Sayfa 407/466 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457 ... SonSon
Arama sonucu : 3723 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. 0.12 kuruş veriyor o fiyata olmaz

2.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    0.12 kuruş veriyor o fiyata olmaz
    Şu koyduğumunun hissesi biz liralardan bahsediyoruz kuruşlardan kurtulamadı gitti.

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Önceden fabrikada üretim yok bahaneleri ile kuruşlara alınıp satılıyordu ama şimdi baca tütüyor adamlar aştı kendilerini motor yağını bile kendi markasında satıyor daha neler neler

4.  Alıntı Originally Posted by apsuvahamza Yazıyı Oku
    Önceden fabrikada üretim yok bahaneleri ile kuruşlara alınıp satılıyordu ama şimdi baca tütüyor adamlar aştı kendilerini motor yağını bile kendi markasında satıyor daha neler neler

Ihracaat yaptığı için hükümet tarafından kayrilma durumumu var diye aklima geliyor. Acaba kota döner de bize supriz yaparmı diye de düşünüyorum. Bazen de sabah hisse mağdurları gibi bu sabah o sabah değil hesabı o genpower sizin genpower değil deyip de soğuk su için derler mi diye de düşünüyorum. Insanın kendi vatanında yöneticilerine güvenmemesi de ayrı bir trajedi. Hürriyette mesela çağrı muafiyete vererek de mağdur edildik. Daha niceleri var kimbilir. Ytd.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Devletin en üst birimine dilimin döndüğünce şikayet dilekçemi gönderdim. Yaklaşık 20 gün oldu. Ticaret bakanlığı ardından da SPK ya sevk edildi. Bir şey çıkar mı. Bakıp göreceğim. Buradan da artık bir şeyler çıkmazsa benim için bitmiştir artık. Buraya kadar der bırakırım. Bundan sonra da her aklıma geldiğinde bol bol beddua ederim. Müjdata , onunla hareket eden zavallı mahlukatlara....

6. Bu şirket te anlamadığım niye bir mali müşavir o kadar hisseyi aldı borsada tahtası açık iken bunu hala anlayamadım

7. Hani tahtası açık iken adam niye o kadar emeğini yok etti

8. Şimdi düşün insanlar bir şeyi satın alırken bile 100 tl 200 tl nin önemli olduğunu söylüyorlar böyle iken nasıl olur da mali müşavir gibi biri 500 bin tl sini böyle bir hisseye yatırır

Sayfa 407/466 İlkİlk ... 307357397405406407408409417457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •