Sayfa 401/466 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

Dedik ya Balmus siz "is hayatindan anlamiyorsunuz. Isi gucu duzen olmayan biri hayatta boyle seylere bulsmaz" diye. Adam bugunu icin yola cikti en basindan. Haril haril sirket aradi alip gecirmek icin yatirimciya.

Bunun sirki ne oldu? Kimse kalmadi mi onlardan?

2. Benimde zamaninda bu hisseden alıp satmişlığim var. Ama olacakları onceden sezip çıkmıştım çok şükür. Yoksa şimdi bende aranızda olacaktım.

Dostlar belki sizinde aklınıza gelmiştir ama size tavsiyem madem böyle çalışan bir fabrika var birlik olup gidip patronla görüşün. Olmadi basina haber verip fabrika önünde basın açıklaması, eylem vs yapın.
    Bu düpedüz sahtekarlik.

Allah yardımcınız olsun.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Nasıl oluyor da kendi arasında didişip duran adamların hepsi bi anda sessizliğe büründü? Danışıklı dövüş mü yapıyorlardı bunlar?

4. Adam uyanık fabrikayı komik rakamlara kiralamış kağıt üzerinde CEFA MAKINE A.Ş. ye üretimi ve pazarlama işini CEFA MAKINE A.Ş. yapıyor güya kira parası ile geçiniyor eeee MARKA DEĞERİ ne oluyor yedirirlermi adama kaç dönüm FABRİKA ve MARKA DEĞERİ ni komik rakamlara kiralama işini ancak bizim gibi davanın arkasını aramayan uyuyan küçük yatırımcı arkadaşlara yuttururlar. İşi bilen adam bu hikayeye götüyle güler...

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bunların kanı bozuk art niyetli insanlar. Helal haram kavramını bilmeyen ahiret gününe inanmayan zavallı bodur insanlar bunlar. Bu kadar insanın ahını her gün alıp hayatın tadını çıkara bileceklerini zanneden ahmaklar ama Cenabı mevlam büyük hiç kimsenin ahı kimsede kalmaz Allah ömür verirse sonlarını hep beraber görecez.

6. Adam kılıklılar ne kadar şeytani düşünmüşler kendileri üretim ve satış yapsa bütün mallarına alacaklarına haciz gelebilir diye başka firma üzerinden hareket ediyor. Bu sayede alacaklılar alacağını uzun yıllara sirayet ettirecek terk eden edecek zaman aşımından düşenler olacak vs. Vs

7. Ahhh Müjdat USLU ve avaneleri sizleri ALLAH' a havale ediyorum. ALLAHINIZDAN VE ALLAHINIZDAN BULUN İNŞALLAH...

Alıntı Originally Posted by üye Yazıyı Oku
    Nasıl oluyor da kendi arasında didişip duran adamların hepsi bi anda sessizliğe büründü? Danışıklı dövüş mü yapıyorlardı bunlar?
    Birisi adamin 20 bin lirasini carpti. Muhtemelen mujo yollamistir o sahsi "1 milyon carptim, bir de 20 bin lira carpayim" diye.

Otekiler de baskalarindan birseyler carptilar.

Ne bicim bir topikti ya. Onun alirim, bunu satarim, burdan alirim, ordan su surede su fiyata satarim...

Sonucta carpilacak birsey kalmadi.

Mujo da isine devam ediyor. Olan sizler guzel yatirimci kardeslerime oldu.

Sayfa 401/466 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •