Sayfa 380/466 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Yorumları arkadaşalar o kadar emek verip yazdılar hepsi silinmiş sayın admin biraz emeğe saygı göster. Sayın Müjdat USLU bu kadar mesai ve para harcayıp o fuardan bu fuara koşuyorsa mutlaka bir şeyler er veya geç düzelecektir. Rabbim kalplerine merhamet vetsin. Rabbim yolunu açık etsin...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İşlerin iyi gittiği aşikar. Özellikle arap ülkeleri ile yoğun alışveriş içindeler. Fabrikanın üretime tam gaz devam etmesi gayet güzel ancak bizim için yeterli değil. Patronun artık davalar ile ilgili son durumu paylaşarak kot için çalışmalar içine girmesi gerekir.

2. https://m.facebook.com/Ly.jenerators/
    Yaklaşık bir saat önce Fabrikadan canlı yayın yapılmış videoya bakabilirsiniz

3. Buda fabrikadan yüklenen mallar.
    Tırlar transitler. Fabrika ciddi manada aktif olarak üretimini gerçekleştiriyor. Hadi hayırlısı diyelim

4. Balmu kardeşim, sevk görüntülerinin gerçeği yansıttığını, pek zannetmiyorum, benim edinimlerimle pek örtüşmüyor. Görüntü lerin yeni olduğundan eminmisiniz

5.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Balmu kardeşim, sevk görüntülerinin gerçeği yansıttığını, pek zannetmiyorum, benim edinimlerimle pek örtüşmüyor. Görüntü lerin yeni olduğundan eminmisiniz
    Üstadım yükleyen libya daki bir firma. Anladığım kadarıyla kendi yatırımcılarına göstermek ve reklamını yapmak için koydular. Dikkat ederseniz fabrika müdürü gösteriyor malları. Ben yeni olduğunu düşünüyorum. Bide adam canlı görüntü olarak paylaştı. Video çekip yüklemedi.

6. Sizin öngörünüz veya edinimleriniz nedir üstadım. Ona göre belki bizde başka yerlerden araştırabiliriz.

7.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Sizin öngörünüz veya edinimleriniz nedir üstadım. Ona göre belki bizde başka yerlerden araştırabiliriz.
    bence bu adamın arşivinde var çıkarıp çıkarıp bizle dalga geçiyorlar

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 380/466 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •