Special Days Image
Sayfa 384/466 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. MekeUluyu kutluyorum. Açığı olmayan adam cesur olsun tabiiii
    Son düzenleme : üye; 02-04-2019 saat: 15:17.

2. Elimde 10 bin adet genyh hissesi var uygun fiyat verene devredecegim .

ünal Guest
     Alıntı Originally Posted by quarizma1 Yazıyı Oku
    Elimde 10 bin adet genyh hissesi var uygun fiyat verene devredecegim .
    Bizim sayfanın celebi, başka sayfada hayvan alım satımına başladı sevgili futbolcu. Buraya uğrarsa yazınızı görür.

ünal Guest
    Sevgili MÜJDAT ve onun havarileri. 5 Senelik savaşın ardından yoruldum. Bıktım. Bildiğim her şeyi unutup emekli olacağım. Arşivimi Polar gibi kömürlüğe koymak yerine yakacağım. Sadece Şeytanınızdan bulun diyeceğim. Beni destekleyen çok az dostuma selam sevgi, haklarını da helal etsinler. Bu şirketin bu halinden ve insanların parasının pul olmasından sorumlu olan herkesi Allah'a havale ediyorum. Dostlar affetsin, Allah korkusu varsa, düşmanlar sevinmek yerine ''Eyvah Nuri'den kurtulduk, Allah ile artık hesabımız'' desinler.
    Son düzenleme : ünal; 03-04-2019 saat: 15:06.

5. Helal ettik ünal. Sen de et.
    En iyisi oluruna bırakmak. Olursa olur. Olmazsa da ne yapalım yani? Hayırlısı olsun.

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ünal bey sizde mücadele etmezseniz bu dava öksüz kalır art niyetli yöneticilerinde istediği buydu bezdirme politikası amaçlarına ulaşmış olacaklar. Bizler zaten öyle yada böyle bekleyecez yapacak başka bir şeyimiz yok. Bende sizin gibi ALLAHIMA HAVALE ETTİM. ALLAH' IM HAKKIMI BU FIRSATÇILARA YEDIRMEYİ NASİP ETME EN KISA ZAMANDA HAKKIMI ZARARIMLA BERABER GERİ ALMAYI NASİP ET AMİN AMİN...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    yasak bitti ve geri geldim. Aranızdan bazı kişilerin fabrikaya gittiğini. Keşif yaptığını. Giren çıkan tırları saydığını biliyorum. Bazılarının da seçim için gezdim arkada iki araba vardı faaliyet yok dediğini de. Fabrikalar özellikle yeteri kadar kapalı alanları olanlar içeride çalışır. Bahçede çalışmaz. Orası ilkokul değildir arada teneffüs olup da işçiler dışarıda top oynamazlar. Sevkiyat her an olmaz orası çöp arıtma tesisi değildir. çekilen resim veya videolar, canlı yayın olanları olmuştur. Adamın başka yerlerde üretim yapmış olması gibi bir abuk ifadeye de gülünür. Iyi çalışıyor yada çalışmıyor olması da, hisse sahibi olmayanların ağzında pislik gibi çiğnenmemelidir. Ayrıca mahulli dahil birkaç arkadaş gidip görüşmüş olmalı. çünkü emin olun burada şirket çalışıyor yazılmasına ve bir takım yerlerde satış sevkiyat görüntülerine müjdat taraftar değildir. Benim beğeni koyduğum her resim ve video siliniyor. Her hesap bloke ediliyor. Müjdat ile konuşan pek minik bazı yatırımcılar, bu sayfaya uğramaz oluyor. Fabirkada çekteikler selfie ler hemen siliniyor. Kimse ile paylaşmıyorlar yaşadıklarını. Fabrika iyi durumda denilince küçük yatırımcının bir yerleri kalkar, üç otuz kuruşa elinden senet alınamaz. Her şey kötü lanse olsun ki, polarlar çıkıp elinizden batmış hisseleri hayır ve hasenat için 3 kuruşa alsın, müjdat patrona götürsün. Tıpkı av yakalayıp getiren av köpeği gibi. Kuyruk sallasın. Avcı da o avın kafasını yada kuyruğunu ona versin o da doysun. Avın en işi yaramaz yerlerini yemeye matuf av köpeklerine fırsat vermeyeceğimi buradan beyan ediyorum.
    hoşgeldin polar ünal... Seni umutsuz ev kadınları gibi gördüm... Bitkin ve çaresiz ve yorgun müjdat sensiz sen müjdat' sız yapamazsın... Bakalım ilerde kim kimin üzerine toprak atacak ömrüm yeterse göreceğim... Sonuçta aranızda en geç olan benim... D))
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by quarizma1 Yazıyı Oku
    Elimde 10 bin adet genyh hissesi var uygun fiyat verene devredecegim .
    Murat bey ilanınız için size Beymen , Sarar yada Vakko dan 1.234 tl lik hediye çeki gönderebilirim.. d)) 0532 722 09 02
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 04-04-2019 saat: 02:54.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayfa 384/466 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •