Sayfa 381/466 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Balmu kardeşim, doğrulatamadığım bilgi, karmaşık ilişkiler ve üretimden bahsediliyor, bir şekilde bir yerlerde üretim olduğundan ancak bu üretimin bizim fotolardan bildiğimiz fabrikadan olmadığını, bizim bildiğimiz fabrikanın atıl durumda olduğunu, ve tuhaf tuhaf bilgiler, işin içi nden çıkamadım,, slm

2.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Balmu kardeşim, doğrulatamadığım bilgi, karmaşık ilişkiler ve üretimden bahsediliyor, bir şekilde bir yerlerde üretim olduğundan ancak bu üretimin bizim fotolardan bildiğimiz fabrikadan olmadığını, bizim bildiğimiz fabrikanın atıl durumda olduğunu, ve tuhaf tuhaf bilgiler, işin içi nden çıkamadım,, slm
    Değerli Abim bu konuda bende de şüpheler var ancak gidişata bakarak tahminde bulunmam gerekirse bu şirket iflas aşamasından itibaren bir şekilde bütün görselleri satışları imalatları vs. Kesti. En azından göstermedi. Ama özellikle şu son 6 ay içinde 3 tane fuara katıldı. Kendini göstermeyen müjdat bey resim karelerine girmeye başladı. Kendi sitesinde üretim imalat izinlerine baktığımızda yanlış hatırlamıyorsam kasım 2018 de yenilendi .bayilikler yapmış olduğu satışları boy boy göstermekte. yani bunları bir şekilde birleştirdiğimizde benim kanım işlerin olumlu yönde gittiğidir.

3. Aynı kanıdayım. İşi, umudu olmayan adam fuarda ne yapsın? Üstelik fuardaki reyonları özenerek hazırlamışlar.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bir hafta önce fabrikanın olduğu bölgedeydim.. Hemşerim kıymetli abim sincan belediye başkanı murat ercan beyin seçim çalışmaları için dolaştık... Fabrikayı görünce duygulandım... Ancak bir hareketlilik yoktu arka bahçede 2 araç vardı kapıda 2 güvenlik görevlisi görüntüler eski olmalı selamlarımla murat doğan
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Bir hafta önce fabrikanın olduğu bölgedeydim.. Hemşerim kıymetli abim sincan belediye başkanı murat ercan beyin seçim çalışmaları için dolaştık... Fabrikayı görünce duygulandım... Ancak bir hareketlilik yoktu arka bahçede 2 araç vardı kapıda 2 güvenlik görevlisi görüntüler eski olmalı selamlarımla murat doğan
    videoyu izlemiş Sen fabrikanın arka bahçesinde bütün araçlar

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Murata yine hisse lazım herhalde. Şirketi kötülediğine göre...
    Taraftarları da hemen devreye giriyor baksanıza.

7.  Alıntı Originally Posted by üye Yazıyı Oku
    Murata yine hisse lazım herhalde. Şirketi kötülediğine göre...
    Taraftarları da hemen devreye giriyor baksanıza.
    Aynen yamyam gelmiş buralara

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Balmu Yazıyı Oku
    Değerli Abim bu konuda bende de şüpheler var ancak gidişata bakarak tahminde bulunmam gerekirse bu şirket iflas aşamasından itibaren bir şekilde bütün görselleri satışları imalatları vs. Kesti. En azından göstermedi. Ama özellikle şu son 6 ay içinde 3 tane fuara katıldı. Kendini göstermeyen müjdat bey resim karelerine girmeye başladı. Kendi sitesinde üretim imalat izinlerine baktığımızda yanlış hatırlamıyorsam kasım 2018 de yenilendi .bayilikler yapmış olduğu satışları boy boy göstermekte. yani bunları bir şekilde birleştirdiğimizde benim kanım işlerin olumlu yönde gittiğidir.
    Sn.Balmu kardeşim, kardeşim bu gün yaptığım bilgi edinme çalışmalarından ortaya çıkan bilgiler;
    Bir kısım olayları takip eden,peynir ekmek satışı gibi satışların olduğu yönünde izlenim beyan ettiler,
    Bir kısım ise üretimin olmadığı yönünde,
    Bir kısım ise bir başka üretim hanede üretimin yapıldığı,
    Müjdat beyin yakınları yeminli müşavirler gibi,hiç bir yorum yok,diyorlar.
    Benim ise,bazan hiç umudum olmuyor,bazan umudum çok oluyor.......Yapacak tek şey Yargıtay kararını beklemek,karara kadar ne desek boş,karar iyi çıkarsa , Müjdat USLU nun ne yapacağını kestirmek zor,,buradaki hisse maliklerini düşünmeyeceğine göre,sonrası muhtemelen .......hisseler tuvalet kağıdı.(Sn.Murat DOĞAN'ı tanıdım,önce buradan, sonra 3-4 ay öncesinde bilgilenme olarak tanıdım.Fiziki bir temasım yoktur.Edindiğim intiba sadece bir garip orhan veli hali,napsın o arkadaşta,kendince aradan bir şeyler nemalanmaya çalışıyor,kendileri Müjdat beyin adamı filan da değil,ve arkadaş açık açık ta diyor ki ucuza alırım üzerine karımı koyup satarım,,,Müjdat beyin burada yazan adamı filan da yok, burada yazılan çizilende umurunda değilmiş,daha doğrusu genyatırım diye bir gündemide yokmuş,Genpower holdingi önemsemek zorundaymışşşşşşş)slm

Sayfa 381/466 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •