Sayfa 376/466 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,001 - 3,008 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Bırakın nazar değdirmeyin yeterki işleri iyi olsun niyetleride belki düzelir küllerinden yeniden doğar umut fakirin ekmeği bir umut ile yaşıyoruz bakalım ilerideki günlerde neler olur izleyelim...

2. Dünyanın en büyük jeneratör firması yatırımcısına bir açıklama yapma zahmetinde bulunmuyor beni delirten tarafı bu çokmu zor bir bilgilendirme yapmak bizi yok sayamaz saymamalı

3. Bu bülent uslu denilen arkadaş neyi oluyor müjdat uslunun acaba bilen arkadaş varmı aramızda? Kendilerine müjdat usluya iletilmek üzere mesaj yazdım ama oda dikkate almadı.

4. Yakın zamanda ankara' ya gidecem nasip olursa fabrikaya uğramayı düşünüyorum birde bulabilirsem yetkililer ile bu konuları yüz yüze görüşeyim bakalım onlar ne anlatacaklar. Ankara' da fuarlarına katıldım ama sadece mustafa burak kumsarı ile görüştüm birde bayan arkadaş vardı. Hep iyi olacak iddialıyız falan filan yuvarlak cevaplar

5. Toplu halde fabrikaya gidip hakkımızı arasakmı acaba bizlere öncü olabilecek organizasyon yapabilecek baba yiğit lider varmı acaba?

6. Madem bu sosyal medya paylaşımları benimde olduğu gibi sizinde kanınıza dokunuyorsa bunlara gerekli cevabı vermek lazım gelir

7. 14-17 mart tarihlerinde İstanbul da yapılacak fuara orada ikamet eden arkadaş var ise gidip bilgi alabilirler mi acaba. Şirketin bilgilendirme gibi bir kaygısı yok gördüğümüz. En azından kendimiz bir şekilde bu bilgilere ulaşmaya çalışmalıyız bence

Sayfa 376/466 İlkİlk ... 276326366374375376377378386426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •