Sayfa 369/467 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Mal yerinde diyosunuz yani.
    Bir sey diyemiyorum valla, resmen komedi bu gecen seferde fuara katılmışlardı. Nasil oluyor anlamiyorum da su cok normal geliyor. Ulkemizde etkin kurumlar yok denetleme acisindan hizli karar mekanizmasi yok. En son mesela ciftlikbank olayinda sayistay sistem mantiginda sorun var para dondurulemez dedi 3 ay sonra mudahale anca geldi olan oldu. Oysa devlet aninda mudahale edebilmeli. Bu sadece bunlar icin degil diger sirketler icinde olmali. Baktin 3 kagit var el koy dagit ver ky ye hakkini ama isler oyle olmuyor. Boyleleri de at kosturuyor piyasada narinler , rizalar galipler vs..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Bir sey diyemiyorum valla, resmen komedi bu gecen seferde fuara katılmışlardı. Nasil oluyor anlamiyorum da su cok normal geliyor. Ulkemizde etkin kurumlar yok denetleme acisindan hizli karar mekanizmasi yok. En son mesela ciftlikbank olayinda sayistay sistem mantiginda sorun var para dondurulemez dedi 3 ay sonra mudahale anca geldi olan oldu. Oysa devlet aninda mudahale edebilmeli. Bu sadece bunlar icin degil diger sirketler icinde olmali. Baktin 3 kagit var el koy dagit ver ky ye hakkini ama isler oyle olmuyor. Boyleleri de at kosturuyor piyasada narinler , rizalar galipler vs..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Maalesef üstadım. Bizler azap çekerken yatırım yaptığın ve iflası onaylandığı söylenen şirket hiç bir açıklama dahi yapmazken fuar fuar gezip malını rahatlıkla pazarlıyabiliyor. Hani iflas masası nerde denetim. Demekki hepsi hikaye. Danışıklı dövüş gibi.

Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    http://www.genpower.com.tr/tr/aktuel...r-fit-fuarinda cefa olarak değil genpower olarak katılıyor
    Saka gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Saka gibi.
    Hem de ne saka. Mantığı izahı yok. Adamlar resmen bizimle başşak geçiyorlar.

ünal Guest
    Fuardaki en gözde yer, en baba dekor, en geniş alan. Aksa filan kıskanmıştır. Neden? Çünkü batan matan yok. Hepsi entrika. Yıllardır yazıyorum. Alacaklıları kadük hale getirmek için çabası. Banka borçlarını %6-12 arası bir kredi varlık şirketlerinden kapatmak. Mehmet Susuz gibi birkaç alacaklıyı canından bezdirip pes dedirtmek filan. Tek çare bulamayacağı, biz minnak adamlar. La nasıl verdi bize bu hisseleri bu? Ölsek evlada kalıyor miras olarak iyi mi? Yarın bir arap gelse, al senin fabrikaya 2 milyar dolar dese, mal onun değil anasını satayım.

6. Patron, fuardaki standı beğendim. Harbi kurumsal firma işi olmuş... Sevincim hisse oranım kadar olsaydı, az olurdu ama patron yarısı kadar sevindim...

7. Artık aleni bir şekilde bu işi göstermeye başladılarsa vardır sanırım bir planı. Borçlularla anlaşmış veya kredi yapılandırmasına vs gitmiş olabilir mi. Sonuçta güya batak firma idi. Ama fuara bakılınca bir çok firmadan daha etkin gibi gözüküyor. İzmirde bir arkadaşıma söyledim fuara gitmesi için. Gitti . dediği adamların yüzü gülüyor her şey yolunda satışlarımız gayet iyi seviyede demişler. Bakalım neler olacak neler dönecek

8. Sn. Mahulli nerelerde acaba. Bilgi akışı sağlıyordu. Acaba son durumlar nedir ki. Kulağına gelen bişeyler var mı ki

Sayfa 369/467 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •