Sayfa 377/466 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Bülent uslu sanırım paylaşımlardan rahatsız olmuş ki sosyal medya hesabını kapatmış. Harbiden komiklik üzerine kurulmuş bir şirket. Çıkıp bir açıklama dahi yapmayı çok gören insanlardan be bekliyoruz ki....

Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Özellikle 12 şubat tarihinde yüklenmiş video yu izleyin.
    Müjdat USLU bey Bülen USLU kardeşine talimat vermiştir. Bülent sosyal medyaya bir şeyler atta bizim yatırımcılar onla oyalansınlar demiştir.. İNSAN AHLAHSIZ OLUNCA HERŞEYİ YAPAR ..
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Birsey atmaktan ziyade, birseyler uretiliyor, fuarlara katiliyor. Bulent Uslu, YK uyesi degil miydi Gen'in zaten? Bir yerden hatirliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Birsey atmaktan ziyade, birseyler uretiliyor, fuarlara katiliyor. Bulent Uslu, YK uyesi degil miydi Gen'in zaten? Bir yerden hatirliyorum.
    Mesele zaten o. Üretim yapan fuarlara katılan şirket mahkeme tarafından iflas aşamasında olan iflas masası kurulan şirket. Dersiniz hepsi göstermelik bilmem ne. Bu arkadaşlar önce kendilerinin övünerek servis ettikleri şeffaflık ilkelerini çalıştırsınlar. 1 yıla yakındır hiç bir açıklama yapmadılar en son gönderdikleri bilançoları da bir öncekinden kopyala yapıştırla. Çık anlat açıkla. Kardeşim buradaki bir çok insan zaten batmış gözüyle bakıyor amma sen battın mı çıktın mı belli etmeden arada kaynamaya çalışıyorsun. Arada kalmaktan daha kötü bir şey var mı. Kimin ne yapacağı belli olmaz yani şirket sahibi!!!!!

5. kağıt üstünde var borsada yok borsa özsermayesi nedeni ile çıkarmıştı en son açıkladığı bilançoda özsermayesi olduğunu göstermiş bu durumda spk ve borsa istanbul ortak hareket ederek küçük yatırımcının paralarını heç etmiş oluyor üzerine su için

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Müjdat USLU bey Bülen USLU kardeşine talimat vermiştir. Bülent sosyal medyaya bir şeyler atta bizim yatırımcılar onla oyalansınlar demiştir.. İNSAN AHLAHSIZ OLUNCA HERŞEYİ YAPAR ..
    Niyetleri yatırımcı oyalamak olsa, ben bir beğeni koydum diye hesabı kapatmazlar. Onlar orada müşteri tavlama, mal satma derdindeler. Yine kafa ters çalışıyor basmıyor be polar. Hiç yorum yapmadın Bahadır konusunda. Hadi Müjdat Allahsız. Peki burada bunca insanın hakkını gasp etmek için Müjdatla iş çeviren çete Allahlı mı? Rahat can veremezsiniz bunca insanın ahı ile. Sürüneceksiniz. Kimlerin başına neler geldi. Hepsini yaşayacaksınız. Yurdunuz yuvanız dağılacak. Evlatlarınız size baba demeyecek. Çok çekeceksiniz çok. Kara kara gözlükleri takıp Müjdat bey haklı. Aynen Müjdat beyin dediği gibi diye noter katipliği yapıp tasdikçiliklerinin hesabını Allah sormaz mı? Sorar. Şimdi sen ve Bahadır Deniz ettiğiniz kötülüklerin aynını yaşayacağınız günü düşünün. Deniz MİNE hanıma diyor ki. Ben GENYH yatırımcısını hallettim. Umutlarını bitirdim. İstersen senin yatırımcıları da susturuvereyim. İnsan ne kadar aşağılık olur? Hayvan dan aşağı. Pislikten aşağı. Ne kadar. Bir tosta yada bir sigaraya. Yada patronla aynı masada oturdum ben havasına. Yada Murat bey aynı avukat gibi oldun sözünün gurur okşamasına. La gidip kayıt olup üniversiteye hukuk oku. Avukat ol. Ne olur o zaman. Adam olmuş mu olursun? Adam değilsiniz adam....

ünal Guest
    Yazılar silindiği için tekrar edeyim. Arada kaynadı.
    Cimer üzerinde Ticaret bakanlığına dilekçe yazdım.
    Çünkü spk genel kurul yapılmaması ve yönetim kurulunun imza yetkisi bulunmaması konusunda Ticaret bakanlığını adres göstermişti bir kaç defa. Müracaat edecek olursanız spk ile boşa yorulmayın. Ticaret Bakanlığını deneyiniz.

Sayfa 377/466 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •