. Pek sayın Müjdat bey neler yapmaya veya nereye varmaya çalışıyor. Naçizane fikrinizi öğrenmek isterim

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by MeKeULU Yazıyı Oku
    Adamsın abi. Ama numaranı açıktan vermesen iyiydi. Valla top, mop herkes arar oluyor sonra.

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    senin batmış hissene mi kaldım bilader hissemi satamadım diye ağlıyorsun ağlama ver seninkini de alalım ancak önce biraz yalakalık yap yoksa almam elbet bir kerize satarım onuda ... Sanada bir kıyak geçsin murat abin ... Bukalemumu bilmem ama kimliğinizi açıklayamıyacak kadar adi medeni cesareti olmayan alçak adamlarsınız... Bu arada yargıtaydan kötü haber var ön inceleme hakimi olumsuz değerlendirmiş dosyayı bam ın raporunu aynen desteklemiş ve onamak üzere şimdik kazığa oturdu müjdat tabi hissesi olanlarda hayalleri bitti
    geçmiş olsun ...
    Sn AMOR; Yargıtayda davalar duruşmalı olmadığından, davlarda yapılan işlem ön inceleme, tetkik, raportör raporu ve karar toplantısından ibaret olduğundan... Bu arada gerçekleşen iş ve işlemler uyap a açık olmadığından.. Tetkik hakiminin raporu her ne kadar bağlayıcı olmasa bile, taraflara tebliğ edilmediğinden.. Bu bilgiyi almış olmanız, ya içeride adamınız olduğu, yada yalan olduğu izlenimi veriyor. Ayrıca bu bilgiyi burada paylaşmanız yargılama sürecine müdahale sonucunu da doğurur. Ağır yaptırımları vardır. Bilginiz olsun diye şey ettim. Selamlarımla.

ünal Guest
    Sevgili Amor;
    TETKİK HÂKİMLERİNİN GÖREVLERİ
    MADDE 58- Tetkik hâkimleri, kurul ve daire başkanları tarafından kendilerine verilen evrak ve dosyaları imza karşılığında yazı işleri müdüründen alırlar. Uygun süre içinde incelemelerini yapıp, uyuşmazlıkla ilgili iddia ve savunmalarla, kararın .yandığı gerekçeleri, bütün delilleri, temyiz ya da karar düzeltme nedenlerini ve kişisel görüşlerini kapsayan raporlarını düzenlerler. Daire kurulunun görüşmeleri için hazırladıkları çizelge ile beraber belirli günde kurulda hazır bulunurlar; raporlarını okurlar, gerekli açıklamayı yaparlar. Raporlar, tetkik hâkimi tarafından tarih atılmak ve imzalanmak suretiyle kurul başkanına verilir. Bu raporlar, kurulca imzalanan karar ile birlikte ve esas sıra numarasına göre ayrı bir kartonda saklanır.
    BİLMEM OKUYUNCA ANLAYABİLECEK MİSİN?

7. 5 yıldır genel kurul yapılmıyor. A.Ş'lerde TTK'ye göre her yıl olağan genel kurulun hesap döneminin bitiminden itibaren 3 ay içinde yapılması gerekli.Ayrıca yönetim kurulu 3 sene içinde genel kurul yapılmazsa bildiğim kadarıyla düşüyor. Keza bu halka açık bir şirket. Spk mevzuatına tabi. Ticaret sicilde genyh adresi İstanbul'da. İstanbuldan Ankaraya taşınalı 4 yıl oluyor ama değişiklik ticaret sicilinde bile tescil edilmemiş. Spk mevzuatına göre bu işin hiç cezası yok mudur arkadaş. Yönetim sorumluluğunu yerine getirmiyor. Cezayı çeken küçük yatırımcı.Bu kadar mı kolay arkadaş herşey. Mahkeme süreçleriyle ilgili resmi açıklama yok. Tam bir muamma herşey. Sosyal medyada boy boy genpower menşeli üretim var. Peki bu şirket iflas ettiyse yönetim temyiz sonuçlanana kadar iflas masasında değil mi. Bu neyin nesi.

8. Nasıl bir şirket bende anlamadım bu şirketi ne genel kurul var ne bir haber var

Sayfa 366/466 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •